głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zelcia132

Możemy się krzywdzić   to dowód miłości.

jachcenajamaice dodano: 16 luty 2014

Możemy się krzywdzić - to dowód miłości.

To nic złego  bać się co będzie dalej.

jachcenajamaice dodano: 16 luty 2014

To nic złego, bać się co będzie dalej.

Obojętność dotyka najbardziej.

jachcenajamaice dodano: 15 luty 2014

Obojętność dotyka najbardziej.

Gdyby mój tata wiedział ile przez Ciebie płacze  zajebałby Cię.

jachcenajamaice dodano: 15 luty 2014

Gdyby mój tata wiedział ile przez Ciebie płacze, zajebałby Cię.

Zawsze są dwie możliwości: że coś się stanie albo że nic się nie stanie. Załóżmy  że wszystko będzie dobrze  bo jak się będziemy martwić na zapas  to nie starczy nam siły na normalne życie.

niekoffana dodano: 15 luty 2014

Zawsze są dwie możliwości: że coś się stanie albo że nic się nie stanie. Załóżmy, że wszystko będzie dobrze, bo jak się będziemy martwić na zapas, to nie starczy nam siły na normalne życie.

A Ty? Bałaś się kiedyś  że nie wystarczysz?

niekoffana dodano: 15 luty 2014

A Ty? Bałaś się kiedyś, że nie wystarczysz?

Czy wszystkie polskie filmy w kinach muszą być aż tak beznadziejne?

niekoffana dodano: 15 luty 2014

Czy wszystkie polskie filmy w kinach muszą być aż tak beznadziejne?

Kobiecie  żeby się zakochać nie potrzebna ładnych oczu czy wysokiego prestiżu. Żeby kobieta się zakochała potrzeba szczerych chęci  sposobu traktowania jej tak jak nikt nigdy wcześniej tego nie robił. Patrzenia na nią w ten sposób  jakby nic poza nią nie istniało.

niekoffana dodano: 15 luty 2014

Kobiecie, żeby się zakochać nie potrzebna ładnych oczu czy wysokiego prestiżu. Żeby kobieta się zakochała potrzeba szczerych chęci, sposobu traktowania jej tak jak nikt nigdy wcześniej tego nie robił. Patrzenia na nią w ten sposób, jakby nic poza nią nie istniało.

staramy się  ale to już nie to. też to czujesz?

truskawkova dodano: 14 luty 2014

staramy się, ale to już nie to. też to czujesz?

Właściwie to został już tylko on  nie mam już niczego co trzymałoby mnie tutaj  poza świadomością  że jest najlepszą rzeczą jaka mogła mnie spotkać i och  kurwa  jestem przerażona  zdarza się  że jestem z nim  patrzę na niego  dotykam go i nie mogę oddychać  jeszcze nigdy z nikim tak bardzo  jeszcze nigdy aż tylu dreszczy i takich ilości ciepła i takiego szczęścia i nie mogę mu się w żaden sposób odwdzięczyć za to wszystko  za to  że jest  za to jaki jest  nigdy  nigdy nie będę w stanie.

niecalkiemludzka dodano: 11 luty 2014

Właściwie to został już tylko on, nie mam już niczego co trzymałoby mnie tutaj, poza świadomością, że jest najlepszą rzeczą jaka mogła mnie spotkać i och, kurwa, jestem przerażona, zdarza się, że jestem z nim, patrzę na niego, dotykam go i nie mogę oddychać, jeszcze nigdy z nikim tak bardzo, jeszcze nigdy aż tylu dreszczy i takich ilości ciepła i takiego szczęścia i nie mogę mu się w żaden sposób odwdzięczyć za to wszystko, za to, że jest, za to jaki jest, nigdy, nigdy nie będę w stanie.

Nie ma na świecie takich pieniędzy  które uszczęśliwią jak Twój uśmiech. Nie ma takiej rzeczy  która sprawi tyle radości co Twoje spojrzenie. Nikt nie jest w stanie mi dać tyle szczęścia co Twój dotyk. Nie ma na tym świecie nic słodszego  niż Twój pocałunek.

karolina1993sk dodano: 9 luty 2014

Nie ma na świecie takich pieniędzy, które uszczęśliwią jak Twój uśmiech. Nie ma takiej rzeczy, która sprawi tyle radości co Twoje spojrzenie. Nikt nie jest w stanie mi dać tyle szczęścia co Twój dotyk. Nie ma na tym świecie nic słodszego, niż Twój pocałunek.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Przede wszystkim częściej się uśmiechać  nawet bez powodu. Mniej narzekania  więcej optymizmu. Po prostu więcej radości z tego cholernie marnego  przygnębiającego  szarego do szpiku kości i ciężkiego jak milion ton kamieni  życia.

niekoffana dodano: 8 luty 2014

Przede wszystkim częściej się uśmiechać, nawet bez powodu. Mniej narzekania, więcej optymizmu. Po prostu więcej radości z tego cholernie marnego, przygnębiającego, szarego do szpiku kości i ciężkiego jak milion ton kamieni- życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć