głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk Muszę pogodzić się z tym że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem. niezdarnie staję n

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
Muszę pogodzić się z tym że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.
Muszę pogodzić się z tym  że są... teksty

aandziakk dodano: 30 lipca 2011

Muszę pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.

niezdarnie staję na palcach by Cię... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

niezdarnie staję na palcach by Cię pocałować, wtedy mimowolnie się uśmiechasz.

Rozmawiałam dzisiaj ze słońcem.... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

Rozmawiałam dzisiaj ze słońcem. Obiecało mi zastąpić Ciebie. Budzić mnie co rano swoim ciepłem, dawać chęć wstawania z łóżka, uśmiechać się do mnie mimo szarości świata. Dziś schowało się za chmurami. Zawiodłam się kolejny raz...

Miłość to fizjologiczna psychoza.... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

Miłość to fizjologiczna psychoza. Całkowite zawężenie procesów poznawczych i intelektualnych. Zaburzenie świadomości. Rozszczepienie emocji i działania. Bywa nieuleczalna.

nie miała zamiaru wychodzić tego... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

nie miała zamiaru wychodzić tego dnia z domu . mimo tego , że świeciło słońce , które tak kochała . nagle zadzwonił do niej on . powiedział by wyszła na dwór . ubrała się szybko i zeszła na dół . otworzyła drzwi . za ogrodzeniem , opierając się z łobuzerskim uśmiechem o swoje auto stał on . szła w jego stronę spoglądając na niego spod wachlarzu czarnych rzęs swoimi bursztynowymi oczami . przytuliła się do niego mocno i spytała cicho : - czy ty mnie kochasz ? on uśmiechnął się zawadiacko , pocałował ją w czoło i odparł jej : - równie dobrze mogłabyś spytać czy oddycham

zapomnę  tak jak prosiłeś. więcej... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

zapomnę, tak jak prosiłeś. więcej nie odbierzesz telefonu ode mnie, ani nie przeczytasz wiadomości, nadanej z mojego numeru. ale proszę, nie rzucaj mi się na szyję, po tygodniu, jak to zwykle masz w zwyczaju. bo kolejnego 'come back', nie będzie. wyrosłam ze zdewastowanych zabawek.

znowu patrzysz na mnie tym... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

znowu patrzysz na mnie tym uwodzicielsko speszonym wzrokiem, mówiąc mi jaka jestem nieziemska. nabieram się po raz kolejny, wiedząc jak łgasz. zdając sobie sprawę, że wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki jest absurdem. skazywać się na cierpienie w imię miłości? mimowolnie - jak najbardziej.

zdecydowanie za wiele o Tobie... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

zdecydowanie za wiele o Tobie myślę. zbyt często i zbyt intensywnie. wychodzę z domu z kubkiem herbaty w dłoni. ubieram sukienkę tył do przodu. maluję usta, tuszem do rzęs. zamiast tematu lekcji, wpisuję Twoje imię. nie potrafię się skupić na normalnym funkcjonowaniu. powinieneś czuć się winny. powodujesz paraliż moich szarych komórek.

od dzisiaj obiecuję sobie... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

od dzisiaj obiecuję sobie, zapomnieć. przestanę obsesyjnie o Tobie myśleć wraz z każdym oddechem. nie będę wspominać Twojego spojrzenia podczas siedzenia na parapecie. koniec z planowaniem wspólnego życia z Tobą, podczas picia kakao. nie będę biec jak oszalała do telefonu, kiedy usłyszę jego dźwięk z nadzieją, że to Ty. przestanę wypisywać Twoje imię w każdym możliwym zeszycie. i nareszcie sobie uświadomię, że jesteś szczęśliwy, niezainteresowany i zajęty.

To zawsze przychodzi tak zupełnie... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

To zawsze przychodzi tak zupełnie niespodziewanie. Wmawiasz sobie, że na pewno się nie zakochasz i orientujesz się nagle, że wpadłaś po uszy i chyba już za późno. Potem pewnie będziesz cierpieć, bo to miłość bez wzajemności, prawda? Zostanie Ci parę wspomnień i jego śmiech gdy mówiłaś coś, nawet zupełnie niezabawnego, a on się śmiał, żeby sprawić Ci przyjemność, potem nazywał kretynką, Ty jego biłaś po głowie i ganialiście się w deszczu. I zostaje Ci tylko tyle i już jest za późno na wmawianie sobie "nie zakocham się w nim".

Silę się na obojętność udaję... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

Silę się na obojętność,udaję,że mnie nie interesujesz,nie zadaję pytań,na które chcę znać odpowiedź,unikam spotkań,chociaż twoja twarz jest pierwszą,którą sobie przypominam każdego wieczora i poranka

Jestem chodzącym sarkazmem... teksty

aandziakk dodano: 25 lipca 2011

Jestem chodzącym sarkazmem , szarpiącą nerwy ironią , niewybrednym epitetem , zadufaną egoistką . Nie zmienię się .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV