głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika 2810

“ Od dziecka czekałaś na uczucie  które powali Cię z nóg. Już jako mała dziewczynka wierzyłaś w przeznaczenie spadające gwiazdy i drugą połówkę. Nigdy nie poszłaś na kompromis z własnym sercem. Nie potrafiłaś udawać i nie rozumiałaś związków na przeczekanie. Odliczałaś godziny dni które systematycznie zamieniały się w lata. Wiedziałaś że wszystko albo nic...więc czy naprawdę teraz chcesz odpuścić ”

kropeczkowafoobia dodano: wczoraj o 12:45

“ Od dziecka czekałaś na uczucie , które powali Cię z nóg. Już jako mała dziewczynka wierzyłaś w przeznaczenie, spadające gwiazdy i drugą połówkę. Nigdy nie poszłaś na kompromis z własnym sercem. Nie potrafiłaś udawać i nie rozumiałaś związków na przeczekanie. Odliczałaś godziny, dni, które systematycznie zamieniały się w lata. Wiedziałaś, że wszystko albo nic...więc czy naprawdę teraz chcesz odpuścić ”

Nie nie bój się samotności. Nie przerażaj się cichym telefonem ani brakiem kogoś na wyciągnięcie ręki. Jedyne czego powinieneś się bać to życia bez polotu. Dni bez tęsknoty. Wieczorów bez namiętności. Związku bez kochania.

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

Nie, nie bój się samotności. Nie przerażaj się cichym telefonem ani brakiem kogoś na wyciągnięcie ręki. Jedyne czego powinieneś się bać to życia bez polotu. Dni bez tęsknoty. Wieczorów bez namiętności. Związku bez kochania.

Wszystkim przytrafiają się momenty zwątpienia przytłacza brak sił i inne problemy. Wtedy niestety zapominamy o tych z pozoru banalnych jednak cholernie ważnych sprawach. Chcielibyście żebym wam napisał że będzie łatwo. Nie mogę tego zrobić ponieważ związki wcale nie są łatwe. Jednak kiedy znajdzie się właściwego człowieka kiedy spojrzysz na jego uśmiech na wasze wspólne szczęście – zaufaj mi – będziesz wiedzieć i mieć stu procentową pewność że warto…

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

Wszystkim przytrafiają się momenty zwątpienia, przytłacza brak sił i inne problemy. Wtedy niestety zapominamy o tych z pozoru banalnych jednak cholernie ważnych sprawach. Chcielibyście żebym wam napisał, że będzie łatwo. Nie mogę tego zrobić, ponieważ związki wcale nie są łatwe. Jednak kiedy znajdzie się właściwego człowieka, kiedy spojrzysz na jego uśmiech, na wasze wspólne szczęście – zaufaj mi – będziesz wiedzieć i mieć stu procentową pewność, że warto…

 Możesz nie być jej pierwszym jej ostatnim lub jedynym. Kochała wcześniej może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna Ty też nie jesteś razem też możecie nigdy nie być doskonali ale jeżeli potrafi Cię rozśmieszyć skłonić do myślenia i przyznania że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki zostań z nią i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o Tobie w każdej sekundzie dnia ale da Ci cząstkę siebie o której wie że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej nie zmieniaj jej nie analizuj jej i nie oczekuj od niej więcej niż możesz dać. Uśmiechaj się kiedy Cię uszczęśliwia daj jej znać kiedy Cię denerwuje i tęsknij kiedy jej nie ma.   Bob Marley

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

"Możesz nie być jej pierwszym, jej ostatnim, lub jedynym. Kochała wcześniej, może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie, to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna, Ty też nie jesteś, razem też możecie nigdy nie być doskonali, ale jeżeli potrafi Cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia, i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, zostań z nią, i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o Tobie w każdej sekundzie dnia, ale da Ci cząstkę siebie o której wie, że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej, i nie oczekuj od niej więcej niż możesz dać. Uśmiechaj się kiedy Cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy Cię denerwuje, i tęsknij kiedy jej nie ma." - Bob Marley

 W kółko słyszę tylko: kobiety nie wiedzą czego chcą .  Wiedzą kurwa. Oczywiście że wiedzą. Wiedzą lepiej od Ciebie. Problem w tym że gdyby zaczęły sięgać po to czego naprawdę potrzebują mogłoby się okazać że Ty niekoniecznie jesteś na tej liście.

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

"W kółko słyszę tylko: "kobiety nie wiedzą czego chcą". Wiedzą, kurwa. Oczywiście, że wiedzą. Wiedzą lepiej od Ciebie. Problem w tym, że gdyby zaczęły sięgać po to, czego naprawdę potrzebują, mogłoby się okazać, że Ty niekoniecznie jesteś na tej liście."

 Potrzebna Ci jestem do czegoś?  Tak do szczęścia.

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

- Potrzebna Ci jestem do czegoś? - Tak, do szczęścia.

 Kiedy myślisz że gorzej już być nie może zacznij się walić deską po nodze. Zobaczysz jaką poczujesz ulgę gdy przestaniesz.   Forrest Gump

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

"Kiedy myślisz, że gorzej już być nie może, zacznij się walić deską po nodze. Zobaczysz jaką poczujesz ulgę gdy przestaniesz." - Forrest Gump

 ... Ty zasługujesz na dużo więcej  na kogoś kto będzie Cię kochał w każdej sekundzie Twojego życia kto będzie myślał o Tobie nieustannie zastanawiając się co w tej chwili robisz gdzie jesteś z kim jesteś i czy czujesz się dobrze. Potrzebujesz kogoś kto pomoże Ci spełniać marzenia i kto ochroni Cię przed tym czego się obawiasz. Powinnaś mieć u swego boku kogoś kto będzie traktował Cię z szacunkiem i kochał w Tobie wszystko a zwłaszcza Twoje wady. Zasługujesz na życie z kimś kto sprawi że poczujesz się szczęśliwa tak szczęśliwa że wyrosną Ci skrzydła...

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

(...) Ty zasługujesz na dużo więcej - na kogoś, kto będzie Cię kochał w każdej sekundzie Twojego życia, kto będzie myślał o Tobie nieustannie, zastanawiając się, co w tej chwili robisz, gdzie jesteś, z kim jesteś i czy czujesz się dobrze. Potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci spełniać marzenia i kto ochroni Cię przed tym, czego się obawiasz. Powinnaś mieć u swego boku kogoś, kto będzie traktował Cię z szacunkiem i kochał w Tobie wszystko, a zwłaszcza Twoje wady. Zasługujesz na życie z kimś, kto sprawi, że poczujesz się szczęśliwa, tak szczęśliwa, że wyrosną Ci skrzydła...

Mógłbym napisać całą książkę o Tobie i nadal nikt nie zrozumiałby jak bardzo Cię kocham.

przypadkowy dodano: 26 sierpnia 2017

Mógłbym napisać całą książkę o Tobie i nadal nikt nie zrozumiałby, jak bardzo Cię kocham.

 Ale bądź pewien swoich uczuć bo jeśli skruszysz jej skorupę a potem zmienisz zdanie ona prędzej umrze z samotności niż znowu komuś zaufa.

kropeczkowafoobia dodano: 22 sierpnia 2017

" Ale bądź pewien swoich uczuć, bo jeśli skruszysz jej skorupę, a potem zmienisz zdanie ona prędzej umrze z samotności niż znowu komuś zaufa. "

 Na czym ta intymność polega?  Na tym że dopuszczasz drugiego człowieka do najtrudniejszych w Tobie rzeczy. Nie wstydzisz się być przy nim kiedy nie jesteś w formie. Kiedy jesteś 'nago psychicznie'. Kiedy jesteś gorszą wersją samego siebie której się nikomu nie pokazuje. I masz kogoś komu nie boisz się tego pokazać. Wiesz że ta osoba tego nie obśmieje nie wyszydzi nie użyje przeciwko Tobie. Jest w stanie być obok.

kropeczkowafoobia dodano: 22 sierpnia 2017

- Na czym ta intymność polega? - Na tym, że dopuszczasz drugiego człowieka do najtrudniejszych w Tobie rzeczy. Nie wstydzisz się być przy nim, kiedy nie jesteś w formie. Kiedy jesteś 'nago psychicznie'. Kiedy jesteś gorszą wersją samego siebie, której się nikomu nie pokazuje. I masz kogoś, komu nie boisz się tego pokazać. Wiesz, że ta osoba tego nie obśmieje, nie wyszydzi, nie użyje przeciwko Tobie. Jest w stanie być obok.

 Wiesz po czym go poznasz? Będziesz przy Nim najlepszą wersją siebie. Nie dlatego że będziesz chciała pokazać się od najlepszej strony. Nie dlatego że będziesz udawać kogoś lepszego niż jesteś. Nie nie dlatego. Będziesz tylko sobą. A ON w Ciebie uwierzy będzie Cię wspierał i Ci kibicował i zobaczy w Tobie te wszystkie małe piękne rzeczy o których istnieniu nawet nie masz pojęcia. I polubi w Tobie nawet te rzeczy których sama w sobie nie lubisz. To jest miłość na jaką zasługujesz Matyldo.  Bądź z kimś kto Cię uskrzydla a nie wdeptuje w ziemię.

kropeczkowafoobia dodano: 22 sierpnia 2017

- Wiesz po czym go poznasz? Będziesz przy Nim najlepszą wersją siebie. Nie dlatego, że będziesz chciała pokazać się od najlepszej strony. Nie dlatego, że będziesz udawać kogoś lepszego niż jesteś. Nie, nie dlatego. Będziesz tylko sobą. A ON w Ciebie uwierzy, będzie Cię wspierał i Ci kibicował, i zobaczy w Tobie te wszystkie małe, piękne rzeczy o których istnieniu nawet nie masz pojęcia. I polubi w Tobie nawet te rzeczy, których sama w sobie nie lubisz. To jest miłość, na jaką zasługujesz Matyldo. Bądź z kimś, kto Cię uskrzydla, a nie wdeptuje w ziemię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV