 |
|
marzenia się nie spełniają. marzenia się spełnia.
|
|
 |
|
spadłeś parę pozycji w dół na mojej liście priorytetów, teraz znajdujesz się zaraz za parą nowych szpilek. tak mi strasznie wszystko jedno z tego powodu.
|
|
 |
|
mam jeden zamek. Ty masz wiele kluczy i ograniczony czas na próbowanie, który pasuje.
|
|
 |
|
keep calm, a później znajdź na tyle ostry nóż aby on jeden, starczył na nich wszystkich.
|
|
 |
|
nie obracaj się napięcie z nadzieją, że za Tobą pójdę i z błagalnym tonem będę ciągnąć Cię za koszulkę. obróć się i powiedz, że chcesz abym była. nie każ mi tego udowadniać.składać ofiarę z samej siebie i kłaść się przed Tobą. to tak jak kazać umrzeć dziecku w Afryce z głodu, żeby potwierdziło to, że naprawdę chce mu się jeść.nie chce umierać. chce, żebyś mi wierzył.
|
|
 |
|
Mówiłam,że samej będzie mi lepiej. Nie dlatego,że będąc sama bym była szczęśliwa. Myślałam,że gdy kogoś pokocham a później związek się rozpadnie, mogłabym tego nie przeżyć.Łatwiej jest być samemu bo jeśli sie nauczymy że potrzebujemy miłości i ją stracimy, jeśli będziemy na czymś polegać, zbudujemy życie wokół związku a później wszystko się rozpadnie, to czy taki ból da się przeżyć? Utrata miłości jest jak uraz, jak umieranie. Z tą różnicą,że umieranie ma swój koniec,A to? Może trwać wiecznie.
|
|
 |
|
Niedawno myślałam o samobójstwie. Nocą, przed zaśnięciem, odbywam ze sobą długie rozmowy, staram się odegnać złe myśli, bo byłaby to niewdzięczność wobec wszystkich, ucieczka, jeszcze jedna tragedia na tym i tak już pełnym nieszczęść świecie.
|
|
 |
|
Nigdy nie chciała ranić, ale życie postawiło ją w sytuacjach, kiedy uniknąć się tego nie dało.
|
|
 |
|
Czasami trzeba dać komuś zatęsknić, aby zrozumiał co musi docenić...
|
|
 |
|
nie lubię gdy ktoś mi o tobie przypomina . | choohe .
|
|
 |
|
'to oczywiste, że chciałbym mieć Cię teraz.'
|
|
 |
|
Pokłóciliśmy się, nie pierwszy i nie ostatni raz. Coraz bardziej mi przestaje na nim zależeć. Olał naszą miłość, totalnie. Jest mi teraz obojętny, co ma być to będzie. Sam do tego doprowadził, tego właśnie chciał. [ proelosiak ]
|
|
|
|