głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika 2810

Prosze o pomoc https: pomagam.pl 6iojwzed ten oto maly wojownik urodzil sie wczesniakiem lekarze dawali mu 5 na przezycie jednak on postanowil walczyc... niestety czeka go dlugie i kosztowne leczenie : masz dobre serce? Pomozesz temu malemu wojownikowi ? Dla CIEBIE to chwila dla NIEGO to szansa na lepsze jutro... pamietaj DOBRO WRACA !

loveyabejbe dodano: 3 dni temu

Prosze o pomoc https://pomagam.pl/6iojwzed ten oto maly wojownik urodzil sie wczesniakiem lekarze dawali mu 5% na przezycie jednak on postanowil walczyc... niestety czeka go dlugie i kosztowne leczenie :( masz dobre serce? Pomozesz temu malemu wojownikowi ? Dla CIEBIE to chwila dla NIEGO to szansa na lepsze jutro... pamietaj DOBRO WRACA !

dobrze jest. nie rycz.

deliberacja dodano: 1 tydzień temu

dobrze jest. nie rycz.

A dobra matka to taka co nie zajmuje się za dużo dziećmi tylko im ufa i w nie wierzy. Wierzy że one sobie poradzą bo wie jak są wspaniale wyposażone. Mówi: Kochanie przecież ty to umiesz tamto wiesz i to świetnie ci wychodzi. Coś ci nie wychodzi  nie szkodzi nie musisz wszystkiego umieć  ... Dobra matka powie też: Jeśli będziesz potrzebować pomocy przyjdź i poproś. Dostaniesz tyle ile mogę dać. Ale nic za ciebie robić nie będę .

kropeczkowafoobia dodano: 1 tydzień temu

A dobra matka to taka, co nie zajmuje się za dużo dziećmi, tylko im ufa i w nie wierzy. Wierzy, że one sobie poradzą, bo wie, jak są wspaniale wyposażone. Mówi: "Kochanie, przecież ty to umiesz, tamto wiesz i to świetnie ci wychodzi. Coś ci nie wychodzi - nie szkodzi, nie musisz wszystkiego umieć" (...) Dobra matka powie też: "Jeśli będziesz potrzebować pomocy, przyjdź i poproś. Dostaniesz tyle, ile mogę dać. Ale nic za ciebie robić nie będę".

 I nie zapomnijcie że prawdziwa miłość nie stawia warunków nie oblicza nie wypomina ale po prostu kocha.   Jan Paweł II

kropeczkowafoobia dodano: 1 tydzień temu

"I nie zapomnijcie, że prawdziwa miłość nie stawia warunków, nie oblicza, nie wypomina, ale po prostu kocha." - Jan Paweł II

 Nie wiem dokąd mnie los prowadzi ale lepiej mi się idzie gdy trzymam Cię za rękę.

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

"Nie wiem dokąd mnie los prowadzi, ale lepiej mi się idzie, gdy trzymam Cię za rękę."

Piękno iluzji w płynach i prochach tak wciąż uciekamy przed prawdą. W poczuciu zwątpienia szeleści brzydota.

melancolie dodano: 2 tygodnie temu

Piękno iluzji w płynach i prochach tak wciąż uciekamy przed prawdą. W poczuciu zwątpienia szeleści brzydota.

I nawet nie wiem już do kogo krzyczę do bogów? demonów? siebie? Kurwa dawno już puściłem kierownice skończę to życie na drzewie.

melancolie dodano: 2 tygodnie temu

I nawet nie wiem już do kogo krzyczę, do bogów? demonów? siebie? Kurwa, dawno już puściłem kierownice, skończę to życie na drzewie.

Noce spędzone na dnie. Dłonie drżą usta wyschły na wiór. W sztucznym świetle majaczą ćmy.

melancolie dodano: 2 tygodnie temu

Noce spędzone na dnie. Dłonie drżą, usta wyschły na wiór. W sztucznym świetle majaczą ćmy.

Kto wie może nigdy już nie będę w stanie żyć normalnie.

melancolie dodano: 2 tygodnie temu

Kto wie, może nigdy już nie będę w stanie żyć normalnie.

 Posiadanie wspólnych pasji nie jest wyjątkowe. Całowanie się nie jest wyjątkowe. Seks nie jest wyjątkowy a słowa: „Tęsknię” i „Kocham Cię” też takie nie są. To jest tani towar i w praktyce oznacza to że między wami do niczego wielkiego nie doszło nawet jeśli myślisz inaczej. Wiesz co jest wyjątkowe? Fakty. Wspólne decyzje plany i codzienne życie. Rzeczy które nawzajem dla siebie robicie. To że do ciebie zadzwonił tak jak obiecał wysłał ci pocztówkę z wyjazdu na który nie mogłaś pojechać razem z nim albo przez dwie godziny usiłował ugotować twoje ulubione danie które i tak przypalił.

kropeczkowafoobia dodano: 4 maja 2017

"Posiadanie wspólnych pasji nie jest wyjątkowe. Całowanie się nie jest wyjątkowe. Seks nie jest wyjątkowy, a słowa: „Tęsknię” i „Kocham Cię” też takie nie są. To jest tani towar i w praktyce oznacza to, że między wami do niczego wielkiego nie doszło, nawet jeśli myślisz inaczej. Wiesz co jest wyjątkowe? Fakty. Wspólne decyzje, plany i codzienne życie. Rzeczy, które nawzajem dla siebie robicie. To, że do ciebie zadzwonił tak, jak obiecał, wysłał ci pocztówkę z wyjazdu, na który nie mogłaś pojechać razem z nim albo przez dwie godziny usiłował ugotować twoje ulubione danie, które i tak przypalił."

Ona nie chce sobie pozwolić kolejny raz na moment „jesteś fajna ale…”. Zrozum  fajne to mogą być kalesony gdy Ci dupa zimą marznie albo kolejna para skarpet w gwiazdkowym prezencie od babci. Ona chce być wyjątkowa. Chce czuć że jest w Twoim życiu najważniejsza. Chce wiedzieć że tak naprawdę ONA się liczy  nie Twoi koledzy praca mamusia samochodzik gra w bierki i cholera wie co jeszcze...

kropeczkowafoobia dodano: 2 maja 2017

Ona nie chce sobie pozwolić kolejny raz na moment „jesteś fajna, ale…”. Zrozum - fajne to mogą być kalesony gdy Ci dupa zimą marznie albo kolejna para skarpet w gwiazdkowym prezencie od babci. Ona chce być wyjątkowa. Chce czuć, że jest w Twoim życiu najważniejsza. Chce wiedzieć, że tak naprawdę ONA się liczy - nie Twoi koledzy, praca, mamusia, samochodzik, gra w bierki i cholera wie co jeszcze...

 Chcę żebyś była dzielna. Nie wolno Ci się niczego bać … Świat pełen jest miłości a wiosna dociera wszędzie.

kropeczkowafoobia dodano: 25 kwietnia 2017

"Chcę, żebyś była dzielna. Nie wolno Ci się niczego bać (…) Świat pełen jest miłości, a wiosna dociera wszędzie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV