głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ziuuuuum

Czasem trzeba oddalenia  aby kogoś zobaczyć naprawdę.

dddiabelekkk dodano: 1 września 2012

Czasem trzeba oddalenia, aby kogoś zobaczyć naprawdę.

na tym świecie trzeba być rozważnym  wybierać tylko to co jest dla Ciebie najlepsze. czasami trzeba być szalonym  wybawić się aby wszystkie problemy choć na chwilę ostały zapomniane. czasami trzeba mieć wszystko w dupie  żeby przemyśleć wszystko. czasami trzeba przebywać wśród przyjaciół  żeby mieć dobry humor. świat da się ogarnąć  trzeba tylko próbować.

dddiabelekkk dodano: 1 września 2012

na tym świecie trzeba być rozważnym, wybierać tylko to co jest dla Ciebie najlepsze. czasami trzeba być szalonym, wybawić się aby wszystkie problemy choć na chwilę ostały zapomniane. czasami trzeba mieć wszystko w dupie, żeby przemyśleć wszystko. czasami trzeba przebywać wśród przyjaciół, żeby mieć dobry humor. świat da się ogarnąć, trzeba tylko próbować.

Stanęłam ponad wszystkim  uniosłam się ponad cały ich syf i jedyne co teraz mogą zrobić  to oglądanie wyciągniętego w ich stronę  mojego środkowego palca.

dddiabelekkk dodano: 1 września 2012

Stanęłam ponad wszystkim, uniosłam się ponad cały ich syf i jedyne co teraz mogą zrobić, to oglądanie wyciągniętego w ich stronę, mojego środkowego palca.

Myślę  że mam to już za sobą  myślę  że odpowiednio wcześnie pozamykałam rozdziały które i tak zakończyłyby się fatalnie  myślę  że czas na coś lepszego  myślę  że będzie teraz jakoś dobrze ze mną  z tym wszystkim.

dddiabelekkk dodano: 1 września 2012

Myślę, że mam to już za sobą, myślę, że odpowiednio wcześnie pozamykałam rozdziały które i tak zakończyłyby się fatalnie, myślę, że czas na coś lepszego, myślę, że będzie teraz jakoś dobrze ze mną, z tym wszystkim.

Chyba nigdy się nie zmienię. Zawsze będę naiwnie sięgać po kubek z gorącą herbatą  a potem dmuchać na oparzenia. Nie przestanę słuchać ulubionej muzyki  nie chcę zmieniać przyjaciół czy zainteresowań. Tak  już pewnie do końca będę łatwowierna  będę ukrywać wrażliwość pod przykrywką wyszczekania i twardej pyskatej panny. Łzy będą lecieć mimowolnie. Nie  nie przestanę się martwić o bliskich  nawet jeśli ode mnie odejdą. W genach mam dawanie serca tym którzy wcale go nie chcą

dddiabelekkk dodano: 1 września 2012

Chyba nigdy się nie zmienię. Zawsze będę naiwnie sięgać po kubek z gorącą herbatą, a potem dmuchać na oparzenia. Nie przestanę słuchać ulubionej muzyki, nie chcę zmieniać przyjaciół czy zainteresowań. Tak, już pewnie do końca będę łatwowierna, będę ukrywać wrażliwość pod przykrywką wyszczekania i twardej pyskatej panny. Łzy będą lecieć mimowolnie. Nie, nie przestanę się martwić o bliskich, nawet jeśli ode mnie odejdą. W genach mam dawanie serca tym,którzy wcale go nie chcą

Znowu się wkurwiam  bo kładąc się do łóżka za dużo w mojej głowie osób których tam być nie powinno. Pamiętam o tych  o których powinnam zapomnieć  tęsknię za tymi którzy odeszli  i wylewam łzy za coś co nie ma żadnego sensu.

dddiabelekkk dodano: 1 września 2012

Znowu się wkurwiam, bo kładąc się do łóżka za dużo w mojej głowie osób,których tam być nie powinno. Pamiętam o tych, o których powinnam zapomnieć, tęsknię za tymi,którzy odeszli, i wylewam łzy za coś co nie ma żadnego sensu.

Dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy  kim zawsze byliśmy w oczach ludzi  których ceniliśmy ponad własne życie. Ile tak naprawdę dla nich znaczyliśmy  jaką wartość miały te wszystkie słowa  czym była każda obietnica. Dopiero po czasie okazuje się  że wszystko co było tak cholernie ważne  było niczym  nie liczyło się  że wszystko było ściemą  każdy uśmiech i każda łza dla nich  była czymś nieważnym.

dddiabelekkk dodano: 1 września 2012

Dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy, kim zawsze byliśmy w oczach ludzi, których ceniliśmy ponad własne życie. Ile tak naprawdę dla nich znaczyliśmy, jaką wartość miały te wszystkie słowa, czym była każda obietnica. Dopiero po czasie okazuje się, że wszystko co było tak cholernie ważne, było niczym, nie liczyło się, że wszystko było ściemą, każdy uśmiech i każda łza dla nich, była czymś nieważnym.

Browar w ręku nie zastąpi Ci pustki w sercu..

dddiabelekkk dodano: 1 września 2012

Browar w ręku nie zastąpi Ci pustki w sercu..

  Nie lubię tego  że jesteś ode mnie o wiele wyższy.    Zaufaj mi  jest w tym zaleta.    Jaka?    Kiedy Cię przytulam możesz słuchać mojego serca  które bije tylko dla Ciebie.

dddiabelekkk dodano: 27 sierpnia 2012

- Nie lubię tego, że jesteś ode mnie o wiele wyższy. - Zaufaj mi, jest w tym zaleta. - Jaka? - Kiedy Cię przytulam możesz słuchać mojego serca, które bije tylko dla Ciebie.

Istnieje taki rodzaj miłości    który można oddać jedynie smutnym uśmiechem.

dddiabelekkk dodano: 27 sierpnia 2012

Istnieje taki rodzaj miłości, który można oddać jedynie smutnym uśmiechem.

To czasem trwa.   To może nawet bardzo długo trwać     zanim się wszystko ułoży.

dddiabelekkk dodano: 27 sierpnia 2012

To czasem trwa. To może nawet bardzo długo trwać - zanim się wszystko ułoży.

Może kiedyś.   Może gdzieś.   Może letniej nocy.   Może u Ciebie.   Może u mnie.   Może z Tobą  Może beze mnie.       Może nigdy.

dddiabelekkk dodano: 27 sierpnia 2012

Może kiedyś. Może gdzieś. Może letniej nocy. Może u Ciebie. Może u mnie. Może z Tobą Może beze mnie. Może nigdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć