głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk Jednak mimo wszystko potrzebuję kogoś. Bo samotność mnie ogarnia wplątuje w psychikę przenika mózg. Ale mniejsza o to. Rzygam Tobą. Nie mam już na Ciebie tak wi

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
Jednak mimo wszystko potrzebuję kogoś. Bo samotność mnie ogarnia wplątuje w psychikę przenika mózg. Ale mniejsza o to.
Jednak mimo wszystko potrzebuję... teksty

aandziakk dodano: 25 września 2011

Jednak mimo wszystko potrzebuję kogoś. Bo samotność mnie ogarnia, wplątuje w psychikę, przenika mózg. Ale mniejsza o to.

Rzygam Tobą. Nie mam już na Ciebie... teksty

aandziakk dodano: 25 września 2011

Rzygam Tobą. Nie mam już na Ciebie tak wielkiej ochoty, jak wcześniej. Gdy tylko Cię widzę, mam ochotę jak najszybciej grzmotnąć Ci z lewego sierpowego...

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

aandziakk dodano: 24 września 2011

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć...

Samobójstwo nie jest kwestią wyboru... teksty

aandziakk dodano: 13 września 2011

Samobójstwo nie jest kwestią wyboru, następuje, gdy cierpienie przekracza siły do walki z nim...

Uważaj na facetów  maleńka. To... teksty

aandziakk dodano: 11 września 2011

Uważaj na facetów, maleńka. To takie dziwne stworzonka, którzy magią swoich oczu potrafią wyczarować uśmiech przez łzy, miłość po grób i wieczne oddanie. Ale te dziwne stworzonka, mają tendencję do wieszania sobie majtek kolejnych naiwniaczek, które uwierzyły w ich "kocham Cię, ślicznotko", na ścianach - jak trofea myśliwskie

Z życiem jak z malowaniem paznokci... teksty

aandziakk dodano: 11 września 2011

Z życiem jak z malowaniem paznokci :łatwiej ukryć błąd pod kolejną warstwą lakieru, niż zmyć wszystko i zacząć od początku.

Dziwiła się  dlaczego cały czas... teksty

aandziakk dodano: 10 września 2011

Dziwiła się, dlaczego cały czas jest przy niej. Dziwiła się, dlaczego pomimo tego bólu, który mu zadała pod koniec związku on jest z nią. Zastanawiała się, czy on jest normalny? Nie dowierzała, że ignoruje wszystkie przykrości jakie mu sprawiała. a on... a on po prostu tak cholernie ją kochał. Bez pamięci.

Dała mu w twarz. Zacisnęła wargi i... teksty

aandziakk dodano: 10 września 2011

Dała mu w twarz. Zacisnęła wargi i ze łzami w oczach, wykrzyczała, że go kocha. Miała nadzieję, że taka terapia szokowa, sprawi, że jej uczucie w końcu do niego dotrze.

Czasami musimy przestać analizować... teksty

aandziakk dodano: 10 września 2011

Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie "niech się dzieje co chce" i iść dalej.

' Abonent czasowo niedostępny .... '... teksty

aandziakk dodano: 6 września 2011

' Abonent czasowo niedostępny .... ' Usłyszałam to po kilku godzinach walki ze sobą , by w końcu się zebrać i do Ciebie zadzwonić!

Rocznik to tylko cyfry  a cyfry to... teksty

aandziakk dodano: 31 sierpnia 2011

Rocznik to tylko cyfry ,a cyfry to nie uczucia, więc nie pierdol,że jestem za młoda.

Ooo  czyżbym niechcący wdepnęła w... teksty

aandziakk dodano: 31 sierpnia 2011

Ooo, czyżbym niechcący wdepnęła w twoje biedne, maleńkie, pokaleczone ego?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV