głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
08justyna08 Przyznaj się czasami chciałabyś żeby pozwolili Ci być słabą. Żeby ktoś po prostu Cię przytulił ukołysał jak małe dziecko i nie oczekiwał lepszego charakteru lep

08justyna08

08justyna08.moblo.pl
Przyznaj się czasami chciałabyś żeby pozwolili Ci być słabą. Żeby ktoś po prostu Cię przytulił ukołysał jak małe dziecko i nie oczekiwał lepszego charakteru lepszy
Przyznaj się  czasami chciałabyś... teksty

08justyna08 dodano: 26 sierpnia 2014

Przyznaj się, czasami chciałabyś, żeby pozwolili Ci być słabą. Żeby ktoś po prostu Cię przytulił, ukołysał jak małe dziecko i nie oczekiwał lepszego charakteru, lepszych ocen, szczuplejszego ciała i szczerszego uśmiechu. Pozwoliłby Ci się wypłakać i przez tą jedną pieprzoną chwilę mogłabyś się rozpaść w czyichś ramionach. Potem wstaniesz taka jak zawsze, ale każdy z nas potrzebuję takiego momentu. Kompletnego upadku, całkowitej akceptacji otoczenia i wtedy, kiedy już jest najbardziej żałosnym człowiekiem jakiego znasz, on odbija się od dna i znowu jest silny. Czasami pozwól komuś umrzeć na Twoich rękach.

Już nigdy nie będę walczyć o... teksty

08justyna08 dodano: 26 sierpnia 2014

Już nigdy nie będę walczyć o Twoje towarzystwo. Gdybyś chciał to byś był.

Nic się nie stało. To tylko serce... teksty

08justyna08 dodano: 26 sierpnia 2014

Nic się nie stało. To tylko serce roztrzaskało mi się na 13 miliardów kawałków. Ale spokojnie, już je zbieram. Daj chwilę, bo nie wiem czy wiesz, ale 13 miliardów to dużo. Chwilka minie zanim je zbiorę.

Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie... teksty

08justyna08 dodano: 26 sierpnia 2014

Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie – ja mam w zwyczaju uciekać.

Zapytali się mnie czy żałuje  że... teksty

08justyna08 dodano: 26 sierpnia 2014

Zapytali się mnie czy żałuje, że go poznałam.. Zastanowiłam się i odrzekłam: Nie. Gdyby nie on, nie zaznałabym tej chwili szczęścia, śmiechu i innych rzeczy, które teraz wspominam z uśmiechem. Mimo że się nacierpiałam – nie żałuję.

Czasami wydaje nam się  że mieszka... teksty

08justyna08 dodano: 19 maja 2013

Czasami wydaje nam się, że mieszka w nas dwóch różnych ludzi. Jeden, który wszystko doskonale czyni i tego człowieka prezentujemy światu. Jest też i ten drugi, którego się wstydzimy, i tego ukrywamy. W każdym człowieku istnieje coś takiego jak wewnętrzny dysonans i niespójność. Każdy chciałby być dobry, a jedynie dokonuje czynów, których sam często nie rozumie. Dlaczego tak jest? Dlatego, że człowiek nie jest Bogiem, nie jest też aniołem, ani jakąś nadistotą, a jedynie małym pielgrzymem w długiej, dalekiej drodze swojego życia. Własne słabości czynią go wyrozumiałym i łagodnym w stosunku do innych. Ktoś, kto jest bezkrytyczny wobec samego siebie, będzie twardy i niezdolny wczuć się w innych. Nie będzie umiał nikogo pocieszyć, dodać odwagi i wybaczyć. Szczęście i przyjaźń tkwią tam, gdzie ludzie są wrażliwi, łagodni i delikatni w słowach, i wzajemnie kontaktach.

Kobietę stworzono z żebra... teksty

08justyna08 dodano: 19 maja 2013

Kobietę stworzono z żebra mężczyzny, nie ze stopy , by po niej deptano, nie z głowy by była mądrzejsza, ale z żebra, które jest pod ramieniem, mającym ją chronić i być blisko serca, by ją kochać.

Umiera się na wiele sposobów: z... teksty

08justyna08 dodano: 19 maja 2013

Umiera się na wiele sposobów: z miłości, z tęsknoty, z rozpaczy, ze zmęczenia, z nudów, ze strachu.Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej. Kiedy świat zacieśnia się do rozmiaru pułapki, śmierć zdaje się być jedynym ratunkiem, ostatnią kartą, na którą stawia się własne życie.

Kochać to także umieć się... teksty

08justyna08 dodano: 19 maja 2013

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Część naszego życia polega na... teksty

08justyna08 dodano: 19 maja 2013

Część naszego życia polega na poszukiwaniu tej jednej osoby, która zrozumie naszą historię. Często okazuje się, że wybraliśmy niewłaściwie. Człowiek, o którym sądziliśmy, że rozumie nas najlepiej, odnosi się do nas później ze współczuciem, obojętnością albo wręcz antypatią. Z kolei ludzie, których obchodzimy, dzielą się na dwie grupy: tych, którzy nas rozumieją i tych, którzy wybaczają nam najgorsze grzechy. Rzadko zdarza się trafić na kogoś, kto ma obie te cechy naraz.

Nasze życie  to cykl obrazów.... teksty

08justyna08 dodano: 19 maja 2013

Nasze życie, to cykl obrazów. Migają przed nami jak miasta na autostradzie. Niektóra wydarzenia nas oszałamiają, czujemy wtedy, że ta chwila jest czymś więcej niż przelotnym obrazkiem. Wiemy, że ta chwila, każda jej część, zostanie w pamięci na zawsze.

W życiu stale szukamy... teksty

08justyna08 dodano: 19 maja 2013

W życiu stale szukamy wytłumaczenia. Marnujemy czas, usiłując się dowiedzieć dlaczego. Ale czasami nie ma żadnego dlaczego. I jakkolwiek smutno by to brzmiało, do tego właśnie sprowadza się całe wytłumaczenie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 33 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV