głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk Kocham ziemię pod jego stopami i powietrze nad jego głową i każda rzecz której dotyka i każde słowo jakie wypowiada. kocham to jak wygląda i każdy jego uczynek

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
Kocham ziemię pod jego stopami i powietrze nad jego głową i każda rzecz której dotyka i każde słowo jakie wypowiada. kocham to jak wygląda i każdy jego uczynek
Kocham ziemię pod jego stopami i... teksty

aandziakk dodano: 28 listopada 2011

Kocham ziemię pod jego stopami i powietrze nad jego głową, i każda rzecz, której dotyka, i każde słowo, jakie wypowiada. kocham to, jak wygląda, i każdy jego uczynek, i jego samego !

Czasem kładąc się spać... teksty

aandziakk dodano: 20 listopada 2011

Czasem kładąc się spać zastanawiam się, ile osób nie zdążyło powiedzieć najbliższej osobie dobranoc.

A on nie ma pojęcia ilu chłopakom... teksty

aandziakk dodano: 17 listopada 2011

A on nie ma pojęcia ilu chłopakom dała kosza z jego powodu . A to wszystko przez tą cholerną słabość do niego i głupią nadzieję, że coś z tego będzie .

Posłuchaj mnie dziś  bo jutro nie... teksty

aandziakk dodano: 11 listopada 2011

Posłuchaj mnie dziś, bo jutro nie będę miała Ci nic do powiedzenia.

Każdy człowiek jest jak Księżyc.... teksty

aandziakk dodano: 10 listopada 2011

Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu.

Odpisałeś mi po tylu dniach   a... teksty

aandziakk dodano: 7 listopada 2011

Odpisałeś mi po tylu dniach , a moze nawet tygodniach na moją długa wiadomosć zostawioną na gg. Kliknęłam , zaskoczona na ikonkę koperty w prawym rogu ekranu z myślą, że coś się wyjaśni, że coś do mnie czujesz... Byłeś niedostepny, a po przeczytaniu wiadomosci nic mi to nie dało, zero entuzjazmu, żadnego uśmiechu na twarzy, co tak często robię. Tylko poważna mina, i dalej ta sama nadzieja.

Tandetne szczęście z biedronki. teksty

aandziakk dodano: 7 listopada 2011

Tandetne szczęście z biedronki.

mimo że siedzi cicho wszystko w niej... teksty

aandziakk dodano: 7 listopada 2011

mimo że siedzi cicho wszystko w niej krzyczy, ma ochotę wstać podejść do ściany i bić z całej siły ręką , głową obojętne czym, tylko by osłabnąć, stracić przytomność aby to wszystko umilkło choć na chwilkę poczuła smak ciszy.

W końcu znajdujesz osobę z którą... teksty

aandziakk dodano: 29 października 2011

W końcu znajdujesz osobę z którą możesz wszystko. Z którą uwielbiasz wszystko, począwszy od robienia kanapek poprzez rozmawianie, skończywszy na uprawianiu miłości. Osobę przy której nawet najbardziej prymitywna czynność jak spacer w deszczu potrafi być czymś niezwykłym, czymś niecodziennym. Każdy z nas czeka na osobę, dzięki której poranne wstawanie z łóżka będzie miało sens. Kiedy już ją znajdziemy, nie pozwólmy sobie jej odebrać. Szarpmy się z losem, walczymy z przeznaczeniem, ale nie pozwólmy pozbawić się szczęścia.

Nareszcie zrozumiałam. Tak  Proszę... teksty

aandziakk dodano: 23 października 2011

Nareszcie zrozumiałam. Tak, Proszę Państwa, ja już rozumiem. Rozumiem, że on jest kretynem, rozumiem, że nie jest mnie wart i rozumiem, że do siebie nie pasujemy. Rozumiem nawet,że cały ten nasz "związek" to tylko moje marzenia,które chyba nieco pomieszały mi się z rzeczywistością. Rozumiem też to, że spotkam jeszcze wielu wspaniałych mężczyzn i naprawdę nie musicie mi tłumaczyć, że kiedyś będę szczęśliwa. Ale Go kocham!

Zawaliłam  zawiodłam  spieprzyłam... teksty

aandziakk dodano: 19 października 2011

Zawaliłam, zawiodłam, spieprzyłam i wszystko naraz, ale ja przynajmniej się do tego przyznaję. Zdaję sobie z tego sprawę, a nie uciekam i nie udaję pokrzywdzonej jak Ty. Dorośnij w końcu..

Zacząć jest łatwo . Wytrwać jest... teksty

aandziakk dodano: 15 października 2011

Zacząć jest łatwo . Wytrwać jest sztuką.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV