głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zjaranatoba

Wyobraź sobie   że co drugie bicie mojego serca   należy do Ciebie.

psychicznystanx3 dodano: 1 stycznia 2012

Wyobraź sobie , że co drugie bicie mojego serca , należy do Ciebie.

Powiedz   nie brakuje Ci nieraz nas ?

psychicznystanx3 dodano: 1 stycznia 2012

Powiedz , nie brakuje Ci nieraz nas ?

Chwile zapomnienia są najlepszą ucieczką od wszystkiego.

psychicznystanx3 dodano: 1 stycznia 2012

Chwile zapomnienia są najlepszą ucieczką od wszystkiego.

Literkę C  literkę I  literkę E  literkę B  literkę I  literkę E   kocham najbardziej.

lovalova dodano: 1 stycznia 2012

Literkę C, literkę I, literkę E, literkę B, literkę I, literkę E - kocham najbardziej.

Czy będę zbyt nieskromna  jeśli na Nowy Rok  będę życzyć Ci siebie?

lovalova dodano: 1 stycznia 2012

Czy będę zbyt nieskromna, jeśli na Nowy Rok, będę życzyć Ci siebie?

W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości. Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce  które mówi ci dzień dobry. I w nocy przytulasz poduszkę z myślą o tym  że to człowiek  który będzie z tobą przez wszystkie twoje sny. I to piękne jest jak nie kończą się tematy do rozmów i nawet kiedy macie sobie tyle do powiedzenia milczycie  bo nic więcej nie potrzeba. I te pocałunki  które za każdym razem smakują inaczej  jakby każdy był tym pierwszym. I piękne jest to  że wreszcie czuję się po raz pierwszy w swoim życiu  że spotkało się osobę  na którą czekało się od urodzenia.

lovalova dodano: 1 stycznia 2012

W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości. Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce, które mówi ci dzień dobry. I w nocy przytulasz poduszkę z myślą o tym, że to człowiek, który będzie z tobą przez wszystkie twoje sny. I to piękne jest jak nie kończą się tematy do rozmów i nawet kiedy macie sobie tyle do powiedzenia milczycie, bo nic więcej nie potrzeba. I te pocałunki, które za każdym razem smakują inaczej, jakby każdy był tym pierwszym. I piękne jest to, że wreszcie czuję się po raz pierwszy w swoim życiu, że spotkało się osobę, na którą czekało się od urodzenia.

Co się dzieje gdy obierasz jabłko .?   Błonnik znika . Co się stanie  kiedy mnie zdradzisz .?   Twoje zęby znikną .

lovalova dodano: 1 stycznia 2012

Co się dzieje gdy obierasz jabłko .? - Błonnik znika . Co się stanie, kiedy mnie zdradzisz .? - Twoje zęby znikną .

niektórzy całe życie szukają swojej drugiej połówki  ja nie muszę jej szukać  człowieku  biorę ją z lodówki!

lovalova dodano: 1 stycznia 2012

niektórzy całe życie szukają swojej drugiej połówki, ja nie muszę jej szukać, człowieku, biorę ją z lodówki!

Wiesz  w przyrodzie wszystko równoważy się  najpierw ja kręcę jointa  potem joint kręci mnie.

lovalova dodano: 1 stycznia 2012

Wiesz, w przyrodzie wszystko równoważy się, najpierw ja kręcę jointa, potem joint kręci mnie.

wypijmy za miłość  niech nas chwyci mocno.

wiksen dodano: 1 stycznia 2012

wypijmy za miłość, niech nas chwyci mocno.

nie mogłam odciągnąć wzroku od jego oczu i ust  niemalże czułam jego zapach i słyszałam stabilny puls.

wiksen dodano: 1 stycznia 2012

nie mogłam odciągnąć wzroku od jego oczu i ust, niemalże czułam jego zapach i słyszałam stabilny puls.

dzięki pku  . Właśnie to moje :D teksty dzyndzelek dodał komentarz: dzięki pku_ . Właśnie to moje :D do wpisu 1 stycznia 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć