głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk Kocham tę naszą codzienność te momenty które znam na pamięć. Chwile które mogę przewidzieć. Mimo to jak na święto czekam na nie... Żyję chwilą najpiękniej jak s

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
Kocham tę naszą codzienność te momenty które znam na pamięć. Chwile które mogę przewidzieć. Mimo to jak na święto czekam na nie... Żyję chwilą najpiękniej jak się d
Kocham tę naszą codzienność  te... teksty

aandziakk dodano: 31 sierpnia 2011

Kocham tę naszą codzienność, te momenty, które znam na pamięć. Chwile, które mogę przewidzieć. Mimo to jak na święto czekam na nie... Żyję chwilą najpiękniej jak się da to łatwe gdy Ciebie mam...

Jeżeli nazywasz tęsknotą to  że... teksty

aandziakk dodano: 31 sierpnia 2011

Jeżeli nazywasz tęsknotą to, że myślisz o nim przez każdą sekundę, minutę, że piszesz każdego sms-a z myślą o nim i przez pomyłkę wysyłasz go do niego, że herbata pachnie Ci nim i wszystko Ci się z nim kojarzy, jeśli trudno Ci usnąć bez jego 'dobranoc' to tak, to jest tęsknota i przyznaje ,że tęsknie. Cholernie tęsknie..

Chciałabym poznać człowieka... teksty

aandziakk dodano: 28 sierpnia 2011

Chciałabym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje.. ; ))

gdybyś wiedział jak mnie irytujesz... teksty

aandziakk dodano: 28 sierpnia 2011

gdybyś wiedział jak mnie irytujesz - sam byś sobie przypierdolił.

mam tendencje do uporczywego... teksty

aandziakk dodano: 23 sierpnia 2011

mam tendencje do uporczywego przejmowania się pierdołami i jednocześnie do kompletnego braku zainteresowania sprawami mającymi decydować o moim przyszłym życiu.

Kochasz go. W porządku. Wszyscy o... teksty

aandziakk dodano: 15 sierpnia 2011

Kochasz go. W porządku. Wszyscy o tym wiedzą, włącznie z nim, a ty się zastanawiasz co masz robić. Nie rób nic. Prędzej czy później zrozumie, że jest szczęściarzem, bo z tylu chłopaków wybrałaś właśnie Jego.

nikt nie wie   że jesteśmy razem... teksty

aandziakk dodano: 13 sierpnia 2011

nikt nie wie , że jesteśmy razem , ale jednocześnie wszyscy się domyślają . ja mam cholerne poczucie humoru , ty czarny charakter . dzięki temu uzupełniamy się . nienawidzę jak palisz , dobrze o tym wiesz i gdy zaciągasz się papierosem patrzysz mi perfidnie w oczy tym pożądającym mnie wzrokiem . nie spuszczam wzroku z ciebie , chcę abyś zmięknął . na wuefie , gdy ćwiczę olewasz mnie grając w piłkę z kumplami , nie kiwniesz nawet palcem w moją stronę . po szkole , całujesz mnie w naszym ulubionym miejscu nad rzeką , pod drzewem , na którym wyryłeś nasze imiona . całujesz do braku tchu , całujesz tak jak bym zapominała o całym świecie .

jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

aandziakk dodano: 12 sierpnia 2011

jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

  masz jakiś kurwa problem ?... teksty

aandziakk dodano: 12 sierpnia 2011

- masz jakiś kurwa problem ? - tak , mam . - to powiedz mi go prosto w oczy ! - kocham cię skurwysynie !

Potrafił uśmiechem rozpierdolić... teksty

aandziakk dodano: 12 sierpnia 2011

Potrafił uśmiechem rozpierdolić wszystkie moje kłopoty. Był bezkonkurencyjny.

Wielu facetów mi się podoba.... teksty

aandziakk dodano: 12 sierpnia 2011

Wielu facetów mi się podoba. kilkunastu mnie kręci. na widok kilku, zapiera mi dech w piersiach. w paru podoba mi się ich niezwykła osobowość, a w kilku innych, zabójcze spojrzenie. jednak kochać, mogę tylko tego jednego. i nie wiedzieć czemu, ale padło na Ciebie.

Wydawało się jej  że zdążyła... teksty

aandziakk dodano: 11 sierpnia 2011

Wydawało się jej, że zdążyła otrząsnąć się z takich bzdur, jak zauroczenie i miłość. Chciała tylko czasem z kimś wyjść wieczorem, czuć że jest dla kogoś ważna i komuś potrzebna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV