głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Kurwa życzę Ci żebyś kiedyś czuł się tak jak ja kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce a sumienie mówiło 'widzisz kurwa pojebańcu? ona cie kochała ale

aboniety

aboniety.moblo.pl
Kurwa życzę Ci żebyś kiedyś czuł się tak jak ja kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce a sumienie mówiło 'widzisz kurwa pojebańcu? ona cie kochała ale
Kurwa  życzę Ci  żebyś kiedyś... teksty

aboniety dodano: 14 grudnia 2010

Kurwa, życzę Ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce, a sumienie mówiło 'widzisz kurwa, pojebańcu? ona cie kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć.'

Przez następne miesiące wydawało... teksty

aboniety dodano: 14 grudnia 2010

Przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.

Chłopaki mogą zajmować się... teksty

aboniety dodano: 14 grudnia 2010

Chłopaki mogą zajmować się flirtowaniem przez cały dzień, ale zanim pójdą spać, zawsze myślą o dziewczynie, na której im naprawdę zależy. Dziewczyny mają podobnie.

Ech coraz częściej miewa zły... teksty

aboniety dodano: 14 grudnia 2010

Ech coraz częściej miewa zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera.

Założyła koszulkę ze spongbob'em... teksty

aboniety dodano: 14 grudnia 2010

Założyła koszulkę ze spongbob'em , majtki z hello kitty , chwyciła kubek z filnstonów i już czuła się bezpieczniej . Myślała , że gdy będzie jeszcze choć przez minutę dzieckiem nikt jej nie zrani.

Nieprzemyślane słowa i wszystko... teksty

aboniety dodano: 14 grudnia 2010

Nieprzemyślane słowa i wszystko legło w gruzach. zamknij oczy, pozwól mi cofnąć czas.

I hope one day  you choke on the shit... teksty

aboniety dodano: 14 grudnia 2010

I hope one day, you choke on the shit you talk !

a swoim wnukom opowiesz pewnie o tym... teksty

aboniety dodano: 14 grudnia 2010

a swoim wnukom opowiesz pewnie o tym jak co tydzień miałeś inną.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Miłość ma wpisane w siebie... teksty

aboniety dodano: 13 grudnia 2010

Miłość ma wpisane w siebie cierpienie. Nieuniknione, chociażby przy rozstaniach. Przyjaźń  nie. Miłość może istnieć i trwać nieodwzajemniona. Przyjaźń  nigdy. Miłość jest pełna pychy, egoizmu, zachłanności i niewdzięczności. Nie uznaje zasług i nie rozdaje dyplomów. Przyjaźń poza tym jest niezwykle rzadko końcem miłości.

Summer rain and Christmas tears... teksty

aboniety dodano: 13 grudnia 2010

Summer rain and Christmas tears Holiday addiction and fear Just throw away love and golden years 'Cause daytime you might miss your life I thnik I've missed mine.

Szłam drogą jak co wieczór na... teksty

aboniety dodano: 12 grudnia 2010

Szłam drogą jak co wieczór na spacer, ze słuchawkami w uszach, opatulona szalikiem, myślą ciągle o przeszłości. Dlaczego to właśnie mnie spotyka !? Gdy jest dobrze coś się psuje, czego to ja jestem tą łatwo wierną. Nagle upadłam na oblodzonej powierzchni i wiedziałam już, że się nie podniosę, że nie mogę, że brak mi sił. Zwinęłam się w kłębek z niemocy zaczęłam płakać i wyklinać cholerne życie, które nigdy nie daje mi zaznać szczęścia, które źle dobiera do mnie ludzi, a później robi ze mnie kogoś kim zupełnie nie jestem.

Od pewnego czasu ludzie próbują... teksty

aboniety dodano: 12 grudnia 2010

Od pewnego czasu ludzie próbują wplątywać mnie w bardzo chore sytuacje, nie rozumieją, że gdy zamykam jakiś rozdział w życiu to po prostu do niego nie wracam. Najsmutniejsze jest to, że na teraz już tylko pozornie mi bliskie działam jak prywatna płachta na byka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV