głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zainspirowananim_x3

Będę powtarzać  że Cię kocham co miesiąc  raz na tydzień. codziennie  nawet co minutę.  Tylko uwierz. I odwzajemnij.

wszystkoniemasensu dodano: 12 marca 2012

Będę powtarzać, że Cię kocham co miesiąc, raz na tydzień. codziennie, nawet co minutę. Tylko uwierz. I odwzajemnij.

Widzę go często  bywa w klubach  spaceruje ulicami  odwiedza kina. Nie sam. Zawsze jakaś dziewczyna obok. Jedna uwygląda jak lalka barbie  inna rockwomen. Kiedy zauważyłam tę różnorodność  zaczęłam się śmiać. Zapytałam go  czym tłumaczyć to jego rozchwianie gustu. Wzruszył ramionami.  Biorę każdą  która ma cokolwiek z Ciebie  powiedział.

wszystkoniemasensu dodano: 12 marca 2012

Widzę go często- bywa w klubach, spaceruje ulicami, odwiedza kina. Nie sam. Zawsze jakaś dziewczyna obok. Jedna uwygląda jak lalka barbie, inna rockwomen. Kiedy zauważyłam tę różnorodność, zaczęłam się śmiać. Zapytałam go, czym tłumaczyć to jego rozchwianie gustu. Wzruszył ramionami.- Biorę każdą, która ma cokolwiek z Ciebie- powiedział.

  Kocham Cię   Żałosne nie ? ...

wszystkoniemasensu dodano: 12 marca 2012

` Kocham Cię ` Żałosne nie ? ...

a gdybyśmy uciekli gdzie nikt nigdy nie był  zaczęli od początku już nie patrząc na potrzeby  by przebić ten mur chmur przebyć niebyt niemych  bzdur przeżyć moc przeżyć tak aby przeżyć  tu wierzyć w cud przeciąć łańcuch i więzy   zwyciężyć ból mieć dom swój na krańcu tęczy  tam gdzie księżyc jest jedyną latarnią.

wszystkoniemasensu dodano: 12 marca 2012

a gdybyśmy uciekli gdzie nikt nigdy nie był zaczęli od początku już nie patrząc na potrzeby by przebić ten mur chmur,przebyć niebyt niemych bzdur,przeżyć moc,przeżyć tak aby przeżyć tu,wierzyć w cud przeciąć łańcuch i więzy, zwyciężyć ból,mieć dom swój na krańcu tęczy tam gdzie księżyc jest jedyną latarnią.

bądźmy egoistami   pijmy   bluzgajmy   palmy   róbmy melanż każdej nocy   zapomnijmy o miłości.

wszystkoniemasensu dodano: 12 marca 2012

bądźmy egoistami , pijmy , bluzgajmy , palmy , róbmy melanż każdej nocy , zapomnijmy o miłości.

Po prostu podejdź i przytul.

wszystkoniemasensu dodano: 12 marca 2012

Po prostu podejdź i przytul.

to kłuje w serce mnie fest  choć nie wiem  czy to serce jest do końca moje.

wszystkoniemasensu dodano: 12 marca 2012

to kłuje w serce mnie fest, choć nie wiem, czy to serce jest do końca moje.

jedno jego spojrzenie a ona już nie może spać po nocach    wszystkoniemasensu

wszystkoniemasensu dodano: 5 marca 2012

jedno jego spojrzenie a ona już nie może spać po nocach // wszystkoniemasensu//

wszedł nauczyciel do klasy oznajmiając  że będziemy omawiać próbne testy które pisaliśmy tydzień wcześniej. rozdał każdemu przypadkowe  nie zwracając uwagi do kogo należą.   to zadanie było na inteligencję. kto miał dobrze to w porządku a ci co mieli źle to nie wiem co kombinowali.   zaśmiał się.   a ty artystko co tworzyłaś? dobrze miałaś?   zapytał mnie.   to akurat dobrze miałam.   syknęłam.   to dobrze miała  dalej głupoty popisała.   usłyszałam zza pleców jego głos. odwróciłam się.   no ja przynajmniej miałam te 23 punkty a ty 10. masz się czym szczycić.   syknęłam.   i tu się zastanawiam skąd wzięłaś tyle punktów. ty nic nie umiesz.   zaczął się śmiać.   przynajmniej wiem na czym polega miłość i że nie zostawia się ludzi z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia.   uśmiechnęłam się. przygryzł wargę i wbijając wzrok w kartkę wyjąkał pod nosem   każdy popełnia błędy a tego sobie nigdy nie wybaczę.   	  grozisz mi xd

wszystkoniemasensu dodano: 5 marca 2012

wszedł nauczyciel do klasy oznajmiając, że będziemy omawiać próbne testy które pisaliśmy tydzień wcześniej. rozdał każdemu przypadkowe, nie zwracając uwagi do kogo należą. - to zadanie było na inteligencję. kto miał dobrze to w porządku a ci co mieli źle to nie wiem co kombinowali. - zaśmiał się. - a ty artystko co tworzyłaś? dobrze miałaś? - zapytał mnie. - to akurat dobrze miałam. - syknęłam. - to dobrze miała, dalej głupoty popisała. - usłyszałam zza pleców jego głos. odwróciłam się. - no ja przynajmniej miałam te 23 punkty a ty 10. masz się czym szczycić. - syknęłam. - i tu się zastanawiam skąd wzięłaś tyle punktów. ty nic nie umiesz. - zaczął się śmiać. - przynajmniej wiem na czym polega miłość i że nie zostawia się ludzi z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia. - uśmiechnęłam się. przygryzł wargę i wbijając wzrok w kartkę wyjąkał pod nosem - każdy popełnia błędy a tego sobie nigdy nie wybaczę. / grozisz_mi_xd
Autor cytatu: grozisz_mi_xd

nie jestem idealna. nie mam idealnie prostych włosów. nie mam idealnej figury. nie mam idealnych błękitnych albo czarnych oczu. nie jestem otwarta na wszystkich  nie jestem poprawną romantyczką. mam nadzieję  że mimo to ktoś mnie kiedyś pokocha.

wszystkoniemasensu dodano: 29 luty 2012

nie jestem idealna. nie mam idealnie prostych włosów. nie mam idealnej figury. nie mam idealnych błękitnych albo czarnych oczu. nie jestem otwarta na wszystkich, nie jestem poprawną romantyczką. mam nadzieję, że mimo to ktoś mnie kiedyś pokocha.

chłopak musi mieć pasje  zajebiste buty  ułożone włosy i musi przepuszczać dziewczynę w drzwiach   amen.

wszystkoniemasensu dodano: 29 luty 2012

chłopak musi mieć pasje, zajebiste buty, ułożone włosy i musi przepuszczać dziewczynę w drzwiach - amen.

ręce do góry  to napad na serce !

wszystkoniemasensu dodano: 29 luty 2012

ręce do góry, to napad na serce !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć