głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zakochanawpromieniachslonca

możesz się bronić. nakładać ochraniacze na kolana łokcie i serce. możesz uciekać biec ile tylko sił w nogach. możesz kłamać mówić że jej nie potrzebujesz. możesz płakać. możesz błagać. możesz się zapierać powtarzać  nigdy więcej. możesz obiecywać sobie że dasz radę że wytrzymasz. możesz wyrzucić ją do kosza... ona i tak wróci. uderzy w Ciebie ze zdwojoną siłą przyciśnie Cię do ściany i otuli słodkim oddechem. będzie przynosić Ci ból ale i wiele radości. będzie ofiarować Ci wspomnienia te lepsze i gorsze. może znowu Cię zniszczy znowu Cię skopie znowu Cię pogryzie. nie zmienisz przeznaczenia. nie pozbędziesz się miłości.

waniilia dodano: 6 czerwca 2016

możesz się bronić. nakładać ochraniacze na kolana, łokcie i serce. możesz uciekać, biec ile tylko sił w nogach. możesz kłamać, mówić, że jej nie potrzebujesz. możesz płakać. możesz błagać. możesz się zapierać, powtarzać - nigdy więcej. możesz obiecywać sobie, że dasz radę, że wytrzymasz. możesz wyrzucić ją do kosza... ona i tak wróci. uderzy w Ciebie ze zdwojoną siłą, przyciśnie Cię do ściany i otuli słodkim oddechem. będzie przynosić Ci ból, ale i wiele radości. będzie ofiarować Ci wspomnienia, te lepsze i gorsze. może znowu Cię zniszczy, znowu Cię skopie, znowu Cię pogryzie. nie zmienisz przeznaczenia. nie pozbędziesz się miłości.

nagle poczułam się wyjątkowa. od dawna niedoceniana poniżana dostałam skrzydeł. słowa uniosły mnie dziesięć centymetrów nad ziemię. chciałam dotknąć chmur. bałam się że magia pryśnie. bezgłośny krzyk  'zostań błagam' rozdzierał mi serce. przytuliłeś mnie jak obiecałeś a świat zawirował. pokochałam Cię w sekundę. tak niewiele potrzebowałam do szczęścia. dodatkowej pary rękawiczek w kieszeni Twojej kurtki buziaka w czoło na pożegnanie obiadu gdy padałam na twarz po zajęciach odrobiny namiętności wieczorami i tych dwóch magicznych słów na dzień dobry. tak niewiele brakowało mi by osiągnąć sukces spełniać się z dziewczynki zmienić się w kobietę. ofiarowałeś mi to wszystko. dziękuję.

waniilia dodano: 6 czerwca 2016

nagle poczułam się wyjątkowa. od dawna niedoceniana, poniżana, dostałam skrzydeł. słowa uniosły mnie dziesięć centymetrów nad ziemię. chciałam dotknąć chmur. bałam się, że magia pryśnie. bezgłośny krzyk - 'zostań, błagam', rozdzierał mi serce. przytuliłeś mnie jak obiecałeś, a świat zawirował. pokochałam Cię w sekundę. tak niewiele potrzebowałam do szczęścia. dodatkowej pary rękawiczek w kieszeni Twojej kurtki, buziaka w czoło na pożegnanie, obiadu, gdy padałam na twarz po zajęciach, odrobiny namiętności wieczorami i tych dwóch magicznych słów na dzień dobry. tak niewiele brakowało mi by osiągnąć sukces, spełniać się, z dziewczynki zmienić się w kobietę. ofiarowałeś mi to wszystko. dziękuję.

mam obsesję na punkcie braku Twojej obsesji na moim punkcie.

abstracion dodano: 15 maja 2016

mam obsesję na punkcie braku Twojej obsesji na moim punkcie.

nadal naiwnie na Ciebie czekam. jak za czasów dzieciństwa kiedy czekało się na boże narodzenie. ale ono w końcu nadchodziło.

abstracion dodano: 15 maja 2016

nadal naiwnie na Ciebie czekam. jak za czasów dzieciństwa, kiedy czekało się na boże narodzenie. ale ono w końcu nadchodziło.

nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie ale z Tobą też nie.

abstracion dodano: 15 maja 2016

nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie, ale z Tobą też nie.

miłość to choroba. czasami osiąga takie stadium że tylko śmierć może ją wyleczyć.

abstracion dodano: 15 maja 2016

miłość to choroba. czasami osiąga takie stadium, że tylko śmierć może ją wyleczyć.

miłość byłaby idealna wtedy gdybyśmy podchodzili do drugiej osoby w momencie gdy nas rani tak jak do obcej.

abstracion dodano: 15 maja 2016

miłość byłaby idealna wtedy, gdybyśmy podchodzili do drugiej osoby w momencie, gdy nas rani tak jak do obcej.

faceci rozumieją o co nam chodzi oni po prostu chuja sobie z tego robią.

abstracion dodano: 15 maja 2016

faceci rozumieją o co nam chodzi, oni po prostu chuja sobie z tego robią.

kiedy robię dla Ciebie to wszystko na co nie zasługujesz to nawet Bóg puka się w czoło.

abstracion dodano: 15 maja 2016

kiedy robię dla Ciebie to wszystko na co nie zasługujesz to nawet Bóg puka się w czoło.

mam takiego świra na Twoim punkcie że mogłabym Cię zabić wypatroszyć i wypchać. przynajmniej wtedy nie robiłbyś krzywdy a do przytulania byś się nadał.

abstracion dodano: 15 maja 2016

mam takiego świra na Twoim punkcie, że mogłabym Cię zabić, wypatroszyć i wypchać. przynajmniej wtedy nie robiłbyś krzywdy, a do przytulania byś się nadał.

wolałabym być Twoim brelokiem od kluczy niż dziewczyną przynajmniej bylibyśmy zawsze razem.

abstracion dodano: 15 maja 2016

wolałabym być Twoim brelokiem od kluczy niż dziewczyną, przynajmniej bylibyśmy zawsze razem.

jestem bezlitosną egoistką. nie chcę być elementem Twojego życia chce być Twoim życiem. chcę być dla Ciebie tym kim Ty jesteś dla mnie. chcę żebyś nieustannie o mnie myślał. zastanawiał się gdzie jestem z kim co robię. chcę żebyś był o mnie zazdrosny. chcę żebyś przyszłość wiązał tylko ze mną. chcę być zawsze na pierwszym miejscu tak abyś zawsze wszystko i wszystkich rzucał dla mnie i przybiegał kiedy tego potrzebuję. chcę być Twoją ostatnią myślą przed zaśnięciem i pierwszą po przebudzeniu. chcę żebyś mnie kochał bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro. chcę żebyś widział mnie w każdej gwieździe na niebie i w każdym miejscu na ziemi. chcę żebyś myślał o mnie robiąc kawę przypominając sobie nasze wspólne poranki gdy piliśmy ją wspólnie. chcę być uwzględniona w każdym z Twoich planów. chcę żebyś zawsze pamiętał że jesteś ze mną. żebyś zawsze miał na uwadze że jestem gdzieś tam i czekam na Ciebie. chcę żebyś pragnął mnie mieć zawsze i wszędzie przy sobie.

abstracion dodano: 15 maja 2016

jestem bezlitosną egoistką. nie chcę być elementem Twojego życia, chce być Twoim życiem. chcę być dla Ciebie tym kim Ty jesteś dla mnie. chcę, żebyś nieustannie o mnie myślał. zastanawiał się gdzie jestem, z kim, co robię. chcę, żebyś był o mnie zazdrosny. chcę, żebyś przyszłość wiązał tylko ze mną. chcę być zawsze na pierwszym miejscu, tak abyś zawsze wszystko i wszystkich rzucał dla mnie i przybiegał, kiedy tego potrzebuję. chcę być Twoją ostatnią myślą przed zaśnięciem i pierwszą po przebudzeniu. chcę, żebyś mnie kochał bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro. chcę, żebyś widział mnie w każdej gwieździe na niebie i w każdym miejscu na ziemi. chcę, żebyś myślał o mnie robiąc kawę, przypominając sobie nasze wspólne poranki, gdy piliśmy ją wspólnie. chcę być uwzględniona w każdym z Twoich planów. chcę, żebyś zawsze pamiętał, że jesteś ze mną. żebyś zawsze miał na uwadze, że jestem gdzieś tam i czekam na Ciebie. chcę, żebyś pragnął mnie mieć zawsze i wszędzie przy sobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV