głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [19852] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [19852]

Pamiętaj   za nic w świecie nie oddawaj osoby  na której widok mocniej bije serce.

damulki.pl dodano: 19 października 2014

Pamiętaj - za nic w świecie nie oddawaj osoby, na której widok mocniej bije serce.

Czemu nie jestem na przykład szczęśliwą szafą w Twoim pokoju  szafą  która patrzy na Ciebie całą  kiedy siedzisz w fotelu czy przy biurku  albo gdy kładziesz się i śpisz.

parodiaa dodano: 19 października 2014

Czemu nie jestem na przykład szczęśliwą szafą w Twoim pokoju, szafą, która patrzy na Ciebie całą, kiedy siedzisz w fotelu czy przy biurku, albo gdy kładziesz się i śpisz.

 Bądź moją żoną  kochanką czy chuj wie kim... Bądź moją bez definicji. Po prostu bądź.  :D

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 19 października 2014

"Bądź moją żoną, kochanką czy chuj wie kim... Bądź moją bez definicji. Po prostu bądź." :D

 Po zakończeniu poważnego związku powinno się zrobić przerwę od miłości. Jedni nazywają ten okres  czasem żałoby   inni  kwarantanną . Ten właśnie czas jest potrzebny do tego  by zrozumieć  co się wydarzyło. Pogodzić się ze stratą lub porażką kogoś bliskiego  z kim jeszcze parę miesięcy temu chcieliśmy spędzić resztę życia. Przeanalizować popełnione błędy i dojść do budujących wniosków. Ten czas   to odpoczynek dla serca  które po kosmicznych dawkach endorfin  stresów  nerwów i adrenaliny wreszcie dochodzi do siebie. Pozwólmy mu na to.

smutasek9310 dodano: 19 października 2014

"Po zakończeniu poważnego związku powinno się zrobić przerwę od miłości. Jedni nazywają ten okres "czasem żałoby", inni "kwarantanną". Ten właśnie czas jest potrzebny do tego, by zrozumieć, co się wydarzyło. Pogodzić się ze stratą lub porażką kogoś bliskiego, z kim jeszcze parę miesięcy temu chcieliśmy spędzić resztę życia. Przeanalizować popełnione błędy i dojść do budujących wniosków. Ten czas - to odpoczynek dla serca, które po kosmicznych dawkach endorfin, stresów, nerwów i adrenaliny wreszcie dochodzi do siebie. Pozwólmy mu na to."

Miałam wiarę niezachwianą. Lęk pojawił się kilka lat później. I chyba straciłam bezpowrotnie. Mówią trudno  ja myślę że chyba jest trudniej. Byłam małą małą  naiwną dziewczynką. Serce i ciało poznały blizny. Byłam też suką  stałam się zimna. Oni ze mną zdradzali dziewczyny. Czyjeś emocje  uczucia deptałam  robiłam sobie z nich kpiny. Wpadłam w złe towarzystwo  piłam  jarałam. Byłam pewna siebie jak nigdy. Upadłam i wstałam nieraz. Oglądam siebie teraz jakbym grała w jakimś filmie.

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 19 października 2014

Miałam wiarę niezachwianą. Lęk pojawił się kilka lat później. I chyba straciłam bezpowrotnie. Mówią trudno, ja myślę,że chyba jest trudniej. Byłam małą małą, naiwną dziewczynką. Serce i ciało poznały blizny. Byłam też suką, stałam się zimna. Oni ze mną zdradzali dziewczyny. Czyjeś emocje, uczucia deptałam, robiłam sobie z nich kpiny. Wpadłam w złe towarzystwo, piłam, jarałam. Byłam pewna siebie jak nigdy. Upadłam i wstałam nieraz. Oglądam siebie teraz jakbym grała w jakimś filmie.

Biegnę nieznaną mi drogą z ostrymi zakrętami  bez celu   zatrzymuję się co jakiś czas  aby odpocząć  a kiedy potykam się   leżę przez jakiś czas   bo nie mam sił podnieść się  aby iść dalej  bo jestem tylko człowiekiem który potrzebuje wody na pustynnej ścieżce życia.

anordinarylife dodano: 19 października 2014

Biegnę nieznaną mi drogą z ostrymi zakrętami, bez celu, zatrzymuję się co jakiś czas, aby odpocząć, a kiedy potykam się, leżę przez jakiś czas , bo nie mam sił podnieść się, aby iść dalej, bo jestem tylko człowiekiem który potrzebuje wody na pustynnej ścieżce życia.

Ciągle w snach widzę blizny  często na twarzy albo na nadgarstku w miejscu tatuażu  ale i tak najbardziej boli mnie widok tych na sercu.   zamilczkurwa

zamilczkurwa dodano: 19 października 2014

Ciągle w snach widzę blizny, często na twarzy albo na nadgarstku w miejscu tatuażu, ale i tak najbardziej boli mnie widok tych na sercu. / zamilczkurwa

Żyj jakby jutra miało nie być. Oddychaj jakby każdy oddech miał  zabrać cały tlen. Uśmiechaj się jakby Twój uśmiech miał zarazić cały świat. Płacz jakby każda łza wyrażała niezwykłe szczęście . Śpiewaj jakbyś był ptakiem. Tańcz jakby każdy taniec miał być ostatnim.  Bądź sobą jakby wszyscy chcieli być kimś innym.

anordinarylife dodano: 19 października 2014

Żyj jakby jutra miało nie być. Oddychaj jakby każdy oddech miał zabrać cały tlen. Uśmiechaj się jakby Twój uśmiech miał zarazić cały świat. Płacz jakby każda łza wyrażała niezwykłe szczęście . Śpiewaj jakbyś był ptakiem. Tańcz jakby każdy taniec miał być ostatnim. Bądź sobą jakby wszyscy chcieli być kimś innym.

Bo musisz zrozumieć  że nie wszyscy umieją posługiwać się sercem. Nie doceniają  dopóki nie stracą. Czasami nie warto stawać na głowie dla drugiej osoby  jeśli ona i tak nie widzi Twojego wysiłku. Wiesz  jeśli do tej pory starałeś się robić wszystko  żeby było dobrze  to przestań. Czasami cisza jest wymowniejsza niż słowa. Ludzie zauważą Twoją nieobecność w miejscu  gdzie zawsze na nich czekałeś. Zauważą  że jest Cię coraz mniej  że się poddajesz  że wolisz machnąć ręką niż naprawiać. Czasami żeby ktoś mógł Cię docenić  musisz pozwolić mu Cię stracić. Odsuń się  daj mu wolną scenę  jego akt.

smutasek9310 dodano: 19 października 2014

Bo musisz zrozumieć, że nie wszyscy umieją posługiwać się sercem. Nie doceniają, dopóki nie stracą. Czasami nie warto stawać na głowie dla drugiej osoby, jeśli ona i tak nie widzi Twojego wysiłku. Wiesz, jeśli do tej pory starałeś się robić wszystko, żeby było dobrze, to przestań. Czasami cisza jest wymowniejsza niż słowa. Ludzie zauważą Twoją nieobecność w miejscu, gdzie zawsze na nich czekałeś. Zauważą, że jest Cię coraz mniej, że się poddajesz, że wolisz machnąć ręką niż naprawiać. Czasami żeby ktoś mógł Cię docenić, musisz pozwolić mu Cię stracić. Odsuń się, daj mu wolną scenę, jego akt.

Ciężko jest być mną  ciężko jest wysłuchiwać dzień w dzień jakim to nieudolnym się jest  jak powinnam coś zrobić  co powiedzień  jak wyglądać. Przede wszystkim najciężej udawać  że mnie to nie obchodzi.   zamilczkurwa

zamilczkurwa dodano: 19 października 2014

Ciężko jest być mną, ciężko jest wysłuchiwać dzień w dzień jakim to nieudolnym się jest, jak powinnam coś zrobić, co powiedzień, jak wyglądać. Przede wszystkim najciężej udawać, że mnie to nie obchodzi. / zamilczkurwa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć