głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Jesteś dla mnie jak dom. Tam gdzie jesteś Ty jestem bezpieczna szczęśliwa i spokojna nawet jeśli wkoło wszystko inne się wali. W Twoich ramionach zapominam że m

59sekund

59sekund.moblo.pl
Jesteś dla mnie jak dom. Tam gdzie jesteś Ty jestem bezpieczna szczęśliwa i spokojna nawet jeśli wkoło wszystko inne się wali. W Twoich ramionach zapominam że mama zn
Jesteś dla mnie jak dom. Tam gdzie... teksty

59sekund dodano: 12 marca 2015

Jesteś dla mnie jak dom. Tam gdzie jesteś Ty jestem bezpieczna, szczęśliwa i spokojna, nawet jeśli wkoło wszystko inne się wali. W Twoich ramionach zapominam, że mama znowu się nie odzywa, ojciec zaś krzyczy. Zapominam, że tak cholernie byłam smutna, że tak cholernie ciężki dzień miałam i nie mam już fajek dla uspokojenia tętna, bo Ty jesteś dla mnie jak najlepsza nikotyna. Jesteś najlepszym schronieniem. Tam gdzie Twoje serce, tam mój dom.

Tak nagle się poznali. Tak... teksty

59sekund dodano: 12 marca 2015

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.

Najwspanialsze uczucie świata?... teksty

59sekund dodano: 12 marca 2015

Najwspanialsze uczucie świata? budzić się z myślą, że to on należy do mnie, że to dla niego jestem najważniejszym człowieczkiem na ziemi, że to on kocha mnie nad życie i nie wyobraża sobie beze mnie swojego istnienia, że mam po co, że mam dla kogo żyć, dla kogo wstawać z tego przyciągającego grawitacją łóżka, że jest ktoś, dzięki komu mam pewność, że WSZYSTKO ma jakiś sens.

Spróbuj nie opierać się zmianom... teksty

59sekund dodano: 12 marca 2015

Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która cię czeka?

Przyznawaj się do... teksty

59sekund dodano: 12 marca 2015

Przyznawaj się do błędów.Wykorzystaj nawet najgorsze sytuacje.Zawsze przyjmuj wyciągniętą dłoń.Używaj dowcipu, żeby bawić, nie ranić.Bądź odważny. A jeżeli nie jesteś, udawaj, że jesteś. Nikt nie zauważy różnicy.Zawsze miej przed oczami coś pięknego, nawet jeżeli to będzie stokrotka w szklance.Naucz się słuchać, okazja czasami puka bardzo cicho. Podchodź do miłości i do gotowania z bezgranicznym oddaniem.Nie pracuj z myślą o zdobyciu uznania, pracuj w sposób zasługujący na uznanie.Nie pozwól aby twoje marzenia zarosły chwastami.

Strach to czasem brzydka rzecz. Nie... teksty

59sekund dodano: 12 marca 2015

Strach to czasem brzydka rzecz. Nie pozwala Ci doznawać najpiękniejszych chwil. Będzie Twoim przekleństwem, jeśli go nie pokonasz.

Leżał obok i patrzył na mnie tak... teksty

59sekund dodano: 12 marca 2015

Leżał obok i patrzył na mnie tak jakbym była jakimś cudem. A później objął mnie w talii i pocałował, tak jakby czekał na to całe życie.

Bo kiedy nie ma Ciebie  niewiele... teksty

59sekund dodano: 12 marca 2015

Bo kiedy nie ma Ciebie, niewiele istnieje.

Najlepszym lekarstwem na kompleksy... teksty

59sekund dodano: 12 marca 2015

Najlepszym lekarstwem na kompleksy kobiety jest kochający mężczyzna.

Nie ważne  czy jesteś jego drugą... teksty

59sekund dodano: 12 marca 2015

Nie ważne, czy jesteś jego drugą czy trzecią. Ważne byś była jego ostatnią.

To jacy jesteśmy zostało wykreowane... teksty

59sekund dodano: 12 marca 2015

To jacy jesteśmy zostało wykreowane przez to przez co przeszliśmy. Nasze gesty, słowa, czyny to wszystko ma głębsze podłoże, o wiele głębsze niż mogłoby się wydawać. Każda krzywda która nas spotkała, każdy cios wymierzony w naszym kierunku, nie koniecznie ten fizyczny. Każda wylana przez nas łza, każdy odczuwany ból i każda targająca nami emocja. Nasze bezsenne noce, utraty świadomości i ciągłe zmiany nastroi. To w jaki sposób przez te wszystkie lata zmieniało się nasze spojrzenie na świat i nasze odczucia względem ludzi. To czy dziś potrafimy kochać i ufać, czy umiemy radzić sobie w stresowych sytuacjach a przede wszystkim być wiernym sobie samym. Tak wiele czynników miało wpływ na to kim się staliśmy, na to jak myślimy, czym się kierujemy i jaki jest nasz stosunek do każdej nawet kompletnie błahej sprawy.

Zamiast długów w bankach... teksty

59sekund dodano: 4 marca 2015

Zamiast długów w bankach zadłużyć się chcę u Ciebie na wieczną spłatę czułości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV