głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Prawdziwej miłości nigdy nie znudzi czułość tych samych dłoni blask tych samych oczu ten sam zapach i smak.. Ona w każdym geście i słowie odnajdzie coś wyjątkow

59sekund

59sekund.moblo.pl
Prawdziwej miłości nigdy nie znudzi czułość tych samych dłoni blask tych samych oczu ten sam zapach i smak.. Ona w każdym geście i słowie odnajdzie coś wyjątkowego u
Prawdziwej miłości nigdy nie znudzi... teksty

59sekund dodano: 4 marca 2015

Prawdziwej miłości nigdy nie znudzi czułość tych samych dłoni, blask tych samych oczu,ten sam zapach i smak.. Ona w każdym geście i słowie odnajdzie coś wyjątkowego, ucząc się nies­trudzenie drugiego człowieka.

Fajnie jest mieć taką osobę   z... teksty

59sekund dodano: 4 marca 2015

Fajnie jest mieć taką osobę , z którą możesz dosłownie wszystko. Z którą chodzisz na dziwne domówki ,gdzie nie znasz prawie nikogo, z którą śmiejesz się z najgłupszych zdań ,słów,min czy sytuacji .Której powiesz naprawdę wszystko i z którą czas zdecydowanie płynie zbyt szybko.Dobrze jest mieć kogoś ,z kim płaczesz na kanapie otulona kocem, nie zważając na to, że właśnie przypalają wam się frytki.

Chce być dla Ciebie tą  której... teksty

59sekund dodano: 4 marca 2015

Chce być dla Ciebie tą, której zdjęcie powiesisz sobie nad łóżkiem i którą będziesz kochał bezgranicznie, nad życie.

Nie oczekuję  że 2015 będzie... teksty

59sekund dodano: 4 marca 2015

Nie oczekuję, że 2015 będzie najszczęśliwszym rokiem mojego życia. Chciałabym jedynie po upływie tych 365 dni mieć więcej wspomnień wywołujących uśmiech na twarzy niż powodujących łzy.

Jest w nim coś. Może ten uśmiech... teksty

59sekund dodano: 4 marca 2015

Jest w nim coś. Może ten uśmiech, może oczy, a może fakt, że słucha kiedy mówię. Cokolwiek to jest, cholernie przyciąga.

Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to... teksty

59sekund dodano: 4 marca 2015

Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten, w którym czujesz, że wszystko jest tak, jak powinno. Nie chodzi o wielkie, niesamowite wydarzenia, które zmieniają twoje życie o 180 stopni, tylko o spokój ducha, o zasypianie z poczuciem, że twoje jutro jest bezpieczne, a wszystkie sprawy są poukładane.

Często zdarza się  że... teksty

59sekund dodano: 2 marca 2015

Często zdarza się, że wyładowujemy złość na osobach, które są dla nas najważniejsze, bo mamy świadomość, że zawsze nam wybaczą.

Kobiety tak mają. Pragną czegoś... teksty

59sekund dodano: 2 marca 2015

Kobiety tak mają. Pragną czegoś najmocniej na świecie, a potem uciekają, bo boją się to złapać. Boją się cierpieć i rozczarowywać. Jeśli chcesz mieć kobietę, to nigdy nie możesz jej zawieść-to proste. Tzn. byłoby proste, gdybyś nie był mężczyzną.

Czasem widzisz człowieka i oceniasz... teksty

59sekund dodano: 2 marca 2015

Czasem widzisz człowieka i oceniasz go po zachowaniu i wyglądzie, automatycznie przyczepiasz mu łatkę. Nawet nie wiesz ile w życiu przeszedł, co musiał poświecić i co prawdopodobnie jeszcze poświęci.

Co za idiota powiedział  że... teksty

59sekund dodano: 2 marca 2015

Co za idiota powiedział, że pierwsze wrażenie jest zawsze trafne?

Męskość kojarzy mi się przede... teksty

59sekund dodano: 2 marca 2015

Męskość kojarzy mi się przede wszystkim z pewną siłą, nie chodzi o siłę fizyczną, tylko o pewną siłę i umiejętność podejmowania decyzji. Męskość to również opiekuńczość, umiejętność zapewniania komuś innemu bezpieczeństwa. Moim zdaniem facet jest męski, kiedy kobieta może się czuć przy nim bezpieczna.

Mężczyźni to ciekawy gatunek.... teksty

59sekund dodano: 2 marca 2015

Mężczyźni to ciekawy gatunek. Cały świat uwierzył, że są wyjątkowi, tylko dlatego, że są facetami. Nawet kobiety w to uwierzyły – i to jest najśmieszniejsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV