głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
0o0o0dusia0o0o0 po co mi to wszystko? nie czuje się szczesliwa. w sumie to od dawna sie tak nie czulam. siedze jak desperatka oglądając serial odcinek za odcinkiem w przerwach

0o0o0dusia0o0o0

0o0o0dusia0o0o0.moblo.pl
po co mi to wszystko? nie czuje się szczesliwa. w sumie to od dawna sie tak nie czulam. siedze jak desperatka oglądając serial odcinek za odcinkiem w przerwach pr
po co mi to wszystko? nie czuje się... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 27 listopada 2010

po co mi to wszystko? nie czuje się szczesliwa. w sumie to od dawna sie tak nie czulam. siedze jak desperatka oglądając serial, odcinek za odcinkiem, w przerwach przesluchujac "naszych" piosenek. nie chce tak ciagle zyc, nie chce takiej rutyny. potrzebuje przyjaciela, prawdziwego przyjaciela.

szłam jesiennym wieczorem naszym... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 27 listopada 2010

szłam jesiennym wieczorem naszym parkiem. w słuchawkach powtarzała się moja ulubiona piosenka, której kochałam słuchać z Tobą. zza parkowych drzew ukazał mi się widok, którego nigdy nie lubiłam. ty i... nie chciałam udawać szczęśliwej przed Tobą, więc zawróciłam. odwróciłam wzrok jeszcze na chwilę, by móc zobaczyć Twoje oczy, z których jak nigdy ociekało szczęściem.. lecz dało się zauważyć, że czegoś Ci brakuje... wsłuchując się w refren piosenki, dumnie zarzuciłam głową do przodu i odeszłam.

Mówią że urodziłam się ze... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 27 listopada 2010

Mówią że urodziłam się ze słuchawkami na uszach, bo uwielbiam muzykę _ Mówią, że straszna ze mnie przytulanka, bo uwielbiam się tulić_ Mówią, że jestem nie ufna, bo raz zaufałam i to był błąd. Mówią, że łatwo mnie nie lubić, bo takie serduszka się kocha a nie lubi __ ! ;D Mówią, że łatwo się we mnie zakochać, bo to coś co mam w sobie przyciąga jak magnez _ Mówią, że jestem jak baterie, bo daję im energię. Mówią, że choć pozory mylą, oni wiedzą że taka jestem naprawdę, kochają mnie _ i za to im naprawdę bardzo dziękuję ________ ^ ;**

Mylicie niebo z gwiazdami odbitymi... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 27 listopada 2010

Mylicie niebo z gwiazdami odbitymi noca na powierzchni jeziora

a jak będę umierać to się... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 27 listopada 2010

a jak będę umierać to się uśmiechnę i powiem : Kurwa fajnie było !

jesteśmy tak zajebiście wolni  że... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 27 listopada 2010

jesteśmy tak zajebiście wolni, że aż zniewoleni

przepraszam tych    co powinnam. za... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 27 listopada 2010

przepraszam tych, co powinnam. za to, że jestem taka trudna. za niewypowiedziane myśli. za zbyt skomplikowane słowa. że mówię ' odejdź ' myśląc ' zostań ' Za chwile milczenia i brak znaków życia. Za to, że zamykam się w sobie, gdy tego nie chcę. Za to, że czasem nie potrafię spojrzeć Ci w oczy. Za to, że nie chcę, nie umiem i nie zamierzam się zmieniać.

Uwielbiam  kiedy bierzesz moją... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 27 listopada 2010

Uwielbiam, kiedy bierzesz moją dłoń w swoją i ściskasz mocno, bo wtedy czuję się dla Ciebie ważna. Uwielbiam się do Ciebie przytulać i czuć Twoje ciepło, które działa na mnie kojąco, jak nic innego na świecie. Uwielbiam, kiedy mnie całujesz, bo wtedy sięgam gwiazd i czuje się kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Uwielbiam kiedy chowasz twarz w moich włosach, bo wydaje mi się wtedy, że to są dla Ciebie jedyne włosy na świecie. Uwielbiam, kiedy patrzysz mi prosto w oczy, wtedy wiem, że widzisz coś więcej niż tylko niebieskie źrenice, że widzisz co we mnie jest. Uwielbiam jak śmiejesz się tak szczerze, bo wtedy moje serce rośnie wielkie, kiedy wie, że jesteś szczęśliwy, wtedy ja też automatycznie staję się szczęśliwa. I uwielbiam kiedy mówisz mi, że mnie kochasz, bo to czyni mnie najbogatszą i najpromienniejszą dziewczyną pod słońcem!

..Dziecko spacerowało plażą razem... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 27 listopada 2010

..Dziecko spacerowało plażą razem ze swą matką. W pewnej chwili dziecko zapytało: - Mamo, jak można zatrzymać miłość, kiedy w końcu uda się ją zdobyć? Matka zastanowiła się przez chwilę, potem schyliła się i wzięła dwie garście piasku. Uniosła obie ręce do góry; zacisnęła mocno jedną dłoń: piasek uciekał jej między palcami i im bardziej ściskała pięść, tym szybciej wysypywał się piasek. Druga dłoń była otwarta: został na niej cały piasek. Dziecko patrzyło wielkimi ze zdziwienia oczkami, a potem z uśmiechem odpowiedziało: - Teraz już rozumiem!

  Kurwa  aleś ty śliczny.   Co? :O... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 27 listopada 2010

- Kurwa, aleś ty śliczny. - Co? :O - Cholera, powiedziałam to na głos?

tańcząc w deszczu.. z Tobą w sercu... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 27 listopada 2010

tańcząc w deszczu.. z Tobą w sercu ! :D

zbyt wolno mijają bez Ciebie godziny... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 27 listopada 2010

zbyt wolno mijają bez Ciebie godziny i dni by dalej zabijać samotność ;|

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV