głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zadna_ze_mnie_ksiezniczka

W związku nie ma czegoś takiego jak wygrana kłótnia. Zawsze przegrywają obie strony. Moment kiedy ktoś Cię wkurwia i jako pierwszy zadajesz cios znaczy że już przegrałeś. To znaczy że przyznajesz że nie jesteś dostatecznie bystry aby rozwiązać ten problem głową.

xes dodano: 9 lipca 2018

W związku nie ma czegoś takiego, jak wygrana kłótnia. Zawsze przegrywają obie strony. Moment, kiedy ktoś Cię wkurwia i jako pierwszy zadajesz cios, znaczy, że już przegrałeś. To znaczy, że przyznajesz, że nie jesteś dostatecznie bystry, aby rozwiązać ten problem głową.

Ostatnio połamałam krzesło skleiłam je i dalej da się na nim siedzieć. Chociaż już mu nie mogę zaufać jak wcześniej bo boję się że znowu się połamie. Rozumiesz?

xes dodano: 9 lipca 2018

Ostatnio połamałam krzesło, skleiłam je i dalej da się na nim siedzieć. Chociaż już mu nie mogę zaufać jak wcześniej, bo boję się, że znowu się połamie. Rozumiesz?

Lubię być w półprzytomnym stanie bo wtedy myślę o Tobie kochanie. O tym co było.. I o tym co po nas zostanie.

xes dodano: 8 lipca 2018

Lubię być w półprzytomnym stanie bo wtedy myślę o Tobie kochanie. O tym co było.. I o tym co po nas zostanie.

Stałam się Tobą. Czarną żałobą. Nie ufam słowom: Nie mam nikogo. Przemykam nocą psocąc przemocą. Kłaniam się cieniom co za mną kroczą. Nie ufam myślom zbożnym życzeniom. Wierzę instynktom pierwotnym zmysłom. Dzikim spojrzeniom zwierzęcym oczom. Kłom mięśniom łapom sercu pazurom. Czuję Twój zapach mam Cię pod skórą. Nie dasz się złapać lecz biada szczurom.

xes dodano: 7 lipca 2018

Stałam się Tobą. Czarną żałobą. Nie ufam słowom: Nie mam nikogo. Przemykam nocą, psocąc przemocą. Kłaniam się cieniom, co za mną kroczą. Nie ufam myślom, zbożnym życzeniom. Wierzę instynktom, pierwotnym zmysłom. Dzikim spojrzeniom, zwierzęcym oczom. Kłom, mięśniom, łapom, sercu, pazurom. Czuję Twój zapach, mam Cię pod skórą. Nie dasz się złapać, lecz biada szczurom.

 Raniliśmy się zbyt często emocje brały górę przepraszaliśmy się tak często to magnetyzuje. To nas psuje mamy sobie już tak dużo za złe mimo pięknych słów to jednak czyny kurwa mówią jak jest. Setki razy mieliśmy zmienić coś wierzyć w to że wszystko jeszcze dobrze zabrzmi jak w Abbey Road ile można analizować obiecywać i się starać? Skoro po czasie wszytko wraca wypierdalaj! Zdrowy rozsądek każe mi o tobie myśleć przestać ale męczą mnie odgłosy które ciągle płyną z wnętrza.  SOLAR.

xes dodano: 7 lipca 2018

"Raniliśmy się zbyt często, emocje brały górę, przepraszaliśmy się tak często, to magnetyzuje. To nas psuje, mamy sobie już tak dużo za złe, mimo pięknych słów to jednak czyny kurwa mówią jak jest. Setki razy mieliśmy zmienić coś, wierzyć w to, że wszystko jeszcze dobrze zabrzmi jak w Abbey Road, ile można analizować, obiecywać i się starać? Skoro po czasie wszytko wraca, wypierdalaj! Zdrowy rozsądek każe mi o tobie myśleć przestać, ale męczą mnie odgłosy, które ciągle płyną z wnętrza." / SOLAR.

Ten kto powiedział że miłość jest jak wojna którą łatwo rozpocząć a trudno zakończyć dobrze wiedział o czym mówi.

xes dodano: 2 lipca 2018

Ten kto powiedział, że miłość jest jak wojna, którą łatwo rozpocząć a trudno zakończyć, dobrze wiedział o czym mówi.

Uprawialiśmy fikcję literacką nikt nie pieprzył tak jak Ty.  .xeS.

xes dodano: 2 lipca 2018

Uprawialiśmy fikcję literacką, nikt nie pieprzył tak jak Ty. / .xeS.

Z całego serca życzę Tobie szczęścia. Albo z tego co z niego zostało.

xes dodano: 29 czerwca 2018

Z całego serca życzę Tobie szczęścia. Albo z tego co z niego zostało.

Coś tli się we mnie.. Co to tam co?! Pytam! To resztka uczuć.. odparło serce.

xes dodano: 28 czerwca 2018

Coś tli się we mnie.. -Co to tam, co?! Pytam! -To resztka uczuć.. odparło serce.

Miłość to swoisty komediodramat. Na początku zawsze jest wesoło aby coś się mogło zepsuć na sam koniec.  Noszę Cię na sobie noszę w łzach noszę w deszczu noszę też w najgorszym miejscu bo noszę Cię w sercu.  Grafomanazapiski.

xes dodano: 28 czerwca 2018

Miłość to swoisty komediodramat. Na początku zawsze jest wesoło aby coś się mogło zepsuć na sam koniec. ~ Noszę Cię na sobie, noszę w łzach, noszę w deszczu, noszę też w najgorszym miejscu, bo noszę Cię w sercu. / Grafomanazapiski.

Daj człowiekowi drugą szansę a On da Ci takie doświadczenie że nikt nigdy nie dostanie od Ciebie pierwszej szansy.  mikela.

xes dodano: 28 czerwca 2018

Daj człowiekowi drugą szansę, a On da Ci takie doświadczenie, że nikt nigdy nie dostanie od Ciebie pierwszej szansy. / mikela.

 97. Miałem z Tobą biec maraton. Biegnąc za szybko odpadliśmy i zginęliśmy. Rozbijając się o mur emocjonalnych nieczułości.  D. Lidzbarski.

xes dodano: 27 czerwca 2018

#97. Miałem z Tobą biec maraton. Biegnąc za szybko odpadliśmy i zginęliśmy. Rozbijając się o mur emocjonalnych nieczułości. ~ D. Lidzbarski.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV