głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zadna_ze_mnie_ksiezniczka

To była romantyczna miłość.. Oj była była!

xes dodano: 2 dni temu

To była romantyczna miłość.. Oj była, była!

Między nami niby już jest git ale w bani jest topór. I dopisujesz mi stale damy na boku poszukałaś eks i stare fazy już w toku. Zrywamy nie od dziś a parę razy do roku. Wczoraj miała mnie dość jutro mnie brakuje. Ale dama jest co?  Kuban.

xes dodano: 2 dni temu

Między nami niby już jest git, ale w bani jest topór. I dopisujesz mi stale damy na boku, poszukałaś eks i stare fazy już w toku. Zrywamy nie od dziś, a parę razy do roku. Wczoraj miała mnie dość, jutro mnie brakuje. Ale dama jest, co? / Kuban.

Nikt nie da rady zająć Twojego miejsca.  mikela.

xes dodano: 1 tydzień temu

Nikt nie da rady zająć Twojego miejsca. / mikela.

Mówiłaś mi: Pakuj walizki! Ale moja droga to nie moja droga Limp Bizkit. Nauczyliśmy się nad tym panować a rany zdołały się znów zabliźnić. Brakowało nam satysfakcji Rolling Stones Benny Benassi. Dziś brak nam hamulców a zapierdalamy w stronę przepaści. I nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji.  GEDZ.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Mówiłaś mi: Pakuj walizki! Ale moja droga, to nie moja droga #Limp Bizkit. Nauczyliśmy się nad tym panować, a rany zdołały się znów zabliźnić. Brakowało nam satysfakcji #Rolling Stones #Benny Benassi. Dziś brak nam hamulców, a zapierdalamy w stronę przepaści. I nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji. / GEDZ.

Mam pierdoloną znieczulicę idę przez ulicę. A może leżę i umieram i tak tylko piszę? A może leżę i umieram bo chcę Cię usłyszeć? Ale codzienność to nie pierdolony koncert życzeń.  Quebonafide.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Mam pierdoloną znieczulicę, idę przez ulicę. A może leżę i umieram i tak tylko piszę? A może leżę i umieram bo chcę Cię usłyszeć? Ale codzienność to nie pierdolony koncert życzeń. / Quebonafide.

Słońce na horyzoncie i czerwień Twych oczu. Chcę czuć Twój oddech i smak wina. I zagrać ten koncert Twoich wszystkich pokus niech burzy się w nas ta dopamina. Wszystko za nami może czas to spalić? Bo nasze życie jest jak kod binarny. Wszystko albo nic wiem że lubisz los wabić ale jebać tę rozkmine czy ten kot był czarny.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Słońce na horyzoncie i czerwień Twych oczu. Chcę czuć Twój oddech i smak wina. I zagrać ten koncert, Twoich wszystkich pokus, niech burzy się w nas ta dopamina. Wszystko za nami, może czas to spalić? Bo nasze życie jest jak kod binarny. Wszystko albo nic, wiem że lubisz los wabić, ale jebać tę rozkmine czy ten kot był czarny.

Nie baw się. Pociągnij za spust raz a porządnie.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Nie baw się. Pociągnij za spust, raz a porządnie.

Każdy na w swoim życiu taką osobę na którą mógłby patrzeć godzinami bez opamiętania. Po prostu patrzeć z uśmiechem na ustach ze świadomością że patrzy na swój świat.  .xeS.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Każdy na w swoim życiu taką osobę na którą mógłby patrzeć godzinami, bez opamiętania. Po prostu patrzeć z uśmiechem na ustach, ze świadomością, że patrzy na swój świat. / .xeS.

Zimno. Za oknem. W sercu. A Ty znów nie masz nastroju by kochać mnie.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Zimno. Za oknem. W sercu. A Ty znów nie masz nastroju by kochać mnie.

Chciałabym kiedyś usłyszeć proste: jesteś taka jakbym chciał .  onaa56.

xes dodano: 21 luty 2018

Chciałabym kiedyś usłyszeć proste: "jesteś taka, jakbym chciał". / onaa56.

 40. Zanikasz powoli z pierwszych stron najczęstszych wyszukań. Z pamięci ksiąg. Przygasa chaos. Unosi się cisza. Gasną wspomnienia. Skończył się nieład.

xes dodano: 20 luty 2018

#40. Zanikasz powoli, z pierwszych stron najczęstszych wyszukań. Z pamięci ksiąg. Przygasa chaos. Unosi się cisza. Gasną wspomnienia. Skończył się nieład.

 ... Potem zabijali tę miłość jak się tylko dało.

xes dodano: 18 luty 2018

(...) Potem zabijali tę miłość, jak się tylko dało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV