głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zakreconaaaaa

Chcę uciec z tego miejsca. Zaczerpnąć świeżego powietrza  które pozwoli mi oddychać pełnią życia.   remember

sitqa dodano: 26 sierpnia 2012

Chcę uciec z tego miejsca. Zaczerpnąć świeżego powietrza, które pozwoli mi oddychać pełnią życia. ~ remember_ ~
Autor cytatu: remember_

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest  niż być kochanym za to kim się nie jest. Kurt Cobain ♥

sitqa dodano: 26 sierpnia 2012

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest. Kurt Cobain ♥
Autor cytatu: cien_duszy

Nie obchodzi mnie  czy ktoś jutro będzie  czy będzie tam pusto. Wstanę  ogarnę się i pójdę przetrwać.  Idę samotną drogą    Jedyną  którą znam   Nie wiem dokąd prowadzi   Ale jest dla mnie domem  i idę sam.  ...  Mój cień jest jedyną rzeczą  która mi towarzyszy    Moje płytkie serce jest jedyną rzeczą  która bije    Czasami marzę by ktoś mnie odnalazł   Żebym nie musiał już iść sam.   ..

zimoweslonce dodano: 25 sierpnia 2012

Nie obchodzi mnie, czy ktoś jutro będzie, czy będzie tam pusto. Wstanę, ogarnę się i pójdę przetrwać. "Idę samotną drogą, /Jedyną, którą znam /Nie wiem dokąd prowadzi, Ale jest dla mnie domem, i idę sam. (...) Mój cień jest jedyną rzeczą, która mi towarzyszy, /Moje płytkie serce jest jedyną rzeczą, która bije, /Czasami marzę by ktoś mnie odnalazł /Żebym nie musiał już iść sam. " ..

 Like the sun we will live to rise  ... http:  www.tekstowo.pl piosenka soundgarden live to rise.html ..

zimoweslonce dodano: 25 sierpnia 2012

"Like the sun we will live to rise" ... http://www.tekstowo.pl/piosenka,soundgarden,live_to_rise.html ..

lubię ludzi z pasją. kocham ludzi  którzy mnie intrygują. którzy sprawiają  że codziennie zadaję sobie coraz to nowsze pytania. uwielbiam rozgryzać tych najbardziej nidostępnych   bo ludzka psychika to ocean bez dna. czasami tak bardzo przejrzysta  częściej jednak pełna zagadek.   veriolla

sitqa dodano: 25 sierpnia 2012

lubię ludzi z pasją. kocham ludzi, którzy mnie intrygują. którzy sprawiają, że codziennie zadaję sobie coraz to nowsze pytania. uwielbiam rozgryzać tych najbardziej nidostępnych - bo ludzka psychika to ocean bez dna. czasami tak bardzo przejrzysta, częściej jednak pełna zagadek. / veriolla

Możesz odejść  lecz zanim to zrobisz mógłbyś wpaść i wypić ze mną kawę. Może podałbyś prawdziwy powód dla którego odchodzisz. Wytłumaczyłbyś mi co do Ciebie czuję  i podał mi mój ulubiony kubek  bo stoi na najwyższej półce i nie mogę go dosięgnąć. Zabrałbyś wszystkie swoje rzeczy  i pousuwał nasze zdjęcia z mieszkania  bo ja nie mam na to siły. Pewnie mówiłbyś mi te wszystkie miłe słowa  które mówią ludzie gdy odchodzą od kogoś  kogo zranili. Potem odprowadziłabym Cię do drzwi  a Ty z poczucia winy byś mnie przytulił i mówił  że dam sobie radę. Wyszedłbyś  zabierając wszystko co swoje włącznie z moim sercem  a ja zamknęłabym drzwi na klucz. Rano pewnie znowu obudziłabym się ze zrujnowaną psychiką  popielistym smutkiem i głęboką depresją  lecz tym razem bez serca i nienawiści. Przez następne miesiące nasycałabym się faktem  że miałeś odwagę by tu przyjść  i przez ten fakt utrzymywałabym się przy życiu. Więc przyjdź  proszę  nie pozwól mi umrzeć bez ostatniego pożegnania.   ekstaaza

only_exception dodano: 24 sierpnia 2012

Możesz odejść, lecz zanim to zrobisz mógłbyś wpaść i wypić ze mną kawę. Może podałbyś prawdziwy powód dla którego odchodzisz. Wytłumaczyłbyś mi co do Ciebie czuję, i podał mi mój ulubiony kubek, bo stoi na najwyższej półce i nie mogę go dosięgnąć. Zabrałbyś wszystkie swoje rzeczy, i pousuwał nasze zdjęcia z mieszkania, bo ja nie mam na to siły. Pewnie mówiłbyś mi te wszystkie miłe słowa, które mówią ludzie gdy odchodzą od kogoś, kogo zranili. Potem odprowadziłabym Cię do drzwi, a Ty z poczucia winy byś mnie przytulił i mówił, że dam sobie radę. Wyszedłbyś, zabierając wszystko co swoje włącznie z moim sercem, a ja zamknęłabym drzwi na klucz. Rano pewnie znowu obudziłabym się ze zrujnowaną psychiką, popielistym smutkiem i głęboką depresją, lecz tym razem bez serca i nienawiści. Przez następne miesiące nasycałabym się faktem, że miałeś odwagę by tu przyjść, i przez ten fakt utrzymywałabym się przy życiu. Więc przyjdź, proszę, nie pozwól mi umrzeć bez ostatniego pożegnania. / ekstaaza
Autor cytatu: ekstaaza

Lubiłem gdy dawałaś innym do zrozumienia  że jestem tylko Twój.

only_exception dodano: 24 sierpnia 2012

Lubiłem gdy dawałaś innym do zrozumienia, że jestem tylko Twój.
Autor cytatu: chodz.sie.wtul.mala

Nigdy do nikogo pierwsza nie pisałam. Ale wiedząc  że to jest jedynym sposobem na przedłużenie mojego optymistycznego nastawienia do świata  to będę to robić. On jest tego wart... Widząc powiadomienie o nowej wiadomości już kąciki moich ust unoszą się ku górze. A to  co czytam powoduje przyciąganie niczym magnes  tych kącików do uszu. Nigdy mnie nie zawodzi. On nie..

zimoweslonce dodano: 24 sierpnia 2012

Nigdy do nikogo pierwsza nie pisałam. Ale wiedząc, że to jest jedynym sposobem na przedłużenie mojego optymistycznego nastawienia do świata, to będę to robić. On jest tego wart... Widząc powiadomienie o nowej wiadomości już kąciki moich ust unoszą się ku górze. A to, co czytam powoduje przyciąganie niczym magnes, tych kącików do uszu. Nigdy mnie nie zawodzi. On nie..

Od maja  jak głupia  kiedy tylko wyszło słońce brałam jakąś książkę  czy gazetę  cokolwiek  słuchawki z mp3  poduszkę  koc i wychodziłam na balkon smażyć się na słońcu. Chciałam się ładnie opalić  dla niego. Chciałam go poznać na początku wakacji. Był to najlepszy moment. Codziennie przechodziłam obok jego domu dwa lub więcej razy. Ale nigdy go nie spotykałam. Jego brata  rodziców  psa   owszem  ale nie jego. Rejestracje samochodów parkujących na chodniku przed jego domem znam na pamięć. Trzy. Z balkonu  klatki schodowej i salonu widzę jego poddasze. Ale co z tego? Jest koniec wakacji. Został  aż  tydzień. Mieszka tam  gdzie studiuje  na pewno... Cholera! Nie tak miały one wyglądać..

zimoweslonce dodano: 24 sierpnia 2012

Od maja, jak głupia, kiedy tylko wyszło słońce brałam jakąś książkę, czy gazetę, cokolwiek, słuchawki z mp3, poduszkę, koc i wychodziłam na balkon smażyć się na słońcu. Chciałam się ładnie opalić, dla niego. Chciałam go poznać na początku wakacji. Był to najlepszy moment. Codziennie przechodziłam obok jego domu dwa lub więcej razy. Ale nigdy go nie spotykałam. Jego brata, rodziców, psa - owszem, ale nie jego. Rejestracje samochodów parkujących na chodniku przed jego domem znam na pamięć. Trzy. Z balkonu, klatki schodowej i salonu widzę jego poddasze. Ale co z tego? Jest koniec wakacji. Został "aż" tydzień. Mieszka tam, gdzie studiuje, na pewno... Cholera! Nie tak miały one wyglądać..

  Nic nie jest warte  by przejmować się niczym.   ..

zimoweslonce dodano: 24 sierpnia 2012

" Nic nie jest warte, by przejmować się niczym. " ..

Uwielbiam żyć w przekonaniu  że istnieje na świecie jeszcze ktoś  dla kogo powinnam się starać. Od września będę solidnie pracować na zasłużoną średnią z paskiem  której nie miałam już od dwóch lat. Nawet trzy klasówki w tygodniu nie będą dla mnie ciężarem. Stać mnie na wiele. Czas wziąć się w garść  życie biegnie dalej. Nie ma przy moim boku taty  ale są inni ludzie  którzy będą gotowi skopać tyłek wszystkiemu  co mi będzie uprzykrzało życie. Dam radę. W końcu to ja. Ta  która zawsze odbijała się od dna..

zimoweslonce dodano: 24 sierpnia 2012

Uwielbiam żyć w przekonaniu, że istnieje na świecie jeszcze ktoś, dla kogo powinnam się starać. Od września będę solidnie pracować na zasłużoną średnią z paskiem, której nie miałam już od dwóch lat. Nawet trzy klasówki w tygodniu nie będą dla mnie ciężarem. Stać mnie na wiele. Czas wziąć się w garść, życie biegnie dalej. Nie ma przy moim boku taty, ale są inni ludzie, którzy będą gotowi skopać tyłek wszystkiemu, co mi będzie uprzykrzało życie. Dam radę. W końcu to ja. Ta, która zawsze odbijała się od dna..

  Tyl­ko małomówny  przys­tojny mężczyz­na po­siada dla ko­biety czar za­gad­ko­wości. Tyl­ko małomówna  piękna ko­bieta za­cieka­wia mężczyznę aż do szału.   ..

zimoweslonce dodano: 24 sierpnia 2012

" Tyl­ko małomówny, przys­tojny mężczyz­na po­siada dla ko­biety czar za­gad­ko­wości. Tyl­ko małomówna, piękna ko­bieta za­cieka­wia mężczyznę aż do szału. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć