głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zadna_ze_mnie_ksiezniczka

Jestem pewny że prawdziwego mężczyznę definiuję szczęśliwa kobieta u jego boku a nie życie pełne jednorazowych przygód.  Nawrocki.

xes dodano: 5 godzin temu

Jestem pewny, że prawdziwego mężczyznę definiuję szczęśliwa kobieta u jego boku, a nie życie pełne jednorazowych przygód. / Nawrocki.

Nic. Już. Mnie. Do Ciebie. Nie ciągnie.

xes dodano: 4 dni temu

Nic. Już. Mnie. Do Ciebie. Nie ciągnie.

 Zapraszałem ją do mieszkania kątem oka widzę jej stanik a rok później mamy się za nic na wieszaku ciągle jej szalik. Co za strata czasu..

xes dodano: 1 tydzień temu

"Zapraszałem ją do mieszkania, kątem oka widzę jej stanik, a rok później mamy się za nic, na wieszaku ciągle jej szalik. Co za strata czasu.."

Zdumiewające jak niewiele się zmieniło gdy wszystko uległo zmianie.

xes dodano: 1 tydzień temu

Zdumiewające, jak niewiele się zmieniło, gdy wszystko uległo zmianie.

 Popłakałabym zatęskniłabym ale mój tusz kosztuje 40 złotych.

xes dodano: 1 tydzień temu

"Popłakałabym, zatęskniłabym, ale mój tusz kosztuje 40 złotych."

Zamiast pozwolić temu odejść to robisz w swojej głowie szufladkę z napisem: „Chujowe doświadczenia których nie chcę się pozbyć”. Nie idziesz do przodu bo zamiast postawić kropkę stawiasz same przecinki i babrasz się w przytłaczającym uczuciu porażki.

xes dodano: 1 tydzień temu

Zamiast pozwolić temu odejść to robisz w swojej głowie szufladkę z napisem: „Chujowe doświadczenia, których nie chcę się pozbyć”. Nie idziesz do przodu, bo zamiast postawić kropkę, stawiasz same przecinki i babrasz się w przytłaczającym uczuciu porażki.

Osobno nam lepiej.

xes dodano: 1 tydzień temu

Osobno nam lepiej.

 84. Wiersz osiemdziesiąty czwarty jest dla niej ostatnim pożegnalnym. Dla mnie zaś pierwszym triumfalnym.  D. Lidzbarski opowiedziałam Ci to co widziały moje oczy i czuło serce. W podzięce.

xes dodano: 1 tydzień temu

#84. Wiersz osiemdziesiąty czwarty jest dla niej ostatnim, pożegnalnym. Dla mnie zaś pierwszym, triumfalnym. / D. Lidzbarski, opowiedziałam Ci to co widziały moje oczy i czuło serce. W podzięce.

Kiedy kobieta zaczyna milczeć to znaczy że przegrałeś bo kiedy się wkurwia kiedy rzuca talerzami kiedy krzyczy i płacze to znaczy że jej zależy. Milczenie jest oznaką tego że się poddała miłość z niej wyparowała nadszedł czas napisów końcowych.

xes dodano: 1 tydzień temu

Kiedy kobieta zaczyna milczeć, to znaczy, że przegrałeś, bo kiedy się wkurwia, kiedy rzuca talerzami, kiedy krzyczy i płacze, to znaczy, że jej zależy. Milczenie jest oznaką tego, że się poddała, miłość z niej wyparowała, nadszedł czas napisów końcowych.

Te wszystkie tatuże zasłaniają moje blizny po sercu które wyrwałeś. Buty bo chcę iść nową drogą ale każda prowadzi do Ciebie. Cierpię boję się życia po naszym wspólnym życiu. Nie chcę prosić o przebaczenie a go pragnę. Ideologicznej rzeczywistości powiązanej z Tobą. Chociaż wiem że jesteśmy jak dwie różne planety. Wiemy o swoim istnieniu ale niewiele więcej możemy z tym zrobić. Najbardziej jednak boli że niewiele więcej z Tobą to więcej niż wszystko z kimś innym.

xes dodano: 1 tydzień temu

Te wszystkie tatuże zasłaniają moje blizny po sercu, które wyrwałeś. Buty- bo chcę iść nową drogą, ale każda prowadzi do Ciebie. Cierpię, boję się życia po naszym wspólnym życiu. Nie chcę prosić o przebaczenie, a go pragnę. Ideologicznej rzeczywistości powiązanej z Tobą. Chociaż wiem, że jesteśmy jak dwie różne planety. Wiemy o swoim istnieniu, ale niewiele więcej możemy z tym zrobić. Najbardziej jednak boli, że niewiele więcej z Tobą to więcej niż wszystko z kimś innym.

Jest wam dobrze? Zawsze myślałem że między nami coś jest. Nasze kłótnie tak burzliwe tak rozbujaliśmy łódkę można było to przewidzieć że ktoś wypadnie za burtę.

xes dodano: 1 tydzień temu

Jest wam dobrze? Zawsze myślałem, że między nami coś jest. Nasze kłótnie tak burzliwe, tak rozbujaliśmy łódkę, można było to przewidzieć, że ktoś wypadnie za burtę.

Zaślepiona byłam strasznie moją do Ciebie miłością. Bronię się przed Tobą marnie odpłać mi to choć litością. Byłam w stanie zgnić dla Ciebie oddać wszystko co posiadam. Mnóstwo chmur na niebie w ciężki letarg już zapadam. Twoje serce jednak zimne ma nadzieja skuta lodem. Wciąż wypluwam grudy ciemne krwi..  nad miłości naszej grobem. Chcę byś odszedł z moich wizji chce byś z rąk mych zdjął kajdany. Chcę pozwolić Tobie odejść mój umarły ukochany.  Nie Odchodź.

xes dodano: 29 maja 2018

Zaślepiona byłam strasznie, moją do Ciebie miłością. Bronię się przed Tobą marnie, odpłać mi to choć litością. Byłam w stanie zgnić dla Ciebie, oddać wszystko co posiadam. Mnóstwo chmur na niebie, w ciężki letarg już zapadam. Twoje serce jednak zimne, ma nadzieja skuta lodem. Wciąż wypluwam grudy ciemne (krwi..), nad miłości naszej grobem. Chcę byś odszedł z moich wizji, chce byś z rąk mych zdjął kajdany. Chcę pozwolić Tobie odejść, mój umarły ukochany. ~ (Nie) Odchodź.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV