głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk Tak to już w tym życiu jest że uciekamy przed tymi którzy nas chcą a gonimy tych którzy uciekają przed nami.. Życie nie może być myślnikiem postawionym między d

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
Tak to już w tym życiu jest że uciekamy przed tymi którzy nas chcą a gonimy tych którzy uciekają przed nami..
Tak to już w tym życiu jest  że... teksty

aandziakk dodano: 8 sierpnia 2011

Tak to już w tym życiu jest, że uciekamy przed tymi, którzy nas chcą, a gonimy tych, którzy uciekają przed nami..

Życie nie może być myślnikiem... teksty

aandziakk dodano: 5 sierpnia 2011

Życie nie może być myślnikiem postawionym między dwoma datami.

Kobieta nie znosi zazdrosnego... teksty

aandziakk dodano: 5 sierpnia 2011

Kobieta nie znosi zazdrosnego mężczyzny, którego nie kocha, ale wścieka się, gdy mężczyzna którego kocha nie jest zazdrosny.

Muszę pogodzić się z tym  że są... teksty

aandziakk dodano: 30 lipca 2011

Muszę pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.

niezdarnie staję na palcach by Cię... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

niezdarnie staję na palcach by Cię pocałować, wtedy mimowolnie się uśmiechasz.

Rozmawiałam dzisiaj ze słońcem.... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

Rozmawiałam dzisiaj ze słońcem. Obiecało mi zastąpić Ciebie. Budzić mnie co rano swoim ciepłem, dawać chęć wstawania z łóżka, uśmiechać się do mnie mimo szarości świata. Dziś schowało się za chmurami. Zawiodłam się kolejny raz...

Miłość to fizjologiczna psychoza.... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

Miłość to fizjologiczna psychoza. Całkowite zawężenie procesów poznawczych i intelektualnych. Zaburzenie świadomości. Rozszczepienie emocji i działania. Bywa nieuleczalna.

nie miała zamiaru wychodzić tego... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

nie miała zamiaru wychodzić tego dnia z domu . mimo tego , że świeciło słońce , które tak kochała . nagle zadzwonił do niej on . powiedział by wyszła na dwór . ubrała się szybko i zeszła na dół . otworzyła drzwi . za ogrodzeniem , opierając się z łobuzerskim uśmiechem o swoje auto stał on . szła w jego stronę spoglądając na niego spod wachlarzu czarnych rzęs swoimi bursztynowymi oczami . przytuliła się do niego mocno i spytała cicho : - czy ty mnie kochasz ? on uśmiechnął się zawadiacko , pocałował ją w czoło i odparł jej : - równie dobrze mogłabyś spytać czy oddycham

zapomnę  tak jak prosiłeś. więcej... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

zapomnę, tak jak prosiłeś. więcej nie odbierzesz telefonu ode mnie, ani nie przeczytasz wiadomości, nadanej z mojego numeru. ale proszę, nie rzucaj mi się na szyję, po tygodniu, jak to zwykle masz w zwyczaju. bo kolejnego 'come back', nie będzie. wyrosłam ze zdewastowanych zabawek.

znowu patrzysz na mnie tym... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

znowu patrzysz na mnie tym uwodzicielsko speszonym wzrokiem, mówiąc mi jaka jestem nieziemska. nabieram się po raz kolejny, wiedząc jak łgasz. zdając sobie sprawę, że wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki jest absurdem. skazywać się na cierpienie w imię miłości? mimowolnie - jak najbardziej.

zdecydowanie za wiele o Tobie... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

zdecydowanie za wiele o Tobie myślę. zbyt często i zbyt intensywnie. wychodzę z domu z kubkiem herbaty w dłoni. ubieram sukienkę tył do przodu. maluję usta, tuszem do rzęs. zamiast tematu lekcji, wpisuję Twoje imię. nie potrafię się skupić na normalnym funkcjonowaniu. powinieneś czuć się winny. powodujesz paraliż moich szarych komórek.

od dzisiaj obiecuję sobie... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

od dzisiaj obiecuję sobie, zapomnieć. przestanę obsesyjnie o Tobie myśleć wraz z każdym oddechem. nie będę wspominać Twojego spojrzenia podczas siedzenia na parapecie. koniec z planowaniem wspólnego życia z Tobą, podczas picia kakao. nie będę biec jak oszalała do telefonu, kiedy usłyszę jego dźwięk z nadzieją, że to Ty. przestanę wypisywać Twoje imię w każdym możliwym zeszycie. i nareszcie sobie uświadomię, że jesteś szczęśliwy, niezainteresowany i zajęty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV