głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zaciesznamordzie

Marzę o Paryżu  gorącej czekoladzie  gwieździstej nocy i ewentualnie o mężczyźnie  ale takim prawdziwym  bez fałszu  zatajeń i nieporozumień.

truskaswkowy_maniak dodano: 29 sierpnia 2012

Marzę o Paryżu, gorącej czekoladzie, gwieździstej nocy i ewentualnie o mężczyźnie, ale takim prawdziwym- bez fałszu, zatajeń i nieporozumień.

Nagle porwał mnie w ramiona   nie wiem  może ogarnęła go szaleńcze pożądanie i pocałował. To był namiętny  głęboki  bardzo zmysłowy pocałunek w najlepszym francuskim stylu  wykonany z taką pasją  na jaką stać tylko mojego chłopaka.

truskaswkowy_maniak dodano: 29 sierpnia 2012

Nagle porwał mnie w ramiona - nie wiem, może ogarnęła go szaleńcze pożądanie i pocałował. To był namiętny, głęboki, bardzo zmysłowy pocałunek w najlepszym francuskim stylu, wykonany z taką pasją, na jaką stać tylko mojego chłopaka.

A może tak złapać się za ręce  zabrać najpotrzebniejsze rzeczy i zwyczajnie pójść razem przed siebie?

truskaswkowy_maniak dodano: 29 sierpnia 2012

A może tak złapać się za ręce, zabrać najpotrzebniejsze rzeczy i zwyczajnie pójść razem przed siebie?

nigdy nie będzie tak PROSTO jak widnieje na koszulkach mijających mnie cwaniaków.

truskaswkowy_maniak dodano: 29 sierpnia 2012

nigdy nie będzie tak PROSTO jak widnieje na koszulkach mijających mnie cwaniaków.

Opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię pragnęłam. Jak przy każdym najkrótszym spotkaniu chciałam Cię mieć na własność. Jak każde słowo wypowiedziane z Twoich ust tkwiło przez długi czas w mojej podświadomości. Jak chciałam być najlepsza  doskonale dobra dla Ciebie. Opowiem Ci to wtedy  gdy serce nie będzie przyspieszało przy każdym spojrzeniu w Twoją stronę.

truskaswkowy_maniak dodano: 29 sierpnia 2012

Opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię pragnęłam. Jak przy każdym najkrótszym spotkaniu chciałam Cię mieć na własność. Jak każde słowo wypowiedziane z Twoich ust tkwiło przez długi czas w mojej podświadomości. Jak chciałam być najlepsza, doskonale dobra dla Ciebie. Opowiem Ci to wtedy, gdy serce nie będzie przyspieszało przy każdym spojrzeniu w Twoją stronę.

i kolejny raz obiecuję sobie   że zamykam rozdział o Nas ostatecznie i bezpowrotnie .

truskaswkowy_maniak dodano: 29 sierpnia 2012

i kolejny raz obiecuję sobie , że zamykam rozdział o Nas ostatecznie i bezpowrotnie .

Kocham go tak naprawdę mocno. Kocham go za wszystko. za to  że jest  za jego słodki uśmiech  czułe słowa. kocham go za to  że jest mój. kocham jego dołek w policzku  jego usta  policzki  szyję i ręce  którymi mnie przytula. kocham go za wszystko i za nic. kocham go całym sercem i nie zamierzam tego zmieniać.

truskaswkowy_maniak dodano: 29 sierpnia 2012

Kocham go tak naprawdę mocno. Kocham go za wszystko. za to, że jest, za jego słodki uśmiech, czułe słowa. kocham go za to, że jest mój. kocham jego dołek w policzku, jego usta, policzki, szyję i ręce, którymi mnie przytula. kocham go za wszystko i za nic. kocham go całym sercem i nie zamierzam tego zmieniać.

Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość  która pozwala przechodzić przez te wszystkie stany  od cierpienia do radości  z tą samą intensywnością.

truskaswkowy_maniak dodano: 29 sierpnia 2012

Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez te wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością.

Wtedy zrozumiała jak to jest  kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. Zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. Zakochała się w nim.

truskaswkowy_maniak dodano: 29 sierpnia 2012

Wtedy zrozumiała jak to jest, kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. Zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. Zakochała się w nim.

Nasz związek przetrwa. a wiesz  skąd to wiem? ponieważ wciąż pierwszą rzeczą  którą chcę zrobić każdego ranka  to zobaczyć Twoją twarz.

truskaswkowy_maniak dodano: 29 sierpnia 2012

Nasz związek przetrwa. a wiesz, skąd to wiem? ponieważ wciąż pierwszą rzeczą, którą chcę zrobić każdego ranka, to zobaczyć Twoją twarz.

W tamtych oczach widziałam smutek  żal i niespełnione marzenia. W tamtych oczach widziałam nutkę arogancji i ogrom skurwysyństwa   za tamte oczy mogłabym oddać wiele.

truskaswkowy_maniak dodano: 29 sierpnia 2012

W tamtych oczach widziałam smutek, żal i niespełnione marzenia. W tamtych oczach widziałam nutkę arogancji i ogrom skurwysyństwa - za tamte oczy mogłabym oddać wiele.

Świat schodzi na psy  dzieci w wieku 11 lat jarają jointy  piją alko i palą fajki  a dziewczyny szukają cnoty bo nie wiedzą gdzie ją zgubiły . tak na prawdę postęp na tym świecie . nie sądzisz ?

truskaswkowy_maniak dodano: 29 sierpnia 2012

Świat schodzi na psy, dzieci w wieku 11 lat jarają jointy, piją alko i palą fajki, a dziewczyny szukają cnoty bo nie wiedzą gdzie ją zgubiły . tak na prawdę postęp na tym świecie . nie sądzisz ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć