 |
|
ewelinka9799
' nasza miłość działa jak Marihuana - uśmierza ból po wypalonej dziurze w sercu, wchłania w marzenia i gdy jesteśmy ze sobą śmiejemy się z nie wiadomo czego ; *
|
|
 |
|
radosna dziewczyna z uśmiechem na twarzy i słodkim spojrzeniem. elegancka, romantyczna i serdeczna. on. prosty chłopak. pali i przeklina. dość rzadko wyraża swoje uczucia. a jednak mimo tylu przeciwieństw, tworzą śliczną parę.
|
|
 |
|
i nie ważne czy to grzech mały czy wielki, już w zerówce mordowałem w myślach nauczycielki:D hahaha
|
|
 |
|
niby już się przyzwyczaiłam do tych ciągłych rozczarowań , a za każdym razem boli tak samo.
|
|
 |
|
Jestem Ci niepotrzebna. Masz alkohol, kumpli i tamtą seksoholiczkę .
|
|
 |
|
`jak będzie chujowo to sie najebiemy i bedzie zajebiście.
|
|
 |
|
`pierdolona narkomanka , uzależniona od Twojego uśmiechu .
|
|
 |
|
31.12 --> i chuj nie pije tego dnia :D ale nocą...to już inna sprawa :D
|
|
 |
|
Boże, dlaczego to my mamy to robić? Dlaczego my mamy płakać, zamykać się w domu, pić i palić do porzygu, robić sobie blizny ostrymi przedmiotami, dlaczego to my kurwa mamy być tymi słabszymi? To znaczy, rozumiesz co chce powiedzieć, prawda ? Powinnyśmy nakopać im wszystkim do dupy, zamiast po nich płakać.
|
|
 |
|
tęsknisz za Nim, jednocześnie wiedząc że nie powinnaś.
|
|
 |
|
To było z góry skończone. Durna dziewczynka, która szukała miłości i chłopczyk, który poza swoim ego nie widział nic innego.
|
|
 |
|
' To nie tak , że jestem bezuczuciowa . Ja kiedyś czułam , kochałam i płakałam nocami wlepiając swe gałki oczne w ekran telefonu , ale zostawił mnie .. A ja zostawiłam serce w nim . ;(
|
|
|
|