głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk gdybyś wiedział jak mnie irytujesz sam byś sobie przypierdolił. mam tendencje do uporczywego przejmowania się pierdołami i jednocześnie do kompletnego braku zai

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
gdybyś wiedział jak mnie irytujesz sam byś sobie przypierdolił.
gdybyś wiedział jak mnie irytujesz... teksty

aandziakk dodano: 28 sierpnia 2011

gdybyś wiedział jak mnie irytujesz - sam byś sobie przypierdolił.

mam tendencje do uporczywego... teksty

aandziakk dodano: 23 sierpnia 2011

mam tendencje do uporczywego przejmowania się pierdołami i jednocześnie do kompletnego braku zainteresowania sprawami mającymi decydować o moim przyszłym życiu.

Kochasz go. W porządku. Wszyscy o... teksty

aandziakk dodano: 15 sierpnia 2011

Kochasz go. W porządku. Wszyscy o tym wiedzą, włącznie z nim, a ty się zastanawiasz co masz robić. Nie rób nic. Prędzej czy później zrozumie, że jest szczęściarzem, bo z tylu chłopaków wybrałaś właśnie Jego.

nikt nie wie   że jesteśmy razem... teksty

aandziakk dodano: 13 sierpnia 2011

nikt nie wie , że jesteśmy razem , ale jednocześnie wszyscy się domyślają . ja mam cholerne poczucie humoru , ty czarny charakter . dzięki temu uzupełniamy się . nienawidzę jak palisz , dobrze o tym wiesz i gdy zaciągasz się papierosem patrzysz mi perfidnie w oczy tym pożądającym mnie wzrokiem . nie spuszczam wzroku z ciebie , chcę abyś zmięknął . na wuefie , gdy ćwiczę olewasz mnie grając w piłkę z kumplami , nie kiwniesz nawet palcem w moją stronę . po szkole , całujesz mnie w naszym ulubionym miejscu nad rzeką , pod drzewem , na którym wyryłeś nasze imiona . całujesz do braku tchu , całujesz tak jak bym zapominała o całym świecie .

jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

aandziakk dodano: 12 sierpnia 2011

jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

  masz jakiś kurwa problem ?... teksty

aandziakk dodano: 12 sierpnia 2011

- masz jakiś kurwa problem ? - tak , mam . - to powiedz mi go prosto w oczy ! - kocham cię skurwysynie !

Potrafił uśmiechem rozpierdolić... teksty

aandziakk dodano: 12 sierpnia 2011

Potrafił uśmiechem rozpierdolić wszystkie moje kłopoty. Był bezkonkurencyjny.

Wielu facetów mi się podoba.... teksty

aandziakk dodano: 12 sierpnia 2011

Wielu facetów mi się podoba. kilkunastu mnie kręci. na widok kilku, zapiera mi dech w piersiach. w paru podoba mi się ich niezwykła osobowość, a w kilku innych, zabójcze spojrzenie. jednak kochać, mogę tylko tego jednego. i nie wiedzieć czemu, ale padło na Ciebie.

Wydawało się jej  że zdążyła... teksty

aandziakk dodano: 11 sierpnia 2011

Wydawało się jej, że zdążyła otrząsnąć się z takich bzdur, jak zauroczenie i miłość. Chciała tylko czasem z kimś wyjść wieczorem, czuć że jest dla kogoś ważna i komuś potrzebna.

 Nie będę się narzucać jak chce... teksty

aandziakk dodano: 11 sierpnia 2011

"Nie będę się narzucać,jak chce to napisze" -pomyśleli razem czekając na wiadomość.

'opcja 'zapominanie' oficjalnie... teksty

aandziakk dodano: 10 sierpnia 2011

'opcja 'zapominanie' oficjalnie włączona!'

 zaufaj mi. chociaż raz mi kurwa... teksty

aandziakk dodano: 10 sierpnia 2011

`zaufaj mi. chociaż raz mi kurwa zaufaj` powiedział utrzymując nerwy na wodzy. `ufam. przecież zawsze Ci ufałam. ale ile to można do jasnej cholery żyć w takiej nieświadomości i niewiedzy czegokolwiek. no ile?` wykrzyczała mu prosto w twarz, równocześnie wyrywając się z Jego uścisku. odeszła. ale już bez zaufania. już nigdy nikomu nie zaufała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV