głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Wszystkim się wydaje że tylko delikatne słabe kobiety potrzebują silnych mężczyzn. Brednie. Poznałam kogoś o silniejszym charakterze od mojego. Kogo nie zdominu

59sekund

59sekund.moblo.pl
Wszystkim się wydaje że tylko delikatne słabe kobiety potrzebują silnych mężczyzn. Brednie. Poznałam kogoś o silniejszym charakterze od mojego. Kogo nie zdominuję. K
Wszystkim się wydaje  że tylko... teksty

59sekund dodano: 2 marca 2015

Wszystkim się wydaje, że tylko delikatne, słabe kobiety potrzebują silnych mężczyzn. Brednie. Poznałam kogoś o silniejszym charakterze od mojego. Kogo nie zdominuję. Kogoś kto nie pyta mnie o zdanie, kto mówi mi, że będzie tak jak on chce i już. Faceta, który szybciej wynosi mnie na rękach z domu niż pozwala mi w nim siedzieć. Kogoś kto zdjął ze mnie obowiązek decydowania o wszystkim. Mężczyznę, który mówi 'Jesteś MOJĄ Kobietą'. A ja po prostu nią jestem.

Tęsknię za mężczyzną w łóżku... teksty

59sekund dodano: 2 marca 2015

Tęsknię za mężczyzną w łóżku, za leżeniem twarzą w twarz, obejmowaniem się w talii. Kiedy budziłam się w nocy, bojąc się samej siebie, podobało mi się to, że nie jestem sama.

Ciężko się zasypia  kiedy obok... teksty

59sekund dodano: 1 marca 2015

Ciężko się zasypia, kiedy obok leży pusta, nienaruszona przez nikogo poduszka.

Nigdy nie jest tak źle  żeby nie... teksty

59sekund dodano: 1 marca 2015

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie warto było poczekać na następny dzień, który może wszystko zmienić. A jeżeli nie wszystko to przynajmniej coś. Bo zawsze jest coś, czym można się cieszyć. Czasem tylko nie potrafimy tego dostrzec.

Przy słabym mężczyźnie kobieta... teksty

59sekund dodano: 1 marca 2015

Przy słabym mężczyźnie kobieta staje się silna. Przy silnym - szczęśliwa.

Uzależniasz się od drugiego... teksty

59sekund dodano: 1 marca 2015

Uzależniasz się od drugiego człowieka tak bardzo, że sama jego nieobecność Cie boli i wkurwiasz się na cały świat, gdy go nie ma.

Myślisz  że miłość jest wtedy... teksty

59sekund dodano: 1 marca 2015

Myślisz, że miłość jest wtedy, gdy dostajesz bukiet róż i możesz je wąchać? Nie, miłość jest wtedy, gdy ktoś opowiada ci przez cały dzień o oponach zimowych, a ty słuchasz.

A jednak przy każdej niepewności... teksty

59sekund dodano: 1 marca 2015

A jednak przy każdej niepewności tkwi odrobina nadziei, z której nie potrafisz zrezygnować.

Jesteśmy jak studium kontrastów:... teksty

59sekund dodano: 1 marca 2015

Jesteśmy jak studium kontrastów: twardość i miękkość, blond i czerń, szaleństwo i spokój - a jednak tak dopasowani, że kiedy jednego zabraknie, drugie nie będzie już do końca sobą.

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć.... teksty

59sekund dodano: 1 marca 2015

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

Spędzaj czas tylko z tymi  którzy... teksty

59sekund dodano: 26 luty 2015

Spędzaj czas tylko z tymi, którzy kochają Cię bezwarunkowo. Nie marnuj go na tych, którzy tylko wtedy, gdy warunki są odpowiednie dla nich.

Najpiękniejszym prezentem  który... teksty

59sekund dodano: 26 luty 2015

Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV