głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk dziewczyny ! oprócz ładnej buźki figury dużych cycków trzeba jeszcze mieć coś w główce. Ale bądź przy mnie gdy będzie naprawdę źle. Gdy wszystko będzie się sypa

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
dziewczyny ! oprócz ładnej buźki figury dużych cycków trzeba jeszcze mieć coś w główce.
dziewczyny ! oprócz ładnej buźki... teksty

aandziakk dodano: 12 października 2011

dziewczyny ! oprócz ładnej buźki , figury , dużych cycków, trzeba jeszcze mieć coś w główce.

Ale bądź przy mnie gdy będzie... teksty

aandziakk dodano: 11 października 2011

Ale bądź przy mnie gdy będzie naprawdę źle. Gdy wszystko będzie się sypało. Gdy będziemy się nawzajem nienawidzić. Wtedy najmocniej będę Cię potrzebowała.

Przestań się oszukiwać dziewczyno.... teksty

aandziakk dodano: 11 października 2011

Przestań się oszukiwać dziewczyno. Gdyby mu zależało to by znalazł sto sposobów, żeby się z Tobą skontaktować. Nie odzywa się? Szuka sto powodów, dla których zawsze 'nie może'. Przejrzyj na oczy, mała.

Jeżeli Ci na kimś zależy   to... teksty

aandziakk dodano: 11 października 2011

Jeżeli Ci na kimś zależy - to akceptujesz go w pełni, ze wszystkimi wadami i zaletami i wówczas dana osoba staje się takim właśnie ideałem: kimś, dla kogo warto żyć - o ile jeszcze ona zechce żyć dla Ciebie...

Wstrzymaj oddech  zamknij oczy.... teksty

aandziakk dodano: 6 października 2011

Wstrzymaj oddech, zamknij oczy. Wyobraź sobie to, o czym marzysz od dawna. Co widzisz? Jeżeli masz przed oczami jego - zapomnij. Otwórz oczy i ponownie je zamknij. Pomyśl o kolejnym swoim pragnieniu. Nie potrafisz? No właśnie. Tak trudno zapomnieć.

W końcu w życiu przychodzi taki... teksty

aandziakk dodano: 6 października 2011

W końcu w życiu przychodzi taki moment, kiedy zdajesz sobie sprawę na kim naprawdę Ci zależy, kto zawsze będzie dla Ciebie ważny, za kim zawsze będziesz tęsknić i ktoś, o kim nigdy nie zapomnisz.

i w końcu nie masz sił przekonywać... teksty

aandziakk dodano: 5 października 2011

i w końcu nie masz sił przekonywać, jaka jesteś silna i niezależna. zaczynasz wybuchać spazmatycznym płaczem. nawet najmniejszy incydent taki, jak to, że sąsiad nie odpowiedział Ci na 'dzien dobry', jest w stanie doprowadzić Cie do rozchwiania emocjonalnego. przychodzą takie dni, kiedy masz ochotę zwinąć się w kłębek i schować pod koc. nadchodzi moment, kiedy masz odwagę przyznać się przed światem, że najzwyczajniej potrzebujesz się przytulić..

uwielbiam luźne spodnie  trampki... teksty

aandziakk dodano: 4 października 2011

uwielbiam luźne spodnie, trampki, reggae, miętowe Winterfresh, nieprzyzwoite zachowanie, przekleństwa. no i gdzie mi tu wyjeżdżasz z 'księżniczką'? proszę Cię, pomyśl.

  Piłaś coś ?    Tak  tylko swoje... teksty

aandziakk dodano: 30 września 2011

- Piłaś coś ? - Tak, tylko swoje łzy, że tak 'pierdolnę' poetycko.

dziś w nocy siedziałam na parapecie... teksty

aandziakk dodano: 30 września 2011

dziś w nocy siedziałam na parapecie patrzyłam w gwiazdy i zastanawiałam się czy on wie, że mnie traci.

najgorsze jest gdy odtrącasz... teksty

aandziakk dodano: 25 września 2011

najgorsze jest gdy odtrącasz naprawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił.

było pochmurne popołudnie wzięłam... teksty

aandziakk dodano: 25 września 2011

było pochmurne popołudnie wzięłam do ręki słuchawki i postanowiłam iść na spacer. podążyłam w stronę pobliskiego parku i usiadłam na jednej z ławek. brakowało mi Ciebie. rodzice zawsze wszystko nam komplikowali. wsłuchałam się w tekst piosenki i zamknęłam oczy. po chwili usłyszałam dziwnie znajomy śmiech. otworzyłam oczy i dostrzegłam jakąś laskę u Twojego boku. o dziwo nie wpadłam w histerie. wystukałam jedynie wiadomość "nie wspominałeś ,że rodzice dali Ci jakąś sukę pod opiekę." po jej przeczytaniu rozejrzałeś się dookoła i Twoje przerażone oczy zatrzymały się na mnie. wstałam z miejsca i ruszyłam w stronę domu. dostawałam coraz to więcej wiadomości od ciebie lecz zaśmiałam się tylko gorzko i wyrzuciłam kartę sim do śmieci. dopiero wtedy zauważyłam łzy spływające po moim policzku. odwróciłam się, lecz Ciebie nie było. właśnie wtedy zaczęłam nowy etap w swoim życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV