głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
2810 nauczyłam się jednego lojalność się nie opłaca to co jest prawdziwe nigdy nie przestanie istnieć. nieważne ilu chłopaków spojrzy się na mnie nieważne ilu się po

2810

2810.moblo.pl
nauczyłam się jednego lojalność się nie opłaca
nauczyłam się jednego   lojalność... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

nauczyłam się jednego - lojalność się nie opłaca

to  co jest prawdziwe nigdy nie... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

to, co jest prawdziwe nigdy nie przestanie istnieć.

nieważne ilu chłopaków spojrzy... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

nieważne ilu chłopaków spojrzy się na mnie, nieważne ilu się podobam, nieważne jak przystojni oni będą - dla mnie najprzystojniejszym jesteś Ty i chcę podobać się tylko Tobie

kiedy spotykasz kogoś  kto tak... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

kiedy spotykasz kogoś, kto tak bardzo różni się od ciebie w pozytywny sposób, nie musicie się nawet dotykać, żeby poczuć fajerwerki.

to już nie te same czasy to już nie... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

to już nie te same czasy,to już nie ci sami ludzie.

a gdy się kłóciliśmy zawsze... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

a gdy się kłóciliśmy zawsze stawałeś tyłem do mnie . kiedyś spytałam dlaczego to robisz, odpowiedziałeś: "nie mogę patrzeć jak cierpisz przez takiego skurwysyna jak ja, rozumiesz?" .

choć zawsze  kiedy zabiera mi z rąk... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

choć zawsze, kiedy zabiera mi z rąk wódkę, mówiąc: "proszę, nie pij tyle", ja zbulwersowana wyrywam mu ją z rąk i pytam, czy chce wpierdol, po czym udaje, że jestem na niego za to zła, to tak naprawdę ciesze się, że o mnie dba ;)

dla mnie przestałeś pić  palić a... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

dla mnie przestałeś pić, palić a nawet z umiarem przeklinasz . nie mieszasz się w bójki, chyba że ktoś mnie zaczepił . nie pyskujesz do nauczycieli i starasz się poprawić oceny . ale kiedy zerwaliśmy, po tygodniu widziałam cię naćpanego i opitego w parku . zacząłeś mnie przepraszać i mówić że jestem dla ciebie ważna . odprowadziłam cię do najbliższego kolegi i powiedziałam: "jeśli bym była dla ciebie ważna, nawet po zerwaniu byś się nie zmienił" / ;)

klnę  bo chcę . płaczę  bo nie... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

klnę, bo chcę . płaczę, bo nie wytrzymuję .

siedziała na schodach swojej klatki... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

siedziała na schodach swojej klatki schodowej ze swoim już byłym chłopakiem . udawała że słucha jego dennych tłumaczeń . rozglądała się i co chwile wybuchała śmiechem na jego słowa . były w prost niedorzeczne . w pewnym momencie powiedział, coś co zabolało ją najbardziej . nie wytrzymała i zaczęła płakać . nie wiedział co zrobić, próbował ją przytulić . w momencie gdy wystawiał do niej łapy, jej starszy brat wyszedł z jej mieszkania aby sprawdzić co się dzieje . zobaczył u niej łzy i rzucił się w stronę jej byłego . zrzucił go ze schodów, po czym zbiegł do niego i zaczął kopać go w krocze . szybko zbiegła do nich i zaczęła odciągać brata krzycząc "ej dosyć, zostaw go!" . nie przestawał . zaczęła prosić, błagać aby przestał . wyrwał się jej i wpadł w jakiś trans . zachodziła się łzami prosząc aby przestał . nie przestawał, jej były już dawno stracił przytomność a on nadal go kopał . kucnęła nad nim i wsłuchiwała się w jego ustający oddech . zginął na jej oczach .

byliśmy na domówce u jego kumpla .... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

byliśmy na domówce u jego kumpla . tańczyliśmy, przytulaliśmy się do siebie, całowaliśmy się i patrzyliśmy sobie w oczy . w pewnym momencie imprezy byłam już tak pijana, że ledwo mógł utrzymać mnie w tańcu . zabrał moje rzeczy, zarzucił mnie sobie na ramie i szedł w stronę domu mówiąc, że nie mam głowy do picia . "nie prawda" - zaprzeczałam wystawiając mu język . gdy byliśmy pod moim domem, zaczęłam go całować i prosić aby wszedł na górę . pocałował mnie delikatnie w czoło i czułym głosem powiedział: owszem chce to z tobą zrobić, ale gdy będziesz chciała zrobić to z miłości, a nie z nadmiaru alkoholu.

siedziała przy jego szpitalnym... teksty

2810 dodano: 26 luty 2013

siedziała przy jego szpitalnym łóżku, trzymała go mocno za sine ręce, ściskała je co raz mocniej . wiedziała, że może się już nie obudzić . ściskając już najmocniej jak potrafiła, w myślach błagała go nie o to aby nie odchodził, lecz o to aby zabrał ją ze sobą . / D & N

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV