głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk mimo że siedzi cicho wszystko w niej krzyczy ma ochotę wstać podejść do ściany i bić z całej siły ręką głową obojętne czym tylko by osłabnąć stracić przytomność

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
mimo że siedzi cicho wszystko w niej krzyczy ma ochotę wstać podejść do ściany i bić z całej siły ręką głową obojętne czym tylko by osłabnąć stracić przytomność aby
mimo że siedzi cicho wszystko w niej... teksty

aandziakk dodano: 7 listopada 2011

mimo że siedzi cicho wszystko w niej krzyczy, ma ochotę wstać podejść do ściany i bić z całej siły ręką , głową obojętne czym, tylko by osłabnąć, stracić przytomność aby to wszystko umilkło choć na chwilkę poczuła smak ciszy.

W końcu znajdujesz osobę z którą... teksty

aandziakk dodano: 29 października 2011

W końcu znajdujesz osobę z którą możesz wszystko. Z którą uwielbiasz wszystko, począwszy od robienia kanapek poprzez rozmawianie, skończywszy na uprawianiu miłości. Osobę przy której nawet najbardziej prymitywna czynność jak spacer w deszczu potrafi być czymś niezwykłym, czymś niecodziennym. Każdy z nas czeka na osobę, dzięki której poranne wstawanie z łóżka będzie miało sens. Kiedy już ją znajdziemy, nie pozwólmy sobie jej odebrać. Szarpmy się z losem, walczymy z przeznaczeniem, ale nie pozwólmy pozbawić się szczęścia.

Nareszcie zrozumiałam. Tak  Proszę... teksty

aandziakk dodano: 23 października 2011

Nareszcie zrozumiałam. Tak, Proszę Państwa, ja już rozumiem. Rozumiem, że on jest kretynem, rozumiem, że nie jest mnie wart i rozumiem, że do siebie nie pasujemy. Rozumiem nawet,że cały ten nasz "związek" to tylko moje marzenia,które chyba nieco pomieszały mi się z rzeczywistością. Rozumiem też to, że spotkam jeszcze wielu wspaniałych mężczyzn i naprawdę nie musicie mi tłumaczyć, że kiedyś będę szczęśliwa. Ale Go kocham!

Zawaliłam  zawiodłam  spieprzyłam... teksty

aandziakk dodano: 19 października 2011

Zawaliłam, zawiodłam, spieprzyłam i wszystko naraz, ale ja przynajmniej się do tego przyznaję. Zdaję sobie z tego sprawę, a nie uciekam i nie udaję pokrzywdzonej jak Ty. Dorośnij w końcu..

Zacząć jest łatwo . Wytrwać jest... teksty

aandziakk dodano: 15 października 2011

Zacząć jest łatwo . Wytrwać jest sztuką.

dziewczyny ! oprócz ładnej buźki... teksty

aandziakk dodano: 12 października 2011

dziewczyny ! oprócz ładnej buźki , figury , dużych cycków, trzeba jeszcze mieć coś w główce.

Ale bądź przy mnie gdy będzie... teksty

aandziakk dodano: 11 października 2011

Ale bądź przy mnie gdy będzie naprawdę źle. Gdy wszystko będzie się sypało. Gdy będziemy się nawzajem nienawidzić. Wtedy najmocniej będę Cię potrzebowała.

Przestań się oszukiwać dziewczyno.... teksty

aandziakk dodano: 11 października 2011

Przestań się oszukiwać dziewczyno. Gdyby mu zależało to by znalazł sto sposobów, żeby się z Tobą skontaktować. Nie odzywa się? Szuka sto powodów, dla których zawsze 'nie może'. Przejrzyj na oczy, mała.

Jeżeli Ci na kimś zależy   to... teksty

aandziakk dodano: 11 października 2011

Jeżeli Ci na kimś zależy - to akceptujesz go w pełni, ze wszystkimi wadami i zaletami i wówczas dana osoba staje się takim właśnie ideałem: kimś, dla kogo warto żyć - o ile jeszcze ona zechce żyć dla Ciebie...

Wstrzymaj oddech  zamknij oczy.... teksty

aandziakk dodano: 6 października 2011

Wstrzymaj oddech, zamknij oczy. Wyobraź sobie to, o czym marzysz od dawna. Co widzisz? Jeżeli masz przed oczami jego - zapomnij. Otwórz oczy i ponownie je zamknij. Pomyśl o kolejnym swoim pragnieniu. Nie potrafisz? No właśnie. Tak trudno zapomnieć.

W końcu w życiu przychodzi taki... teksty

aandziakk dodano: 6 października 2011

W końcu w życiu przychodzi taki moment, kiedy zdajesz sobie sprawę na kim naprawdę Ci zależy, kto zawsze będzie dla Ciebie ważny, za kim zawsze będziesz tęsknić i ktoś, o kim nigdy nie zapomnisz.

i w końcu nie masz sił przekonywać... teksty

aandziakk dodano: 5 października 2011

i w końcu nie masz sił przekonywać, jaka jesteś silna i niezależna. zaczynasz wybuchać spazmatycznym płaczem. nawet najmniejszy incydent taki, jak to, że sąsiad nie odpowiedział Ci na 'dzien dobry', jest w stanie doprowadzić Cie do rozchwiania emocjonalnego. przychodzą takie dni, kiedy masz ochotę zwinąć się w kłębek i schować pod koc. nadchodzi moment, kiedy masz odwagę przyznać się przed światem, że najzwyczajniej potrzebujesz się przytulić..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV