głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
2810 chce abyś zasypiając wiedział że nie zamieniłabym Cię na nikogo innego są tacy ludzie takie zdarzenia takie słowa o których nigdy nie zapomnisz. rzucam na ciebi

2810

2810.moblo.pl
chce abyś zasypiając wiedział że nie zamieniłabym Cię na nikogo innego
chce  abyś zasypiając wiedział... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

chce, abyś zasypiając wiedział, że nie zamieniłabym Cię na nikogo innego ;)

są tacy ludzie  takie zdarzenia... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

są tacy ludzie, takie zdarzenia, takie słowa, o których nigdy nie zapomnisz.

rzucam na ciebie zaklęcie  bo... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

rzucam na ciebie zaklęcie, bo jesteś mój .

wciąż czuję ten dreszcz  który... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

wciąż czuję ten dreszcz, który poczułam, gdy ujrzałam Cię po raz pierwszy. gdy po raz pierwszy spojrzałeś na mnie, gdy na twojej twarzy pojawił się uśmiech tylko dla mnie. gdy pierwszy raz złapałeś mnie za rękę, pocałowałeś. wciąż czuję Twój zapach. zapach, który jest nieskazitelny, idealniejszy od woni najpiękniejszych kwiatów świata. wciąż czuję tą niesamowitą euforię, gdy zaproponowałeś pierwsze spotkanie, gdy poprosiłeś mnie bysmy stworzyli ''CALOSC'' i będę czuć nadal, bo gdy zacznę, nie przestanę. to jest wieczne. JESTES TYM JEDYNYM. ♥

godzina 3:00 w nocy  dźwięk smsa... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

godzina 3:00 w nocy, dźwięk smsa zerwał mnie z łóżka . wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię . myślałam, że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść . dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił . odebrałam pierwsze jego słowa "odpowiedz, kochasz mnie?" chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wie nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny . a kiedy powiedziałam, że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon . wyszłam i pod nim stał on, krzycząc że mnie kocha.

odważyła się  napisała do niego... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

odważyła się, napisała do niego długą wiadomość, a w niej napisała że go kocha . on po chwili odpisał "muszę spadać, cześć" . rozpłakała się, zaczęła wyzywać siebie i jego . jaka była głupia, dlaczego do niego napisała . wyłączyła gadu i zeszła na dół . kiedy była przy drzwiach do łazienki, zadzwonił ktoś do drzwi . otworzyła je i zobaczyła twarz zasłoniętą kwiatami . uśmiechnęła się, wzięła kwiatki na dół i bez chwili zastanowienia przytuliła go . tak, to był ten chłopak który musiał spadać z gadu-gadu, to był ten chłopak którego tak mocno kochała .

kiedy szepcze mi wprost do ucha te... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

kiedy szepcze mi wprost do ucha te najbardziej wymyślone, a zarazem najczulsze słowa pod słońcem wszystko inne się nie liczy . każdy aspekt, który na pozór dręczy mnie po nocach - staję się mało istotny, wręcz w ogóle nieważny . to, że nikt nie akceptuje naszego związku jest zupełnie banalnym zmartwieniem . to jak kiedyś się nie znosiliśmy, rozmywa się w przestrzeni czasu . teraz jest tylko on i ja - my, tworzący na chwilę obecną idealną całość.

tak  jakby jutro wszystko miało się... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

tak, jakby jutro wszystko miało się skończyć. tak, jakby jutro miała nastać nicość. tak mnie kochaj.

obudził mnie po szóstej  delikatnym... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

obudził mnie po szóstej, delikatnym pocałunkiem. wydałam z siebie cichy pomruk, przewracając się na drugi bok. energicznym ruchem ściągnął ze mnie kołdrę. owiana zimnym podmuchem zerwałam się nad na równe nogi . - zjebało cię ?! - wykrzyczałam, łapiąc po poduszkę . - przemyśl to ! wiesz czym ta bitwa się zakończy, kochanie ! - ostrzegł mnie . nie zważając na jego groźby wymierzyłam rzut . uchylił głowę w ostatnim momencie . w dwie sekundy znalazł się przy moim boku, łapiąc mocno i kładąc delikatnie na łóżku. usiadł na mnie rozkrokiem, i zaczął łaskotać. kiedy uznał, że piszczę za głośno zamknął mi usta swoimi wargami, od tak. kochałam te poranki.

uciekam sie wtulic w NAJLEPSZE... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

uciekam sie wtulic w NAJLEPSZE RAMIONA, ever ♥ / goodnight everyone ;)

dziekuje  ze nauczyles mnie kochac... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

dziekuje, ze nauczyles mnie kochac, kochac bez opamietania ♥ / A ;*

ty masz osobowość ? chyba ci tapeta... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

ty masz osobowość ? chyba ci tapeta zasłania

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV