głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk uwielbiam luźne spodnie trampki reggae miętowe Winterfresh nieprzyzwoite zachowanie przekleństwa. no i gdzie mi tu wyjeżdżasz z 'księżniczką'? proszę Cię pomyśl

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
uwielbiam luźne spodnie trampki reggae miętowe Winterfresh nieprzyzwoite zachowanie przekleństwa. no i gdzie mi tu wyjeżdżasz z 'księżniczką'? proszę Cię pomyśl.
uwielbiam luźne spodnie  trampki... teksty

aandziakk dodano: 4 października 2011

uwielbiam luźne spodnie, trampki, reggae, miętowe Winterfresh, nieprzyzwoite zachowanie, przekleństwa. no i gdzie mi tu wyjeżdżasz z 'księżniczką'? proszę Cię, pomyśl.

  Piłaś coś ?    Tak  tylko swoje... teksty

aandziakk dodano: 30 września 2011

- Piłaś coś ? - Tak, tylko swoje łzy, że tak 'pierdolnę' poetycko.

dziś w nocy siedziałam na parapecie... teksty

aandziakk dodano: 30 września 2011

dziś w nocy siedziałam na parapecie patrzyłam w gwiazdy i zastanawiałam się czy on wie, że mnie traci.

najgorsze jest gdy odtrącasz... teksty

aandziakk dodano: 25 września 2011

najgorsze jest gdy odtrącasz naprawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił.

było pochmurne popołudnie wzięłam... teksty

aandziakk dodano: 25 września 2011

było pochmurne popołudnie wzięłam do ręki słuchawki i postanowiłam iść na spacer. podążyłam w stronę pobliskiego parku i usiadłam na jednej z ławek. brakowało mi Ciebie. rodzice zawsze wszystko nam komplikowali. wsłuchałam się w tekst piosenki i zamknęłam oczy. po chwili usłyszałam dziwnie znajomy śmiech. otworzyłam oczy i dostrzegłam jakąś laskę u Twojego boku. o dziwo nie wpadłam w histerie. wystukałam jedynie wiadomość "nie wspominałeś ,że rodzice dali Ci jakąś sukę pod opiekę." po jej przeczytaniu rozejrzałeś się dookoła i Twoje przerażone oczy zatrzymały się na mnie. wstałam z miejsca i ruszyłam w stronę domu. dostawałam coraz to więcej wiadomości od ciebie lecz zaśmiałam się tylko gorzko i wyrzuciłam kartę sim do śmieci. dopiero wtedy zauważyłam łzy spływające po moim policzku. odwróciłam się, lecz Ciebie nie było. właśnie wtedy zaczęłam nowy etap w swoim życiu.

Jednak mimo wszystko potrzebuję... teksty

aandziakk dodano: 25 września 2011

Jednak mimo wszystko potrzebuję kogoś. Bo samotność mnie ogarnia, wplątuje w psychikę, przenika mózg. Ale mniejsza o to.

Rzygam Tobą. Nie mam już na Ciebie... teksty

aandziakk dodano: 25 września 2011

Rzygam Tobą. Nie mam już na Ciebie tak wielkiej ochoty, jak wcześniej. Gdy tylko Cię widzę, mam ochotę jak najszybciej grzmotnąć Ci z lewego sierpowego...

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

aandziakk dodano: 24 września 2011

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć...

Samobójstwo nie jest kwestią wyboru... teksty

aandziakk dodano: 13 września 2011

Samobójstwo nie jest kwestią wyboru, następuje, gdy cierpienie przekracza siły do walki z nim...

Uważaj na facetów  maleńka. To... teksty

aandziakk dodano: 11 września 2011

Uważaj na facetów, maleńka. To takie dziwne stworzonka, którzy magią swoich oczu potrafią wyczarować uśmiech przez łzy, miłość po grób i wieczne oddanie. Ale te dziwne stworzonka, mają tendencję do wieszania sobie majtek kolejnych naiwniaczek, które uwierzyły w ich "kocham Cię, ślicznotko", na ścianach - jak trofea myśliwskie

Z życiem jak z malowaniem paznokci... teksty

aandziakk dodano: 11 września 2011

Z życiem jak z malowaniem paznokci :łatwiej ukryć błąd pod kolejną warstwą lakieru, niż zmyć wszystko i zacząć od początku.

Dziwiła się  dlaczego cały czas... teksty

aandziakk dodano: 10 września 2011

Dziwiła się, dlaczego cały czas jest przy niej. Dziwiła się, dlaczego pomimo tego bólu, który mu zadała pod koniec związku on jest z nią. Zastanawiała się, czy on jest normalny? Nie dowierzała, że ignoruje wszystkie przykrości jakie mu sprawiała. a on... a on po prostu tak cholernie ją kochał. Bez pamięci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV