głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zakrecona_2

Twoje oczy były dla mnie jedyne. Dzis patrzę na inne z miłością które mówią do mnie mamo

zakrecona_2 dodano: 9 stycznia 2018

Twoje oczy były dla mnie jedyne. Dzis patrzę na inne z miłością, które mówią do mnie mamo

Spojrzeniem wyznaj mi miłość lub nienawidź mnie

zakrecona_2 dodano: 9 stycznia 2018

Spojrzeniem wyznaj mi miłość, lub nienawidź mnie

1.pragnę Ci powiedzieć że oddałabym niemalże wszystko by choć przez chwilę spojrzeć Ci w oczy. Minęło kilka lat a ja nadal pamiętam co lubisz na śniadanie że wolisz herbatę od kawy i porannego papierosa na ogródku. Czasem napiszesz coś bezinteresownie i na odczepnego ale nie mogę mieć Ci tego za złe. Nie potrafię się na Ciebie złościć. Kilka lat minęło a ja dalej pamiętam Twoje spojrzenie. Tyle pięknych słów o Tobie mogłabym napisać każdy uśmiech gest. Te wspomnienia są piękne. Chciałabym zadać Ci tyle pytań które we mnie siedzą ale zbyt boję się że zadasz mi ból odpowiedzią.

zakrecona_2 dodano: 9 stycznia 2018

1.pragnę Ci powiedzieć,że oddałabym niemalże wszystko by choć przez chwilę spojrzeć Ci w oczy. Minęło kilka lat, a ja nadal pamiętam co lubisz na śniadanie, że wolisz herbatę od kawy i porannego papierosa na ogródku. Czasem napiszesz coś bezinteresownie i na odczepnego,ale nie mogę mieć Ci tego za złe. Nie potrafię się na Ciebie złościć. Kilka lat minęło a ja dalej pamiętam Twoje spojrzenie. Tyle pięknych słów o Tobie mogłabym napisać, każdy uśmiech, gest. Te wspomnienia są piękne. Chciałabym zadać Ci tyle pytań, które we mnie siedzą, ale zbyt boję się że zadasz mi ból odpowiedzią.

Nadejdzie w końcu taki dzień w. Którym od Ciebie uwolnię się. Gdzy Cię zobaczę odwrócę głowę  a Tobie zrobi się smutno. Wtedy to Ty bedziesz kładł się spać z nadzieją o lepsze jutro ✋

zakrecona_2 dodano: 10 maja 2017

Nadejdzie w końcu taki dzień w. Którym od Ciebie uwolnię się. Gdzy Cię zobaczę odwrócę głowę , a Tobie zrobi się smutno. Wtedy to Ty bedziesz kładł się spać z nadzieją o lepsze jutro ✋

Spotkajmy się proszę. Na moment na chwilę. Spójrz prosto w oczy i powiedz że żyjesz że czujesz ze jesteś tu ze mną przez chwilę.

zakrecona_2 dodano: 10 maja 2017

Spotkajmy się proszę. Na moment ,na chwilę. Spójrz prosto w oczy i powiedz, że żyjesz, że czujesz, ze jesteś tu ze mną przez chwilę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV