głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
płaczę często jak nie mogę sobie... teksty

Elkaa8 dodano: 31 sierpnia 2011

płaczę często, jak nie mogę sobie z czymś poradzić - płaczę. a to nie o to chodzi. ale nie mogę sobie poradzić z powstrzymaniem łez. to mój sposób na radzenie sobie z problemami. to pomaga, ale tylko na chwilę, potem czuję się jeszcze gorzej

 Zdrada  rzecz która tak bardzo... teksty

Elkaa8 dodano: 31 sierpnia 2011

`Zdrada - rzecz, która tak bardzo boli. Jeśli zdradziłeś kogoś, to znaczy, że go nie kochałeś, albo przynajmniej nie kochałeś go na tyle, by mieć problem ze zdradzeniem go. Kiedy kogoś na prawdę kochasz, robisz wszystko by czuł się bezpieczny. I nie zranisz go zdradzając, bo wyobrażasz sobie jak to boli. Zastanów się, czy chcesz tak bardzo ranić osobę, na której Ci zależy i którą tak bardzo kochasz? ` Jedyną rzeczą, jaką sobie obiecałam, podkreślam - OBIECAŁAM (ja!), jest to, że nigdy Cię nie zdradzę. I obiecałam sobie to tylko względem Ciebie, a skoro ja sobie coś obiecałam, to to coś znaczy. Kocham Cię ;*

płaczę w nocy bo w dzień nie... teksty

Elkaa8 dodano: 23 sierpnia 2011

płaczę w nocy, bo w dzień nie starcza mi na to odwagi i siły..

złośliwości oziębłość... teksty

Elkaa8 dodano: 22 sierpnia 2011

złośliwości, oziębłość, wytykanie sobie pomyłek, wyciąganie na wierzch starych spraw, wypominanie, stawianie na swoim za wszelką cenę - nie chcę tego w naszym związku

i nie to nie jest tak że Cię nie... teksty

Elkaa8 dodano: 26 lipca 2011

i nie, to nie jest tak, że Cię nie doceniam. ponownie - nie potrafię do końca uzewnętrznić swoich uczuć. A wyobraź sobie, że myślę o Tobie, że jesteś w większości za dobry dla mnie, że taki chłopak jak Ty to skarb. Ale nawet w takich momentach jak właśnie tamten w GD, nie myślę o rozstaniu. bo prawdziwa miłość przetrwać powinna wszystko. tego Nam życzę.

Tamtej nocy poczułam się jak dziwka... teksty

Elkaa8 dodano: 26 lipca 2011

Tamtej nocy poczułam się jak dziwka, którą się zmusza do czegoś czego ona nie chce i mówi nie. Poczułam się jak szmata, a nie jak Twoja dziewczyna. I to wszystko przez Ciebie ;x Już nie wspomnę o słowach które mnie dotknęły doszczętnie i bolą do dziś. one zostaną w mojej pamięci na zawsze, tak jak i tamto zdarzenie. Wyobraź sobie jak się poczułam, jak płakałam całą noc, dusiłam się i nie spałam do 6 rana? Wyobraź sobie, że całą noc bałam się zasnąć, przy swoim chłopaku, rozumiesz to? Pierwszy raz czułam się źle. Mam nadzieję, że ostatni.

Twoja złośliwość przyprawia mnie... teksty

Elkaa8 dodano: 16 lipca 2011

Twoja złośliwość przyprawia mnie o płacz ;(

I jak mam nie myśleć że jestem do... teksty

Elkaa8 dodano: 13 lipca 2011

I jak mam nie myśleć, że jestem do dupy? Głupi przykład z dzisiaj. Bawimy się, gramy w grę, pytania, szczerość, zadania. i oczywiście musiałam coś spieprzyć. Bo nie umiem się bawić. Bo jak coś mi nie odpowiada to nie robię tego. Bo ja tak chcę i już. Bo nie potrafiłam się przełamać. Miałam robić coś na co nie miałam ochoty. Niby "Jak czegoś się bardzo chce to się to potrafi zrobić" Ale próbowałam się przełamać i nie dałam rady. Może dla Ciebie to było proste. Dla mnie nie. Nie jestem takim typem. Może za parę lat. Jak dorosnę, wydorośleję, poznam bardziej świat to będę bardziej odważna do wszystkiego. A przede wszystkim do szczerych rozmów. Z Tobą.

i pobiegnę za Tobą jeśli sytuacja... teksty

Elkaa8 dodano: 12 lipca 2011

i pobiegnę za Tobą, jeśli sytuacja będzie naprawdę krytyczna i jeśli naprawdę poczuję, że mogę Cie stracić. nie będę biegać co chwilę, z błahych powodów. po prostu pobiegnę raz, kiedy będzie naprawdę trzeba. nie dam Ci tak łatwo odejść.

Jak przestrzeń czasu zmienia wiele.... teksty

Elkaa8 dodano: 12 lipca 2011

Jak przestrzeń czasu zmienia wiele. Na początku myślałam, że jeśli Ci z kimś będzie lepiej niż ze mną, to pozwolę Ci być bardziej szczęśliwym z tą drugą. Bo pragnę Twojego szczęścia. Teraz, nie pozwolę Ci odejść i sprawię, że to ze mną będziesz najszczęśliwszy pod słońcem, mimo gorszych dni.

przepraszam że nadal nie potrafię... teksty

Elkaa8 dodano: 12 lipca 2011

przepraszam, że nadal nie potrafię być w pełni szczera, nawet na takie błahe pytania typu 'co jest?' 'o czym myślisz?' itp. że nie potrafię się jeszcze w pełni otworzyć. ja naprawdę się staram. za każdym razem mówię sobie, że powiem Ci wszystko co mam w głowie, czasem wychodzi, czasem nie mam po prostu nic, a czasem nie potrafię jakoś przełożyć swoich myśli tak, żeby Ci powiedzieć. Postaram się, popracuję nad tym. Naprawdę się postaram :( Bo nie chcę Cię stracić..

Ja też się staram tylko może tego... teksty

Elkaa8 dodano: 12 lipca 2011

Ja też się staram, tylko może tego nie widać. Może Ty tego nie dostrzegasz. Może Ty się starasz w widoczny sposób a ja w niewidoczny..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV