głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk nie miała zamiaru wychodzić tego dnia z domu . mimo tego że świeciło słońce które tak kochała . nagle zadzwonił do niej on . powiedział by wyszła na dwór . ubra

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
nie miała zamiaru wychodzić tego dnia z domu . mimo tego że świeciło słońce które tak kochała . nagle zadzwonił do niej on . powiedział by wyszła na dwór . ubrała się
nie miała zamiaru wychodzić tego... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

nie miała zamiaru wychodzić tego dnia z domu . mimo tego , że świeciło słońce , które tak kochała . nagle zadzwonił do niej on . powiedział by wyszła na dwór . ubrała się szybko i zeszła na dół . otworzyła drzwi . za ogrodzeniem , opierając się z łobuzerskim uśmiechem o swoje auto stał on . szła w jego stronę spoglądając na niego spod wachlarzu czarnych rzęs swoimi bursztynowymi oczami . przytuliła się do niego mocno i spytała cicho : - czy ty mnie kochasz ? on uśmiechnął się zawadiacko , pocałował ją w czoło i odparł jej : - równie dobrze mogłabyś spytać czy oddycham

zapomnę  tak jak prosiłeś. więcej... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

zapomnę, tak jak prosiłeś. więcej nie odbierzesz telefonu ode mnie, ani nie przeczytasz wiadomości, nadanej z mojego numeru. ale proszę, nie rzucaj mi się na szyję, po tygodniu, jak to zwykle masz w zwyczaju. bo kolejnego 'come back', nie będzie. wyrosłam ze zdewastowanych zabawek.

znowu patrzysz na mnie tym... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

znowu patrzysz na mnie tym uwodzicielsko speszonym wzrokiem, mówiąc mi jaka jestem nieziemska. nabieram się po raz kolejny, wiedząc jak łgasz. zdając sobie sprawę, że wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki jest absurdem. skazywać się na cierpienie w imię miłości? mimowolnie - jak najbardziej.

zdecydowanie za wiele o Tobie... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

zdecydowanie za wiele o Tobie myślę. zbyt często i zbyt intensywnie. wychodzę z domu z kubkiem herbaty w dłoni. ubieram sukienkę tył do przodu. maluję usta, tuszem do rzęs. zamiast tematu lekcji, wpisuję Twoje imię. nie potrafię się skupić na normalnym funkcjonowaniu. powinieneś czuć się winny. powodujesz paraliż moich szarych komórek.

od dzisiaj obiecuję sobie... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

od dzisiaj obiecuję sobie, zapomnieć. przestanę obsesyjnie o Tobie myśleć wraz z każdym oddechem. nie będę wspominać Twojego spojrzenia podczas siedzenia na parapecie. koniec z planowaniem wspólnego życia z Tobą, podczas picia kakao. nie będę biec jak oszalała do telefonu, kiedy usłyszę jego dźwięk z nadzieją, że to Ty. przestanę wypisywać Twoje imię w każdym możliwym zeszycie. i nareszcie sobie uświadomię, że jesteś szczęśliwy, niezainteresowany i zajęty.

To zawsze przychodzi tak zupełnie... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

To zawsze przychodzi tak zupełnie niespodziewanie. Wmawiasz sobie, że na pewno się nie zakochasz i orientujesz się nagle, że wpadłaś po uszy i chyba już za późno. Potem pewnie będziesz cierpieć, bo to miłość bez wzajemności, prawda? Zostanie Ci parę wspomnień i jego śmiech gdy mówiłaś coś, nawet zupełnie niezabawnego, a on się śmiał, żeby sprawić Ci przyjemność, potem nazywał kretynką, Ty jego biłaś po głowie i ganialiście się w deszczu. I zostaje Ci tylko tyle i już jest za późno na wmawianie sobie "nie zakocham się w nim".

Silę się na obojętność udaję... teksty

aandziakk dodano: 29 lipca 2011

Silę się na obojętność,udaję,że mnie nie interesujesz,nie zadaję pytań,na które chcę znać odpowiedź,unikam spotkań,chociaż twoja twarz jest pierwszą,którą sobie przypominam każdego wieczora i poranka

Jestem chodzącym sarkazmem... teksty

aandziakk dodano: 25 lipca 2011

Jestem chodzącym sarkazmem , szarpiącą nerwy ironią , niewybrednym epitetem , zadufaną egoistką . Nie zmienię się .

A najgorzej jest  jak zdasz sobie... teksty

aandziakk dodano: 25 lipca 2011

A najgorzej jest, jak zdasz sobie sprawę, że nic z tego nie będzie, że gdyby między Wami miało coś być, to byłoby już dawno. Kiedy zrozumiesz, że to co się dookoła dzieje wcale nie zmierza ku spełnieniu Twoich marzeń.

Do twarzy mi było w smutku.... teksty

aandziakk dodano: 24 lipca 2011

Do twarzy mi było w smutku. Zaprzyjaźniłam się z nim nawet. Z tęsknotą także. Wiedziałam teraz, że tęsknota to nie tylko przebieranie ziarenek maku. Nie tylko nadsłuchiwanie jego kroków za drzwiami. Bo 'tęsknić' i 'czekać' to prawie to samo. Pod warunkiem, że czekając się tęskni, a tęskniąc czeka. Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można..

Serce czy rozum? Czego powinna... teksty

aandziakk dodano: 24 lipca 2011

Serce czy rozum? Czego powinna słuchać? Rozum podpowiadał, że powinna dać sobie spokój z tą miłością. On jej nie kocha. Owszem, pragnie jej, może potrzebuje, może mu na niej zależy. Łagodne uczucie w porównaniu z miłością .

nie mogę zjeść całej czekolady... teksty

aandziakk dodano: 22 lipca 2011

nie mogę zjeść całej czekolady mlecznej, bo jest mi za słodko. dzielę się paką laysów, bo od całej paczki mnie mdli. bywa, że oddaję komuś napoczęte piwo, bo nagle odchodzi mi na nie ochota. a Ciebie chcę zawsze całego, nie dzielę się z nikim i wciąż mi mało

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV