głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk Dała mu w twarz. Zacisnęła wargi i ze łzami w oczach wykrzyczała że go kocha. Miała nadzieję że taka terapia szokowa sprawi że jej uczucie w końcu do niego dotr

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
Dała mu w twarz. Zacisnęła wargi i ze łzami w oczach wykrzyczała że go kocha. Miała nadzieję że taka terapia szokowa sprawi że jej uczucie w końcu do niego dotrze.
Dała mu w twarz. Zacisnęła wargi i... teksty

aandziakk dodano: 10 września 2011

Dała mu w twarz. Zacisnęła wargi i ze łzami w oczach, wykrzyczała, że go kocha. Miała nadzieję, że taka terapia szokowa, sprawi, że jej uczucie w końcu do niego dotrze.

Czasami musimy przestać analizować... teksty

aandziakk dodano: 10 września 2011

Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie "niech się dzieje co chce" i iść dalej.

' Abonent czasowo niedostępny .... '... teksty

aandziakk dodano: 6 września 2011

' Abonent czasowo niedostępny .... ' Usłyszałam to po kilku godzinach walki ze sobą , by w końcu się zebrać i do Ciebie zadzwonić!

Rocznik to tylko cyfry  a cyfry to... teksty

aandziakk dodano: 31 sierpnia 2011

Rocznik to tylko cyfry ,a cyfry to nie uczucia, więc nie pierdol,że jestem za młoda.

Ooo  czyżbym niechcący wdepnęła w... teksty

aandziakk dodano: 31 sierpnia 2011

Ooo, czyżbym niechcący wdepnęła w twoje biedne, maleńkie, pokaleczone ego?

Kocham tę naszą codzienność  te... teksty

aandziakk dodano: 31 sierpnia 2011

Kocham tę naszą codzienność, te momenty, które znam na pamięć. Chwile, które mogę przewidzieć. Mimo to jak na święto czekam na nie... Żyję chwilą najpiękniej jak się da to łatwe gdy Ciebie mam...

Jeżeli nazywasz tęsknotą to  że... teksty

aandziakk dodano: 31 sierpnia 2011

Jeżeli nazywasz tęsknotą to, że myślisz o nim przez każdą sekundę, minutę, że piszesz każdego sms-a z myślą o nim i przez pomyłkę wysyłasz go do niego, że herbata pachnie Ci nim i wszystko Ci się z nim kojarzy, jeśli trudno Ci usnąć bez jego 'dobranoc' to tak, to jest tęsknota i przyznaje ,że tęsknie. Cholernie tęsknie..

Chciałabym poznać człowieka... teksty

aandziakk dodano: 28 sierpnia 2011

Chciałabym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje.. ; ))

gdybyś wiedział jak mnie irytujesz... teksty

aandziakk dodano: 28 sierpnia 2011

gdybyś wiedział jak mnie irytujesz - sam byś sobie przypierdolił.

mam tendencje do uporczywego... teksty

aandziakk dodano: 23 sierpnia 2011

mam tendencje do uporczywego przejmowania się pierdołami i jednocześnie do kompletnego braku zainteresowania sprawami mającymi decydować o moim przyszłym życiu.

Kochasz go. W porządku. Wszyscy o... teksty

aandziakk dodano: 15 sierpnia 2011

Kochasz go. W porządku. Wszyscy o tym wiedzą, włącznie z nim, a ty się zastanawiasz co masz robić. Nie rób nic. Prędzej czy później zrozumie, że jest szczęściarzem, bo z tylu chłopaków wybrałaś właśnie Jego.

nikt nie wie   że jesteśmy razem... teksty

aandziakk dodano: 13 sierpnia 2011

nikt nie wie , że jesteśmy razem , ale jednocześnie wszyscy się domyślają . ja mam cholerne poczucie humoru , ty czarny charakter . dzięki temu uzupełniamy się . nienawidzę jak palisz , dobrze o tym wiesz i gdy zaciągasz się papierosem patrzysz mi perfidnie w oczy tym pożądającym mnie wzrokiem . nie spuszczam wzroku z ciebie , chcę abyś zmięknął . na wuefie , gdy ćwiczę olewasz mnie grając w piłkę z kumplami , nie kiwniesz nawet palcem w moją stronę . po szkole , całujesz mnie w naszym ulubionym miejscu nad rzeką , pod drzewem , na którym wyryłeś nasze imiona . całujesz do braku tchu , całujesz tak jak bym zapominała o całym świecie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV