głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika znowu_zaczarowanax3

Psychologowie twierdzą że osoba która potrafi pierwsza przeprosić jest tą odważniejszą. Osoba która pierwsza wybacza jest silniejszą. A osoba która zapomina jest najszczęśliwszą.

jarajsiemnaxd dodano: 4 godziny temu

Psychologowie twierdzą, że osoba, która potrafi pierwsza przeprosić jest tą odważniejszą. Osoba, która pierwsza wybacza jest silniejszą. A osoba, która zapomina, jest najszczęśliwszą.

Gdy się za czymś bardzo tęskni i wreszcie ma się to w zasięgu ręki można wpaść w euforię ale to mija gdy znów się zderzymy z twardą rzeczywistością.

jarajsiemnaxd dodano: 4 godziny temu

Gdy się za czymś bardzo tęskni i wreszcie ma się to w zasięgu ręki, można wpaść w euforię, ale to mija gdy znów się zderzymy z twardą rzeczywistością.

Szczęściem jest mieć kogoś kto bez względu na wszystko usiądzie obok Ciebie złapie Cię za rękę i powie: Pamiętaj zawsze możesz na mnie liczyć.

jarajsiemnaxd dodano: 4 godziny temu

Szczęściem jest mieć kogoś, kto bez względu na wszystko, usiądzie obok Ciebie, złapie Cię za rękę i powie: Pamiętaj, zawsze możesz na mnie liczyć.

Boimy się poważnych decyzji bo trzeba za nie odpowiadać. Marzymy o zmianie świata ale często w pozycji horyzontalnej. Najbardziej lubimy babrać się w emocjach pielęgnować nieszczęścia jakie nam się przytrafiają cały czas przed czymś uciekając.

our_new_life dodano: 5 godzin temu

Boimy się poważnych decyzji, bo trzeba za nie odpowiadać. Marzymy o zmianie świata, ale często w pozycji horyzontalnej. Najbardziej lubimy babrać się w emocjach, pielęgnować nieszczęścia, jakie nam się przytrafiają, cały czas przed czymś uciekając.

Czasem to nie ludzie się zmieniają tylko opadają maski.

our_new_life dodano: 5 godzin temu

Czasem to nie ludzie się zmieniają, tylko opadają maski.

Każdy z nas posiada rozdział którego nie chce przeczytać nikomu... a czasem nawet nie chce pamiętać o jego istnieniu.

our_new_life dodano: 5 godzin temu

Każdy z nas posiada rozdział, którego nie chce przeczytać nikomu... a czasem nawet nie chce pamiętać o jego istnieniu.

Każdy z nas zasługuje na wielka przygodę. Przynajmniej jedną w życiu. Na moment do którego można później wracać mrucząc pod nosem: o tak wtedy właśnie czułem że żyję.

our_new_life dodano: 5 godzin temu

Każdy z nas zasługuje na wielka przygodę. Przynajmniej jedną w życiu. Na moment, do którego można później wracać, mrucząc pod nosem: o tak, wtedy właśnie czułem, że żyję.

 To była pierwsza rzecz której musiałem się o Niej dowiedzieć i być może najtrudniejsza jakiej przyszło mi się kiedykolwiek nauczyć  a mianowicie tego że Ona jest tylko swoją własnością a to co mi daje jest kwestią Jej wyborów.

our_new_life dodano: dziś o 12:36

"To była pierwsza rzecz, której musiałem się o Niej dowiedzieć i być może najtrudniejsza jakiej przyszło mi się kiedykolwiek nauczyć - a mianowicie tego, że Ona jest tylko swoją własnością, a to, co mi daje, jest kwestią Jej wyborów."

nawet nie mów czego mi nie wolno  skoro nie masz szansy ze mną wygrać

paramorelove dodano: wczoraj o 20:47

nawet nie mów czego mi nie wolno , skoro nie masz szansy ze mną wygrać

niewiele mi potrzeba aby rozpaść się całkowicie...

our_new_life dodano: przedwczoraj o 10:14

niewiele mi potrzeba, aby rozpaść się całkowicie...

Dla kobiet nie ma ważniejszych rzeczy niż miłość. Dla miłości głupieją dają się zeszmacić dla miłości się poświęcają cierpią ryczą tną włosy albo farbują chudną i tyją oraz zdejmują z siebie majtki. pokolenie ikea

our_new_life dodano: 4 dni temu

Dla kobiet nie ma ważniejszych rzeczy niż miłość. Dla miłości głupieją, dają się zeszmacić, dla miłości się poświęcają, cierpią, ryczą, tną włosy albo farbują, chudną i tyją oraz zdejmują z siebie majtki. [pokolenie ikea]

Chyba z orgazmem wiążemy zbyt wielkie nadzieje oczekując że zrekompensuje on pustkę panującą w innych dziedzinach życia. pokolenie ikea

our_new_life dodano: 4 dni temu

Chyba z orgazmem wiążemy zbyt wielkie nadzieje, oczekując, że zrekompensuje on pustkę panującą w innych dziedzinach życia. [pokolenie ikea]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV