głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zostanibadz

Halo jest tu ktoś?:

dzekson dodano: 2 tygodnie temu

Halo jest tu ktoś?:)

Tak bardzo się cieszę że zrobiłaś sobie dom pod moim sercem okruszku.  ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 28 czerwca 2022

Tak bardzo się cieszę, że zrobiłaś sobie dom pod moim sercem okruszku. [ ciamciaa ♥ ]

Cześć Moblostworki  robię małą aktualizację 2022 i chętnie dowiem się kto powrócił ❤️

ciamciaramciaa dodano: 3 marca 2022

Cześć Moblostworki - robię małą aktualizację 2022 i chętnie dowiem się kto powrócił ❤️

Patrzyłam dzisiaj na zachód słońca nad Wisłą jadłam frytki z maca i czułam że jestem na dobrej drodze aby w końcu o Tobie zapomnieć. Już nie tęsknię i byłam z siebie dumna.

dzekson dodano: 15 czerwca 2021

Patrzyłam dzisiaj na zachód słońca nad Wisłą, jadłam frytki z maca i czułam, że jestem na dobrej drodze, aby w końcu o Tobie zapomnieć. Już nie tęsknię i byłam z siebie dumna.

JUST LOVE ❤❤❤ teksty dzekson dodał komentarz: JUST LOVE ❤❤❤ do wpisu 15 czerwca 2021
Mam opcję cytuj. Nie trzeba kraść. teksty dzekson dodał komentarz: Mam opcję cytuj. Nie trzeba kraść. do wpisu 25 maja 2021
Chciałabym Cię znaleźć i bez słowa po prostu spojrzeć Ci w oczy. Myślę że byłoby to bardziej smutne niż jakiekolwiek słowa.

dzekson dodano: 7 maja 2021

Chciałabym Cię znaleźć i bez słowa po prostu spojrzeć Ci w oczy. Myślę, że byłoby to bardziej smutne niż jakiekolwiek słowa.

Tęsknię za tymi rozmowami. Kiedyś gdy odzywalam się do Ciebie tylko z laptopa miałam Cię bliżej niż teraz gdy wyciągając telefon można mieć przy sobie każdego z drugiego krańca świata. Ja Ciebie nie mam..

dzekson dodano: 7 maja 2021

Tęsknię za tymi rozmowami. Kiedyś, gdy odzywalam się do Ciebie tylko z laptopa miałam Cię bliżej niż teraz, gdy wyciągając telefon można mieć przy sobie każdego z drugiego krańca świata. Ja Ciebie nie mam..

Wiesz że kiedy dzwoni do mnie telefon i nikt się nie odzywa po czym słyszę westchnięcie to mam nadzieję że to Ty? Ale tak nie jest. Bo wtedy się budzę i myślę tylko o Tobie.

dzekson dodano: 7 maja 2021

Wiesz, że kiedy dzwoni do mnie telefon i nikt się nie odzywa, po czym słyszę westchnięcie to mam nadzieję, że to Ty? Ale tak nie jest. Bo wtedy się budzę i myślę tylko o Tobie.

Chciałabym Ci opowiedzieć o swoim życiu i posłuchać o Twoim. O tych prostych rzeczach. Już raz Cię poznałam. Pragnę móc zrobić to jeszcze raz. Znowu zapytać ile masz lat mimo że pamiętam. Zapytać czy lubisz gofry bo ja je uwielbiam i tak jak Ty raz na jakiś czas kupuję w centrum handlowym. Chciałabym dostać wiadomość i po otwarciu zobaczyć Twoją buzię i poczuć te przyspieszone bicie serca widząc Twoje brązowe oczy. Przez te kilka lat gdy nie rozmawialiśmy chciałabym móc znów Ciebie poznać. Przekonać się czy wciąż Cię kocham czy tęsknię za miłością do Ciebie sprzed lat.

dzekson dodano: 7 maja 2021

Chciałabym Ci opowiedzieć o swoim życiu i posłuchać o Twoim. O tych prostych rzeczach. Już raz Cię poznałam. Pragnę móc zrobić to jeszcze raz. Znowu zapytać ile masz lat, mimo, że pamiętam. Zapytać czy lubisz gofry, bo ja je uwielbiam i tak jak Ty raz na jakiś czas kupuję w centrum handlowym. Chciałabym dostać wiadomość i po otwarciu zobaczyć Twoją buzię i poczuć te przyspieszone bicie serca widząc Twoje brązowe oczy. Przez te kilka lat, gdy nie rozmawialiśmy, chciałabym móc znów Ciebie poznać. Przekonać się, czy wciąż Cię kocham czy tęsknię za miłością do Ciebie sprzed lat.

Mój ulubiony człowiek. Mam nadzieję że kiedyś tu zajrzysz i się odezwiesz na priv teksty dzekson dodał komentarz: Mój ulubiony człowiek. Mam nadzieję, że kiedyś tu zajrzysz i się odezwiesz na priv do wpisu 7 maja 2021
: teksty dzekson dodał komentarz: :) do wpisu 7 maja 2021
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć