głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Pewnego dnia idąc z kimś pod rękę powoli uświadamiasz sobie że nieważne czy właśnie spadnie Ci na głowię milion dolarów wygrasz wycieczkę na Karaiby nieważne il

59sekund

59sekund.moblo.pl
Pewnego dnia idąc z kimś pod rękę powoli uświadamiasz sobie że nieważne czy właśnie spadnie Ci na głowię milion dolarów wygrasz wycieczkę na Karaiby nieważne ile r
Pewnego dnia idąc z kimś pod rękę... teksty

59sekund dodano: 2 kwietnia 2015

Pewnego dnia idąc z kimś pod rękę, powoli uświadamiasz sobie, że nieważne czy właśnie spadnie Ci na głowię milion dolarów, wygrasz wycieczkę na Karaiby, nieważne ile rzeczy materialnych posiądziesz - bo swoje szczęście trzymasz pod ręką. To wtedy chyba zdajesz sobie sprawę, że ta osoba jest tą jedyną.

Najpiękniejszym prezentem  jaki... teksty

59sekund dodano: 2 kwietnia 2015

Najpiękniejszym prezentem, jaki możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza

Powiedz mi że chcesz tego samego co... teksty

59sekund dodano: 2 kwietnia 2015

Powiedz mi,że chcesz tego samego co ja.Powiedz mi , że nie mam powodów by martwić się co z Nami będzie,za rok, dwa. Bądź zawsze.

W jego oczach ona zawsze mogła... teksty

59sekund dodano: 2 kwietnia 2015

W jego oczach ona zawsze mogła znaleźć zrozumienie, jego serce było miejscem, w którym mogła czuć się pewnie, jego dłonie były ciepłe, uczucia najszczersze, związek pełen troski, otoczony bezpieczeństwem.

... i ślubuję Ci uśmiech przy... teksty

59sekund dodano: 2 kwietnia 2015

... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie.

Sposób w jaki spędzasz każdy... teksty

59sekund dodano: 2 kwietnia 2015

Sposób w jaki spędzasz każdy kolejny dzień kiedyś zsumuję się na sposób w jaki spędziłaś życie.

Każdy czasem traci z oczu siebie... teksty

59sekund dodano: 2 kwietnia 2015

Każdy czasem traci z oczu siebie samego.

Uwielbiam to uczucie  kiedy wiem  że... teksty

59sekund dodano: 1 kwietnia 2015

Uwielbiam to uczucie, kiedy wiem, że jestem dla kogoś ważna. Uczucie to nasila się, kiedy wiem, że ta sama osoba jest tak samo bardzo ważna i dla mnie. Każdy ma szanse na prawdziwą miłość, trzeba tylko umieć wykorzystać taką szansę.

Wierzę w miłość. Tą prawdziwą... teksty

59sekund dodano: 1 kwietnia 2015

Wierzę w miłość. Tą prawdziwą bez chęci posiadania, bezinteresowną. Tą, która uszczęśliwia i daje sens istnienia. Wierzę, że można żyć dla kogoś, budzić się i czekać na jeden uśmiech, jedno spojrzenie. A co najważniejsze - wierzę, że jestem w stanie Ci taką miłość ofiarować.

Przytul mnie. Nie mów nic  po prostu... teksty

59sekund dodano: 1 kwietnia 2015

Przytul mnie. Nie mów nic, po prostu przytul, pocałuj i bądź. Tyle wystarczy. Wystarczy mi poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że przy mnie jesteś. Nie chcę nic więcej.

Ale na ziemi miłość jest inna.... teksty

59sekund dodano: 1 kwietnia 2015

Ale na ziemi miłość jest inna. Kochasz w bliskiej osobie jej wady, zalety, uśmiech, gesty oraz sposób, w jakim mówi, to jak śpi.. Kochasz mimo przeciwności, nie oczekując niczego w zamian, poświęcasz się, by dać komuś szczęście, bo ono jest również twoim. I jeśli nawet przyjdzie Ci cierpieć z tego powodu, to i tak tylko najcudowniejsze momenty wyryją się w twoim sercu, reszta stanie się bolesną niepamięcią. To uczucie, jest potężniejsze niż jakakolwiek siła na tym świecie. Można go doświadczyć jedynie będąc człowiekiem.

Tak  możesz być dla mnie wszystkim.... teksty

59sekund dodano: 1 kwietnia 2015

Tak, możesz być dla mnie wszystkim. Wierzę w Ciebie i wierzyłam od pierwszej chwili naszego poznania. Możesz wszystko zmienić, wszystko ze mnie zrobić, co zechcesz. Tylko chciej tego i kochaj mnie bardzo. Mnie trzeba strasznie, bez pamięci kochać i trzymać z całej siły. Inaczej nie ma mnie. Ginę czasem nawet sama dla siebie. Sama siebie nie znam w takich chwilach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV