głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zranionaprzezludzi

Muzyka jest miarą wszystkich sztuk. Przemawia ona do serca do wszechczującego słuchania nie do rozumu i dzięki temu posiada władzę która może wyjaśnić świat.  Novalis

rebelangel dodano: 2 dni temu

Muzyka jest miarą wszystkich sztuk. Przemawia ona do serca, do wszechczującego słuchania, nie do rozumu, i dzięki temu posiada władzę, która może wyjaśnić świat. / Novalis

Duchy zawieszone pomiędzy niebem piekłem a ziemią przekazują zebranym prawdę o istnieniu wspólnoty rozciągającej się ponad śmiercią.  znalezione w opracowaniu na studiach piękne.

rebelangel dodano: 2 dni temu

Duchy zawieszone pomiędzy niebem, piekłem a ziemią przekazują zebranym prawdę o istnieniu wspólnoty rozciągającej się ponad śmiercią. / znalezione w opracowaniu, na studiach, piękne.

Zdaje mi się że widzę.. gdzie? Przed oczyma duszy mojej.  Hamlet ♥

rebelangel dodano: 2 dni temu

Zdaje mi się, że widzę.. gdzie? Przed oczyma duszy mojej. / Hamlet ♥

Zostawmy wszystko i wyjedźmy w góry.  rebel angel

rebelangel dodano: 1 tydzień temu

Zostawmy wszystko i wyjedźmy w góry. / rebel angel

kłamałam wróć.  rebel angel

rebelangel dodano: 29 grudnia 2016

kłamałam, wróć. / rebel angel

zniknąć zniknąć zniknąć czy możesz zniknąć z mojego serca? zniknij z mej pamięci. nie chce pamiętać naszych wspólnych chwil wspomnień przygód. nie chce dłużej czuć tego bólu pod skórą nie chce czuć ognia który wypala mi ranę w miejscu gdzie mam ten przeklęty wisiorek którego drugą część dałam Ci kilka lat temu na święta na znak przyjaźni. nie chce ciągle o Tobie myśleć nie chce zastanawiać się jak sobie radzisz. wcale mnie to nie obchodzi. zniknij zniknij zniknij. daj mi żyć maro przecież i tak już nie wrócisz więc mnie nie męcz.  rebel angel

rebelangel dodano: 29 grudnia 2016

zniknąć zniknąć zniknąć czy możesz zniknąć z mojego serca? zniknij z mej pamięci. nie chce pamiętać naszych wspólnych chwil, wspomnień, przygód. nie chce dłużej czuć tego bólu pod skórą, nie chce czuć ognia, który wypala mi ranę w miejscu gdzie mam ten przeklęty wisiorek, którego drugą część dałam Ci kilka lat temu na święta na znak przyjaźni. nie chce ciągle o Tobie myśleć, nie chce zastanawiać się jak sobie radzisz. wcale mnie to nie obchodzi. zniknij zniknij zniknij. daj mi żyć maro, przecież i tak już nie wrócisz więc mnie nie męcz. / rebel angel

Obudziłam się w środku nocy słysząc jej głos. Zmroziło mi serce.  rebel angel

rebelangel dodano: 29 grudnia 2016

Obudziłam się w środku nocy słysząc jej głos. Zmroziło mi serce. / rebel angel

 Twoje serce jest gdzieś indziej i ma jakiś inny plan nie wpłynę na twe uczucia chociaż chciałabym mieć ten dar .

strikingly dodano: 23 grudnia 2016

"Twoje serce jest gdzieś indziej i ma jakiś inny plan, nie wpłynę na twe uczucia, chociaż chciałabym mieć ten dar".

Kiedy ludzie umierają  mówiła  przestają oddychać. Nie muszą jeść ani mówić i nie myślą o nas ani nie tęsknią za nami tak jak my tęsknimy za nimi. Nigdy przenigdy się nie budzą.

rebelangel dodano: 21 grudnia 2016

Kiedy ludzie umierają - mówiła - przestają oddychać. Nie muszą jeść ani mówić i nie myślą o nas ani nie tęsknią za nami, tak jak my tęsknimy za nimi. Nigdy, przenigdy się nie budzą.

 Ile ja bym dał żeby wrócił tamten czas tamta chwila żeby sytuacja między nami była miła. Ile ja bym dał żeby wszystko było tak jak kiedyś ile ja bym dał żeby było tak jak wtedy .

strikingly dodano: 19 grudnia 2016

"Ile ja bym dał, żeby wrócił tamten czas, tamta chwila, żeby sytuacja między nami była miła. Ile ja bym dał, żeby wszystko było tak jak kiedyś, ile ja bym dał, żeby było tak jak wtedy".

Pamiętam wszystko jak razem tańczyliśmy jak robiłeś te swoje miny jak siedzieliśmy za tą pamiętną salą jak razem śpiewaliśmy jak się śmialiśmy jak mnie przytulałeś jak się starałeś na początku jak potrafiliśmy przegadać 5 godzin przez telefon jak rozmawialiśmy codziennie jak na mnie patrzyłeś jak mówiłeś mi te wszystkie rzeczy. Nie da się zapomnieć tylu wspaniałych wspomnień to niemożliwe. Mam nadzieję że z nią też masz co wspominać. Po prostu bądź szczęśliwy.

strikingly dodano: 27 listopada 2016

Pamiętam wszystko, jak razem tańczyliśmy, jak robiłeś te swoje miny, jak siedzieliśmy za tą pamiętną salą, jak razem śpiewaliśmy, jak się śmialiśmy, jak mnie przytulałeś, jak się starałeś na początku, jak potrafiliśmy przegadać 5 godzin przez telefon, jak rozmawialiśmy codziennie, jak na mnie patrzyłeś, jak mówiłeś mi te wszystkie rzeczy. Nie da się zapomnieć tylu wspaniałych wspomnień, to niemożliwe. Mam nadzieję, że z nią też masz co wspominać. Po prostu bądź szczęśliwy.

Już nie będę czekać nie będę dla ciebie za każdym razem kiedy tylko ci się o mnie przypomni. Mam tego dosyć. Żałuję że się przed tobą otworzyłam żałuję i jedyne czego chcę to wrócić do września. Gdybym tylko mogła gdyby tylko się dało wróciłabym do miejsca gdzie się poznaliśmy ale tym razem nie zamieniłabym z tobą nawet słowa. Zbyt szybko dałam ci możliwość zranienia mnie ufając że jednak tego nie zrobisz. A teraz odpuszczam bo nasza znajomość po prostu nie ma żadnego sensu jeśli tak ma to wyglądać.

strikingly dodano: 27 listopada 2016

Już nie będę czekać, nie będę dla ciebie za każdym razem kiedy tylko ci się o mnie przypomni. Mam tego dosyć. Żałuję, że się przed tobą otworzyłam, żałuję i jedyne czego chcę to wrócić do września. Gdybym tylko mogła, gdyby tylko się dało, wróciłabym do miejsca, gdzie się poznaliśmy, ale tym razem nie zamieniłabym z tobą nawet słowa. Zbyt szybko dałam ci możliwość zranienia mnie, ufając, że jednak tego nie zrobisz. A teraz odpuszczam, bo nasza znajomość po prostu nie ma żadnego sensu jeśli tak ma to wyglądać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV