głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zagubionawswiecie

pamiętasz pierwsze melanże? wychodzenie w nocy oknem albo  tłumaczenie rodzicom że idzie się na noc do przyjaciół tylko dlatego   żeby się nie dowiedzieli o imprezach  pierwsze zaciąganie się  szlugiem i kaszlenie przez trzy minuty. pierwszy zgon i powrót do  domu  zdenerwowani rodzice i potworny kac morderca na drugi   dzień. pierwsza wciągnięta kreska   pierwsza ustawka   kiedy  chodziło się ze śliwkami pod okiem i tłumaczenie się w domu     pierwsze wagary   malowanie ścian na mieście po nocach     pierwsza wizyta na komisariacie   chodzenie po parku z piwem   w ręce i śpiewanie wulgarnych piosenek   tłumaczenie się  przed psami   wracanie do domu nad ranem . a co najważniejsze   w każdej akcji towarzyszą Ci oni   przyjaciele których traktujesz jak rodzinę .

paramorelove dodano: 13 lipca 2012

pamiętasz pierwsze melanże? wychodzenie w nocy oknem albo tłumaczenie rodzicom że idzie się na noc do przyjaciół tylko dlatego żeby się nie dowiedzieli o imprezach, pierwsze zaciąganie się szlugiem i kaszlenie przez trzy minuty. pierwszy zgon i powrót do domu, zdenerwowani rodzice i potworny kac morderca na drugi dzień. pierwsza wciągnięta kreska , pierwsza ustawka , kiedy chodziło się ze śliwkami pod okiem i tłumaczenie się w domu , pierwsze wagary , malowanie ścian na mieście po nocach , pierwsza wizyta na komisariacie , chodzenie po parku z piwem w ręce i śpiewanie wulgarnych piosenek , tłumaczenie się przed psami , wracanie do domu nad ranem . a co najważniejsze w każdej akcji towarzyszą Ci oni - przyjaciele których traktujesz jak rodzinę .

Teraz to tylko muszę po Tobie : spalic walentynkę    wyjebac do śmieci misia i wyrzygać miłość . To wszystko .

paramorelove dodano: 13 lipca 2012

Teraz to tylko muszę po Tobie : spalic walentynkę , wyjebac do śmieci misia i wyrzygać miłość . To wszystko .

 Co się dzieje gdy obierasz jabłko .?    Błonnik znika . Co się stanie  kiedy mnie zdradzisz .?    Twoje zęby znikną .

paramorelove dodano: 13 lipca 2012

-Co się dzieje gdy obierasz jabłko .? - Błonnik znika . Co się stanie, kiedy mnie zdradzisz .? - Twoje zęby znikną .

Bit w słuchawki   kartka   ołówek nic mi do szczęścia nie jest potrzebne

paramorelove dodano: 13 lipca 2012

Bit w słuchawki , kartka , ołówek nic mi do szczęścia nie jest potrzebne

  Mówił ci ktoś kiedyś  że jesteś ładny?    No  mówił...    Ale cię nieźle w chuja zrobił!

paramorelove dodano: 8 lipca 2012

- Mówił ci ktoś kiedyś, że jesteś ładny? - No, mówił... - Ale cię nieźle w chuja zrobił!

bo moja miłość  to nie hejnał z Wieży Mariackiej i   nie muszę o niej trąbić na cztery strony świata.

paramorelove dodano: 8 lipca 2012

bo moja miłość, to nie hejnał z Wieży Mariackiej i nie muszę o niej trąbić na cztery strony świata.

Nic tak nie zmienia osoby jak towarzystwo.

paramorelove dodano: 8 lipca 2012

Nic tak nie zmienia osoby jak towarzystwo.

 Chcesz zobaczyć magiczną sztuczkę?   Tak  kochanie.   Pooof! Jesteś singlem.

paramorelove dodano: 8 lipca 2012

-Chcesz zobaczyć magiczną sztuczkę? -Tak, kochanie. -Pooof! Jesteś singlem.

jeśli mordy nie umiesz zamknąć to kup kaganiec.

paramorelove dodano: 6 lipca 2012

jeśli mordy nie umiesz zamknąć to kup kaganiec.

Przyjaciele to więcej niż jebane klikniecie na fejsie czy na  majspejsie wyłącz internet i goń swoje szczęście ale nie  zapomnij o tych którzy są twoim przeciwieństwem.

paramorelove dodano: 6 lipca 2012

Przyjaciele to więcej niż jebane klikniecie na fejsie czy na majspejsie wyłącz internet i goń swoje szczęście ale nie zapomnij o tych którzy są twoim przeciwieństwem.

Wiesz co mnie wkurza? Świadomość że wszystko w co się wierzy to ściema.

paramorelove dodano: 6 lipca 2012

Wiesz co mnie wkurza? Świadomość,że wszystko w co się wierzy,to ściema.

Facet  który pieprzy się na prawo i lewo  jest wspaniały.   A jeśli to kobieta  to zwykła szmata. Cóż za seksualna sprawiedliwość.

paramorelove dodano: 6 lipca 2012

Facet, który pieprzy się na prawo i lewo, jest wspaniały. A jeśli to kobieta, to zwykła szmata. Cóż za seksualna sprawiedliwość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć