głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zadna_ze_mnie_ksiezniczka

 Zapierdalam po nocach może bym jebnął babkę jak mi się odbijasz w oczach to się kurwo tępo patrzę.  ReTo.

xes dodano: wczoraj o 01:01

"Zapierdalam po nocach, może bym jebnął babkę, jak mi się odbijasz w oczach, to się kurwo tępo patrzę." / ReTo.

Kochali się i nie chcieli nic sobie wyznać najprościej. I spoglądając wrogo oboje ginęli z miłości.  Heinrich Heine.

xes dodano: wczoraj o 00:52

Kochali się i nie chcieli, nic sobie wyznać najprościej. I spoglądając wrogo, oboje ginęli z miłości. / Heinrich Heine.

Paradoks. Mówić innym że życie jest piękne motywować ich i pomagać a samemu nie dawać rady i nie móc odnaleźć sensu.  smokingkilss.

xes dodano: wczoraj o 00:41

Paradoks. Mówić innym że życie jest piękne, motywować ich i pomagać, a samemu nie dawać rady i nie móc odnaleźć sensu. / smokingkilss.

I czuję się kurwa całkiem żałośnie gdy myślę o Tobie nocą i błądzę.

xes dodano: wczoraj o 00:34

I czuję się kurwa całkiem żałośnie, gdy myślę o Tobie nocą i błądzę.

Jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu jest decyzja czy zrezygnować czy próbować jeszcze bardziej.

xes dodano: wczoraj o 00:15

Jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu jest decyzja czy zrezygnować czy próbować jeszcze bardziej.

 Po co mi ten pociąg skoro Ciebie nie ma na stacji?

xes dodano: wczoraj o 00:10

"Po co mi ten pociąg, skoro Ciebie nie ma na stacji?"

Ciężko mi na sercu. Za ciężko się robi. Wcześniej byłeś tam tylko Ty ale chyba pod moją nieobecność sprowadziłeś sobie kogoś do towarzystwa.

xes dodano: wczoraj o 00:07

Ciężko mi na sercu. Za ciężko się robi. Wcześniej byłeś tam tylko Ty, ale chyba pod moją nieobecność sprowadziłeś sobie kogoś do towarzystwa.

Słowa lecą dalej niż chęci a chęci niż możliwość.

xes dodano: wczoraj o 00:00

Słowa lecą dalej niż chęci, a chęci niż możliwość.

Znowu przyszła do mnie samotność choć myślałam że przycichła w niebie. Mówię do niej: Co chcesz jeszcze idiotko? A Ona: Kocham Ciebie.

xes dodano: przedwczoraj o 22:31

Znowu przyszła do mnie samotność, choć myślałam, że przycichła w niebie. Mówię do niej: Co chcesz jeszcze, idiotko? A Ona: Kocham Ciebie.

Dbam o porządek to moja mocna strona. A ironicznie przyszło mi pokochać Twój nieład. Prosiłam tylko: nie zrób bałaganu. Stopniowo mi świata pozbawiłeś ładu. Doceniam subtelność. O tu zerwała się nam firanka a tam zaufanie. I znów rozbił się jakiś talerz ja rozbita jestem nieustannie. Pamiętam Cię dobrze słodki jak cukier. Też teraz bywam jak cukier w rozsypce. Zniknąłeś a przecież nie zdążyłeś mnie posprzątać gdy już byłam dla Ciebie śmieciem. Ciągle się staram dbam o porządek ale po Tobie już nigdy nie będzie w porządku.  Patrycja Klimek.

xes dodano: przedwczoraj o 21:27

Dbam o porządek, to moja mocna strona. A ironicznie przyszło mi pokochać Twój nieład. Prosiłam tylko: nie zrób bałaganu. Stopniowo mi świata pozbawiłeś ładu. Doceniam subtelność. O, tu zerwała się nam firanka, a tam zaufanie. I znów rozbił się jakiś talerz, ja rozbita jestem nieustannie. Pamiętam Cię dobrze, słodki jak cukier. Też teraz bywam jak cukier- w rozsypce. Zniknąłeś, a przecież nie zdążyłeś mnie posprzątać gdy już byłam dla Ciebie śmieciem. Ciągle się staram, dbam o porządek, ale po Tobie już nigdy nie będzie w porządku. / Patrycja Klimek.

Postawić sobie za cel że zostanie się kimś postawić na związek z jedną kobietą i to że każdego dnia będzie się ją nosić na rękach postawić wszystko na parę prostych zasad.

xes dodano: przedwczoraj o 20:34

Postawić sobie za cel, że zostanie się kimś, postawić na związek z jedną kobietą i to, że każdego dnia będzie się ją nosić na rękach, postawić wszystko na parę prostych zasad.

Wypijmy za to że przyszedł że spojrzał że chciał że nie chciał że był jak młody Bóg że nie bił że nie pił że dotknął że pachniał że nie wrócił.

xes dodano: 2 dni temu

Wypijmy za to, że przyszedł, że spojrzał, że chciał, że nie chciał, że był jak młody Bóg, że nie bił, że nie pił, że dotknął, że pachniał, że nie wrócił.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV