głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zadna_ze_mnie_ksiezniczka

Tęsknię tak po prostu. Tak po prostu dalej kocham.

xes dodano: 3 dni temu

Tęsknię, tak po prostu. Tak po prostu, dalej kocham.

Już nie jesteś taki sam taki jak pierwszy raz. Widzę to każdego dnia i coraz mniej Ciebie mam.

xes dodano: 5 dni temu

Już nie jesteś taki sam, taki jak pierwszy raz. Widzę to każdego dnia i coraz mniej Ciebie mam.

Zabawne nie chcieć od Ciebie nic a wciąż nadzieję mieć na wszystko.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Zabawne, nie chcieć od Ciebie nic, a wciąż nadzieję mieć na wszystko.

Nieważne którą drogą przyjdź do mnie. Bo przecież musisz tutaj być. Tak naprawdę.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Nieważne, którą drogą- przyjdź do mnie. Bo przecież musisz tutaj być. Tak naprawdę.

Zapytania znak rujnuje siebie czy ją czy już nas? Jakie nas? Telefony od Ciebie na off nie ma nas!

xes dodano: 2 tygodnie temu

Zapytania znak, rujnuje siebie czy ją, czy już nas? Jakie nas? Telefony od Ciebie na off, nie ma nas!

 Nauczyłeś się na niej rzeczy dla nowej będziesz lepszy wiem że mógłbyś być dla tamtej starej ale ją to pieprzy. Jej nowy typo też ją pieprzy stary taka kolej rzeczy jeśli jest szczęśliwa to co się nie cieszyć. Bez reszty to wsiąkasz i wiem że tak bywa ale pomyśl Twoja przyszła to też czyjaś była hehe.  JAN RAPOWANIE.

xes dodano: 21 luty 2019

"Nauczyłeś się na niej rzeczy, dla nowej będziesz lepszy, wiem, że mógłbyś być dla tamtej starej, ale ją to pieprzy. Jej nowy typo też ją pieprzy, stary taka kolej rzeczy, jeśli jest szczęśliwa, to co się nie cieszyć. Bez reszty to wsiąkasz i wiem że tak bywa, ale pomyśl, Twoja przyszła to też czyjaś była, hehe." / JAN-RAPOWANIE.

 Nauczyłeś się na niej rzeczy dla nowej będziesz lepszy wiem że mógłbyś być dla tamtej starej ale ją to pieprzy. Jej nowy typo też ją pieprzy stary taka kolej rzeczy jeśli jest szczęśliwa to co się nie cieszyć. Bez reszty to wsiąkasz i wiem że tak bywa ale pomyśl Twoja przyszła to też czyjaś była hehe.

xes dodano: 21 luty 2019

"Nauczyłeś się na niej rzeczy, dla nowej będziesz lepszy, wiem, że mógłbyś być dla tamtej starej, ale ją to pieprzy. Jej nowy typo też ją pieprzy, stary taka kolej rzeczy, jeśli jest szczęśliwa, to co się nie cieszyć. Bez reszty to wsiąkasz i wiem że tak bywa, ale pomyśl, Twoja przyszła to też czyjaś była, hehe."

Fajnie mieć kogoś kogo można być pewnym.

xes dodano: 21 luty 2019

Fajnie mieć kogoś kogo można być pewnym.

Znać kogoś tak krótki czas a czuć tak bezpiecznie jak nigdy wcześniej? Bezcenne.

xes dodano: 10 luty 2019

Znać kogoś tak krótki czas a czuć tak bezpiecznie jak nigdy wcześniej? Bezcenne.

Znasz to uczucie gdy chce Ci się płakać ale nie potrafisz już wydać z siebie żadnego dźwięku? To uczucie gdy chcesz powiedzieć mu że tęsknisz ale w ostatniej chwili się wycofujesz. Znasz to? Uczucie które przeważa nad wszystkim. To kochać albo nienawidzić. Co wybierasz? Potrafisz kochać go po tym bólu jaki Ci zadał? Potrafisz patrzeć mu w oczy i słuchać kolejnych jego kłamstw? Potrafiłabyś wrócić do niego choć On nigdy dla Ciebie by się nie poświęcił?  Część 1 bezznakumiłości.

xes dodano: 10 luty 2019

Znasz to uczucie, gdy chce Ci się płakać, ale nie potrafisz już wydać z siebie żadnego dźwięku? To uczucie, gdy chcesz powiedzieć mu, że tęsknisz, ale w ostatniej chwili się wycofujesz. Znasz to? Uczucie, które przeważa nad wszystkim. To kochać, albo nienawidzić. Co wybierasz? Potrafisz kochać go, po tym bólu jaki Ci zadał? Potrafisz patrzeć mu w oczy, i słuchać kolejnych jego kłamstw? Potrafiłabyś wrócić do niego, choć On nigdy dla Ciebie by się nie poświęcił? / Część 1, bezznakumiłości.

Pomyśl. Czy warto kochać kogoś takiego. Kogoś kto nie potrafi stawić czoła wyzwaniom. Kto miłość wyznaje ranieniem innych. Chcesz kogoś takiego? Bo ja nie. I wiesz? Nie kocham go już minęło mi. Nienawidzę go za to jaki dla mnie był za to ile bólu mi zadał i za to ile obojętności wlał do mojego serca. Przejrzałam już że ktoś taki nie jest wart choćby jednego Kocham Cię. To nie to to nigdy nie było czymś pięknym. To nic takiego które raz przypadkowo się zdarzyło. I gdybym mogła cofnąć czas zrobiłabym to. By go nie znać.  Część 2 bezznakimiłości.

xes dodano: 10 luty 2019

Pomyśl. Czy warto kochać kogoś takiego. Kogoś kto nie potrafi stawić czoła wyzwaniom. Kto miłość wyznaje ranieniem innych. Chcesz kogoś takiego? Bo ja nie. I wiesz? Nie kocham go już, minęło mi. Nienawidzę go, za to jaki dla mnie był, za to ile bólu mi zadał i za to ile obojętności wlał do mojego serca. Przejrzałam już, że ktoś taki nie jest wart, choćby jednego Kocham Cię. To nie to, to nigdy nie było czymś pięknym. To nic takiego, które raz przypadkowo się zdarzyło. I gdybym mogła cofnąć czas, zrobiłabym to. By go nie znać. / Część 2, bezznakimiłości.

Wiem że jesteś jedyny w swoim rodzaju. Drugiego takiego kretyna trudno byłoby mi znaleźć.  ansomia.

xes dodano: 10 luty 2019

Wiem, że jesteś jedyny w swoim rodzaju. Drugiego takiego kretyna trudno byłoby mi znaleźć. / ansomia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV