głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zakochanaaaaa

Nadal nie mogę uwierzyć w to jaką bajkę przeżywam od prawie trzech lat. Ciągle zastanawiam się czy to wszystko nie jest tylko pięknym snem z którego zbudzę się z krzykiem a moje oczy nie będą wypełnione po brzegi łzami. Nadal nie mogę uwierzyć że zjawił się ktoś kto chce przeżyć ze mną resztę życia. Założyć rodzinę kupić psa i mieć swój kąt na ziemi. Cięgle nie dowieżam w lśniący na palcu diamencik i w to że za kilkanaście dni będę tą kobietą która wstanie rano z uśmiechem na ustach i będzie wiedziała w co się ubierze! Każdego ranka sprawdzam czy symbol Naszej miłości nie zniknął czy... nadal tam jest.. Jestem szczęściarą. Mając Jego  mam dozgonną miłość poczucie bezpieczeństwa uśmiech na twarzy i łzy radości. Nie siedzę już wieczorami wtulona w poduszkę z paczką chusteczek. Teraz każdego wieczora i każdej nocy słyszę to cudowne bicie serca rytm który potrafi mnie uspokoić w ułamku sekundy. Czuję MIŁOŚĆ.  ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 26 sierpnia 2016

Nadal nie mogę uwierzyć w to jaką bajkę przeżywam od prawie trzech lat. Ciągle zastanawiam się czy to wszystko nie jest tylko pięknym snem, z którego zbudzę się z krzykiem a moje oczy nie będą wypełnione po brzegi łzami. Nadal nie mogę uwierzyć, że zjawił się ktoś kto chce przeżyć ze mną resztę życia. Założyć rodzinę, kupić psa i mieć swój kąt na ziemi. Cięgle nie dowieżam w lśniący na palcu diamencik i w to, że za kilkanaście dni będę tą kobietą, która wstanie rano z uśmiechem na ustach i będzie wiedziała w co się ubierze! Każdego ranka sprawdzam czy symbol Naszej miłości nie zniknął czy... nadal tam jest.. Jestem szczęściarą. Mając Jego - mam dozgonną miłość, poczucie bezpieczeństwa, uśmiech na twarzy i łzy radości. Nie siedzę już wieczorami wtulona w poduszkę z paczką chusteczek. Teraz każdego wieczora i każdej nocy słyszę to cudowne bicie serca, rytm który potrafi mnie uspokoić w ułamku sekundy. Czuję MIŁOŚĆ. [ ciamciaa ♥ ]

mam obsesję na punkcie braku Twojej obsesji na moim punkcie.

abstracion dodano: 15 maja 2016

mam obsesję na punkcie braku Twojej obsesji na moim punkcie.

nadal naiwnie na Ciebie czekam. jak za czasów dzieciństwa kiedy czekało się na boże narodzenie. ale ono w końcu nadchodziło.

abstracion dodano: 15 maja 2016

nadal naiwnie na Ciebie czekam. jak za czasów dzieciństwa, kiedy czekało się na boże narodzenie. ale ono w końcu nadchodziło.

nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie ale z Tobą też nie.

abstracion dodano: 15 maja 2016

nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie, ale z Tobą też nie.

miłość to choroba. czasami osiąga takie stadium że tylko śmierć może ją wyleczyć.

abstracion dodano: 15 maja 2016

miłość to choroba. czasami osiąga takie stadium, że tylko śmierć może ją wyleczyć.

miłość byłaby idealna wtedy gdybyśmy podchodzili do drugiej osoby w momencie gdy nas rani tak jak do obcej.

abstracion dodano: 15 maja 2016

miłość byłaby idealna wtedy, gdybyśmy podchodzili do drugiej osoby w momencie, gdy nas rani tak jak do obcej.

faceci rozumieją o co nam chodzi oni po prostu chuja sobie z tego robią.

abstracion dodano: 15 maja 2016

faceci rozumieją o co nam chodzi, oni po prostu chuja sobie z tego robią.

kiedy robię dla Ciebie to wszystko na co nie zasługujesz to nawet Bóg puka się w czoło.

abstracion dodano: 15 maja 2016

kiedy robię dla Ciebie to wszystko na co nie zasługujesz to nawet Bóg puka się w czoło.

mam takiego świra na Twoim punkcie że mogłabym Cię zabić wypatroszyć i wypchać. przynajmniej wtedy nie robiłbyś krzywdy a do przytulania byś się nadał.

abstracion dodano: 15 maja 2016

mam takiego świra na Twoim punkcie, że mogłabym Cię zabić, wypatroszyć i wypchać. przynajmniej wtedy nie robiłbyś krzywdy, a do przytulania byś się nadał.

wolałabym być Twoim brelokiem od kluczy niż dziewczyną przynajmniej bylibyśmy zawsze razem.

abstracion dodano: 15 maja 2016

wolałabym być Twoim brelokiem od kluczy niż dziewczyną, przynajmniej bylibyśmy zawsze razem.

jestem bezlitosną egoistką. nie chcę być elementem Twojego życia chce być Twoim życiem. chcę być dla Ciebie tym kim Ty jesteś dla mnie. chcę żebyś nieustannie o mnie myślał. zastanawiał się gdzie jestem z kim co robię. chcę żebyś był o mnie zazdrosny. chcę żebyś przyszłość wiązał tylko ze mną. chcę być zawsze na pierwszym miejscu tak abyś zawsze wszystko i wszystkich rzucał dla mnie i przybiegał kiedy tego potrzebuję. chcę być Twoją ostatnią myślą przed zaśnięciem i pierwszą po przebudzeniu. chcę żebyś mnie kochał bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro. chcę żebyś widział mnie w każdej gwieździe na niebie i w każdym miejscu na ziemi. chcę żebyś myślał o mnie robiąc kawę przypominając sobie nasze wspólne poranki gdy piliśmy ją wspólnie. chcę być uwzględniona w każdym z Twoich planów. chcę żebyś zawsze pamiętał że jesteś ze mną. żebyś zawsze miał na uwadze że jestem gdzieś tam i czekam na Ciebie. chcę żebyś pragnął mnie mieć zawsze i wszędzie przy sobie.

abstracion dodano: 15 maja 2016

jestem bezlitosną egoistką. nie chcę być elementem Twojego życia, chce być Twoim życiem. chcę być dla Ciebie tym kim Ty jesteś dla mnie. chcę, żebyś nieustannie o mnie myślał. zastanawiał się gdzie jestem, z kim, co robię. chcę, żebyś był o mnie zazdrosny. chcę, żebyś przyszłość wiązał tylko ze mną. chcę być zawsze na pierwszym miejscu, tak abyś zawsze wszystko i wszystkich rzucał dla mnie i przybiegał, kiedy tego potrzebuję. chcę być Twoją ostatnią myślą przed zaśnięciem i pierwszą po przebudzeniu. chcę, żebyś mnie kochał bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro. chcę, żebyś widział mnie w każdej gwieździe na niebie i w każdym miejscu na ziemi. chcę, żebyś myślał o mnie robiąc kawę, przypominając sobie nasze wspólne poranki, gdy piliśmy ją wspólnie. chcę być uwzględniona w każdym z Twoich planów. chcę, żebyś zawsze pamiętał, że jesteś ze mną. żebyś zawsze miał na uwadze, że jestem gdzieś tam i czekam na Ciebie. chcę, żebyś pragnął mnie mieć zawsze i wszędzie przy sobie.

wspomnienia mogą być najlepszym antydepresantem lub najlepszym powodem do samobójstwa. pracuj na nie tak aby były tylko tym pierwszym.

abstracion dodano: 15 maja 2016

wspomnienia mogą być najlepszym antydepresantem lub najlepszym powodem do samobójstwa. pracuj na nie tak, aby były tylko tym pierwszym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV