głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zadna_ze_mnie_ksiezniczka

Jesteśmy w parku. Jest przepięknie cieplutko i bardzo jesiennie. Malutki biega radośnie zbierając liście. Każda ścieżka przypomina mi o wspólnie spędzonych tu chwilach. Jest przepięknie. Tylko brakuje nam tu Ciebie.  .xeS.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Jesteśmy w parku. Jest przepięknie, cieplutko i bardzo jesiennie. Malutki biega radośnie zbierając liście. Każda ścieżka przypomina mi o wspólnie spędzonych tu chwilach. Jest przepięknie. Tylko brakuje nam tu Ciebie. / .xeS.

I jakby nam było mało rzeczywistych klęsk i cierpień dobijemy się słowami.

xes dodano: 2 tygodnie temu

I jakby nam było mało rzeczywistych klęsk i cierpień- dobijemy się słowami.

Będziemy się mijać bez gestu i bez słowa nie pamiętając że przecież jeszcze niedawno kochaliśmy się na zawsze.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Będziemy się mijać bez gestu i bez słowa, nie pamiętając, że przecież jeszcze niedawno kochaliśmy się na zawsze.

Jeśli nie ufasz nie można ufać Tobie.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Jeśli nie ufasz, nie można ufać Tobie.

Miłość potrafi ranić. Nie ma nic bardziej bolesnego niż rozstanie. Aby pokochać po raz drugi trzeba nauczyć się ufać.  Nicholas Sparks.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Miłość potrafi ranić. Nie ma nic bardziej bolesnego, niż rozstanie. Aby pokochać po raz drugi, trzeba nauczyć się ufać. / Nicholas Sparks.

Wiersz ostatni. Tyś mnie kochał ale nie tak jak kochać trzeba i szliśmy razem ale nie w takt przebacz.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Wiersz ostatni. Tyś mnie kochał, ale nie tak, jak kochać trzeba, i szliśmy razem, ale nie w takt- przebacz.

Czy Cie nadal kocham? Nie wiem pewnie tak. Ale pogodziłam się już z tym że nie jest pisane nam być razem. Nie jestem najszczęśliwsza na świecie ale też nie siedzę w kącie i płacze. Próbuje żyć dalej. Przynajmniej próbuję.  mikela.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Czy Cie nadal kocham? Nie wiem, pewnie tak. Ale pogodziłam się już z tym, że nie jest pisane nam być razem. Nie jestem najszczęśliwsza na świecie, ale też nie siedzę w kącie i płacze. Próbuje żyć dalej. Przynajmniej próbuję. / mikela.

Jesteśmy przegrani między nami chyba nie ma już niczego co drzemało w nas wcześniej. Żyjemy tylko tym by się niszczyć rzucamy w swoje strony stos przykrych słów pełne pogardy i nienawiści czyny. Nie ma w nas już miłości szczęścia i radości. Po prostu już nie ma nas trzeba się z tym pogodzić.  .xeS.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Jesteśmy przegrani, między nami chyba nie ma już niczego co drzemało w nas wcześniej. Żyjemy tylko tym by się niszczyć, rzucamy w swoje strony stos przykrych słów, pełne pogardy i nienawiści czyny. Nie ma w nas już miłości, szczęścia i radości. Po prostu już nie ma nas, trzeba się z tym pogodzić. / .xeS.

Nie chcę pamiętać naszych pocałunków. Nie chcę pamiętać naszej miłości.

xes dodano: 1 października 2018

Nie chcę pamiętać naszych pocałunków. Nie chcę pamiętać naszej miłości.

Kochając nie pamiętać dola przeklęta. Pamiętając nie kochać lżej trochę. A najlepiej oparłszy policzek na chmurze nie pamiętać zupełnie i nie kochać dłużej.

xes dodano: 1 października 2018

Kochając nie pamiętać- dola przeklęta. Pamiętając nie kochać- lżej trochę. A najlepiej, oparłszy policzek na chmurze, nie pamiętać zupełnie i nie kochać dłużej.

Będą inni. Inne usta inne dłonie inne uczucia. Zakochamy się na nowo wejdziemy w nowe szczęśliwe związki. Będziemy śmiać się do łez będziemy zatapiać w innych ramionach z poczuciem spełnienia. Zmienimy nasze plany i przestaniemy siebie w nich uwzględniać. Pójdziemy nieznanym drogami. Zaczniemy żyć dla innych. Zobaczysz będziemy mieli nowe świetne życia ale nigdy nie zapomnimy siebie. Gdzieś tam w głębi serca zawsze będziemy do siebie tęsknić i myśleć jakby to było gdybyśmy wtedy nie spierdolili.  mikela.

xes dodano: 30 września 2018

Będą inni. Inne usta, inne dłonie, inne uczucia. Zakochamy się na nowo, wejdziemy w nowe, szczęśliwe związki. Będziemy śmiać się do łez, będziemy zatapiać w innych ramionach z poczuciem spełnienia. Zmienimy nasze plany i przestaniemy siebie w nich uwzględniać. Pójdziemy nieznanym drogami. Zaczniemy żyć dla innych. Zobaczysz, będziemy mieli nowe, świetne życia, ale nigdy nie zapomnimy siebie. Gdzieś tam w głębi serca zawsze będziemy do siebie tęsknić i myśleć jakby to było gdybyśmy wtedy nie spierdolili. / mikela.

Wpatrywanie się w ścianie idzie mi idealnie.

xes dodano: 27 września 2018

Wpatrywanie się w ścianie idzie mi idealnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV