 |
|
trudno wmawiać coś, w co samemu się nie wierzy..
|
|
 |
|
Jestem okropna wiem. Nieznośna. Hałaśliwa. Beznadziejna. Jestem pomyłką natury. Ja to wszystko kurwa wiem. I wiem że umrę sama bo nie znajdzie się taki niespełna rozumu żeby mnie pokochać na dłużej.
|
|
 |
|
Ostatnio każdy mój dzień jest taki sam,jebana rutyna,monotonność szarego życia.
|
|
 |
|
Uliczny rap jako odtrutka słowa .
|
|
 |
|
środkowym palcem pozdrawiam miłość.
|
|
 |
|
Nie szukaj jej. Nie dzwoń do niej. Nie pisz. I żyj tak jakby nie istniała. Nie potrafisz ? To najwyższy czas kolego ruszyć dupsko. Wziąć sprawy w swoje ręce i zawalczyć o nią. A nie czekać na kolejny cud.
|
|
 |
|
na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, każda myśl waży grubo ponad tonę.
|
|
 |
|
Tak wiele chcę ci powiedzieć … Usiądź wygodnie i posłuchaj . Mam tyle marzeń i nadziei , które pragnę z tobą dzielić .
|
|
 |
|
- po czym poznać prawdziwą miłość ?
- To się po prostu wie . Nie możesz w nocy spać . Każdy dzień bez ukochanego dłuży się w nieskończoność . Po prostu to wiesz .
|
|
 |
|
A kiedy zakochani zostają rozdzieleni , nawet śmierć nie chce przyjść, a życie zaczyna być karą .
|
|
 |
|
Składam się z dymu tytoniowego, energetyków płynących mi w żyłach i serca, które bije coraz wolniej, proszę, niech ktoś przyjdzie i przypomni mi jak żyje się tak naprawdę.
|
|
|
|