głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zakazanaax3

Kłopot polega na tym że choć można zamknąć oczy nie da się zamknąć myśli.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Kłopot polega na tym, że choć można zamknąć oczy, nie da się zamknąć myśli.

Chciałam któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę że kocham. Kocham na nowo kogoś innego z jeszcze większą abstrakcją niż wcześniej. Stawiając lewą nogę tuż po postawieniu prawej poczuć że serce znów jest na swoim miejscu.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Chciałam któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę, że kocham. Kocham na nowo, kogoś innego, z jeszcze większą abstrakcją, niż wcześniej. Stawiając lewą nogę tuż po postawieniu prawej, poczuć, że serce znów jest na swoim miejscu.

Niektórych ludzi poznajemy tylko po to aby dostrzec ile znaczy dla nas ktoś inny.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Niektórych ludzi poznajemy tylko po to aby dostrzec, ile znaczy dla nas ktoś inny.

 Lepiej się już czujesz?  Nie tak samo źle.  To przyjedź i cię przytulę.  Nie chce być przytulana.   To przyjedź i cię odepchnę.

mikela dodano: 1 tydzień temu

- Lepiej się już czujesz? - Nie, tak samo źle. - To przyjedź i cię przytulę. - Nie chce być przytulana. - To przyjedź i cię odepchnę.

Czasami mam wrażenie że na świecie jest nieparzysta ilość ludzi i to właśnie ja jestem nie do pary.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Czasami mam wrażenie, że na świecie jest nieparzysta ilość ludzi i to właśnie ja jestem nie do pary.

Nigdy nie zapomnij że byłaś przy nim szczęśliwa. Niech tych wspomnień nie przyćmi teraz nienawiść która i tak jest udawana bo najchętniej w akcie dzikiej desperacji wróciłabyś do niego dając mu tyle szans ile będzie potrzeba żeby w końcu było dobrze.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Nigdy nie zapomnij, że byłaś przy nim szczęśliwa. Niech tych wspomnień nie przyćmi teraz nienawiść, która i tak jest udawana, bo najchętniej w akcie dzikiej desperacji wróciłabyś do niego dając mu tyle szans ile będzie potrzeba żeby w końcu było dobrze.

nie miej do siebie żalu że nie potrafisz o nim zapomnieć. Nie potrafisz bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na twojej duszy nie potrafisz bo musiałabyś zapomnieć najlepsze momenty swojego życia.

mikela dodano: 1 tydzień temu

nie miej do siebie żalu, że nie potrafisz o nim zapomnieć. Nie potrafisz, bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na twojej duszy, nie potrafisz, bo musiałabyś zapomnieć najlepsze momenty swojego życia.

Wiesz kiedy naprawdę mnie stracisz? Kiedy wstaniesz rano i będziesz wiedział że nie możesz zadzwonić bo nie odbiorę. Spotkasz mnie na ulicy podejdziesz do mnie i uśmiechniesz się. Po chwili podejdzie do mnie maleńki chłopiec a ja powiem: synku przywitaj się z Panem. W wózku będzie siedziała moja mała córeczka o której tak zawsze marzyłam. Będę się uśmiechać ale moje oczy będą bardzo smutne. Po czym odwrócę się do męża który docenił to co ma i powiem: chodźmy już. Spojrzysz ze zdziwieniem. Bo kobieta wybaczy wszystko oprócz tego że się jej nie kocha.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Wiesz kiedy naprawdę mnie stracisz? Kiedy wstaniesz rano i będziesz wiedział, że nie możesz zadzwonić, bo nie odbiorę. Spotkasz mnie na ulicy, podejdziesz do mnie i uśmiechniesz się. Po chwili podejdzie do mnie maleńki chłopiec, a ja powiem: synku przywitaj się z Panem. W wózku będzie siedziała moja mała córeczka, o której tak zawsze marzyłam. Będę się uśmiechać, ale moje oczy będą bardzo smutne. Po czym odwrócę się do męża, który docenił to, co ma i powiem: chodźmy już. Spojrzysz ze zdziwieniem. Bo kobieta wybaczy wszystko, oprócz tego, że się jej nie kocha.

 Pieprz to. Studia to nie wszystko. Najwyżej zostaniesz żulem albo podróżnikiem.  Nie chcę być żulem.  To będziesz podróżnikiem.

mikela dodano: 1 tydzień temu

- Pieprz to. Studia to nie wszystko. Najwyżej zostaniesz żulem albo podróżnikiem. - Nie chcę być żulem. - To będziesz podróżnikiem.

Czasem wchodzimy w gówno grzebiemy w emocjonalnych grobach. Rozdrapujemy stare strupy i powiększamy rany sprzed lat. Tak trudno jest nam przestać. Porzucić lewą ziemię. Przeczekać zimę Przyjść na lato.  Tak ciężko jest się czasem odkopać z tych wspomnień które wiszą nad nami jak kat.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Czasem wchodzimy w gówno, grzebiemy w emocjonalnych grobach. Rozdrapujemy stare strupy i powiększamy rany sprzed lat. Tak trudno jest nam przestać. Porzucić lewą ziemię. Przeczekać zimę, Przyjść na lato. Tak ciężko jest się czasem odkopać z tych wspomnień, które wiszą nad nami jak kat.

 Chciałbym znowu stanąć na niektórych rozstajach dróg i dokonać innych wyborów a zwłaszcza zacząć z Tobą od początku.  Żeby zacząć od początku musiałby być jakiś koniec. A tego nigdy między nami nie było. Gdy ja stawiałam kropkę ty przerabiałeś ją na przecinek...

mikela dodano: 1 tydzień temu

- Chciałbym znowu stanąć na niektórych rozstajach dróg i dokonać innych wyborów a zwłaszcza zacząć z Tobą od początku. - Żeby zacząć od początku, musiałby być jakiś koniec. A tego nigdy między nami nie było. Gdy ja stawiałam kropkę, ty przerabiałeś ją na przecinek...

Doszłam w życiu do chwili kiedy już za wiele nie tłumaczę. Jeśli ktoś mnie źle traktuje to po prostu odpuszczam. Ochładzam relację. Rozluźniam stosunki. Czasami odchodzę całkiem od znajomości z taką osobą. Kiedy już sobie uświadomię że ktoś nie jest wart mojego czasu to zwyczajnie przestaję mu go poświęcać. Życie jest za krótkie na emocjonalne konfrontacje z ludźmi którzy nie wzbudzają już w nas pozytywnych uczuć.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Doszłam w życiu do chwili, kiedy już za wiele nie tłumaczę. Jeśli ktoś mnie źle traktuje, to po prostu odpuszczam. Ochładzam relację. Rozluźniam stosunki. Czasami odchodzę całkiem od znajomości z taką osobą. Kiedy już sobie uświadomię, że ktoś nie jest wart mojego czasu, to zwyczajnie przestaję mu go poświęcać. Życie jest za krótkie na emocjonalne konfrontacje, z ludźmi, którzy nie wzbudzają już w nas pozytywnych uczuć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV