głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika yourlovex33

wierzę w to że jestem dla Ciebie tak ważna w tym życiu jak Ty dla mnie.

princescolors dodano: 2 tygodnie temu

wierzę w to, że jestem dla Ciebie tak ważna w tym życiu, jak Ty dla mnie.

uwielbiam przy Tobie zasypiać uwielbiam Twój zapach i Twoje spojrzenia. uwielbiam się przy Tobie budzić i widzieć Twoje malutkie zaspane oczka. chciałabym być zawsze przy Tobie bo tylko tam czuje się najbezpieczniej chcę właśnie z Tobą iść przez ten świat który tak często zawodzi. bądź tak po prostu i pomimo.

princescolors dodano: 2 tygodnie temu

uwielbiam przy Tobie zasypiać, uwielbiam Twój zapach i Twoje spojrzenia. uwielbiam się przy Tobie budzić i widzieć Twoje malutkie zaspane oczka. chciałabym być zawsze przy Tobie, bo tylko tam czuje się najbezpieczniej, chcę właśnie z Tobą iść przez ten świat, który tak często zawodzi. bądź, tak po prostu i pomimo.

pamiętam Twój piękny uśmiech Twoją umięśnioną klatkę piersiową Twój czuły dotyk Twoje słodkie usta czułam nawet bicie Twojego serca. myślę że coraz bardziej to wszystko zaczyna mieć jakiś sens i że coraz bardziej jesteśmy siebie blisko. mam nadzieje że nie wydaje tak się tylko mi. chciałabym żebyś czuł to co ja i mieć taki sam pogląd na to.

princescolors dodano: 2 tygodnie temu

pamiętam Twój piękny uśmiech, Twoją umięśnioną klatkę piersiową, Twój czuły dotyk, Twoje słodkie usta, czułam nawet bicie Twojego serca. myślę, że coraz bardziej to wszystko zaczyna mieć jakiś sens i że coraz bardziej jesteśmy siebie blisko. mam nadzieje, że nie wydaje tak się tylko mi. chciałabym żebyś czuł to co ja i mieć taki sam pogląd na to.

szkoda że Cię nie ma ale ja wciąż czekam.

princescolors dodano: 8 listopada 2016

szkoda, że Cię nie ma, ale ja wciąż czekam.

kolejna bezsenna noc mam nadzieje że chociaż Ty śpisz dobrze.

princescolors dodano: 8 listopada 2016

kolejna bezsenna noc, mam nadzieje, że chociaż Ty śpisz dobrze.

sam musisz wzbić się w powietrze nikt Ci nie pomoże ZAPAMIĘTAJ.

princescolors dodano: 8 listopada 2016

sam musisz wzbić się w powietrze, nikt Ci nie pomoże-ZAPAMIĘTAJ.

a ty znów    nie masz nastroju   by mnie kochać. — Retoryka

princescolors dodano: 8 listopada 2016

a ty znów nie masz nastroju by mnie kochać. — Retoryka

nie wiem czy Ci wystarczam.

princescolors dodano: 8 listopada 2016

nie wiem, czy Ci wystarczam.

nie wiem co jest między nami więc tym bardziej nie wiem co będzie. z każdym dniem dałeś mi odczuć jak to jest by serce zaczęło mocniej bić.. dla kogoś.. a może dla Ciebie? pobudziłeś moje myśli by zacząć myśleć o miłości i o tym uczuciu. myślałam że już nie potrafię wchodzić kolejny raz w jakieś 'zakochania'. dzisiaj się wszystko zmieniło i szczerze mówiąc nie wiem co robić jak żyć i kim się staje. staram się być sobą ale momentami już nie potrafię przez te wszystkie życiowe doświadczenia stwierdziłam że nie warto do końca pokazywać swoją prawdziwą osobowość. wyciągam wnioski ze wszystkim poprzednich przeżyć czy tam miłosnych momentów. nie wiem czy robię dobrze czy też źle. staram się żyć tak jak chcę lecz nie wiem czy mi się to udaje. jeśli nie to proszę dopomóż mi zrozumieć świat.

princescolors dodano: 8 listopada 2016

nie wiem co jest między nami więc tym bardziej nie wiem, co będzie. z każdym dniem dałeś mi odczuć, jak to jest, by serce zaczęło mocniej bić.. dla kogoś.. a może dla Ciebie? pobudziłeś moje myśli, by zacząć myśleć o miłości i o tym uczuciu. myślałam, że już nie potrafię wchodzić kolejny raz w jakieś 'zakochania'. dzisiaj się wszystko zmieniło i szczerze mówiąc nie wiem co robić, jak żyć i kim się staje. staram się być sobą, ale momentami już nie potrafię przez te wszystkie życiowe doświadczenia stwierdziłam, że nie warto do końca pokazywać swoją prawdziwą osobowość. wyciągam wnioski ze wszystkim poprzednich przeżyć czy tam miłosnych momentów. nie wiem, czy robię dobrze, czy też źle. staram się żyć tak jak chcę, lecz nie wiem, czy mi się to udaje. jeśli nie to proszę dopomóż mi zrozumieć świat.

pogubiłam się w tym zepsutym świecie pełnym zawiści zazdrości egoizmu. ciągle zastanawiam się nad nami i szczerze mówiąc do dziś nie wiem co z nami będzie. nie wiem jak my sobie to wszystko wyobrażamy nie wiem jak wygląda to z Twojego punktu widzenia. żyje w wielkiej niewiadomej.

princescolors dodano: 6 listopada 2016

pogubiłam się w tym zepsutym świecie-pełnym zawiści, zazdrości, egoizmu. ciągle zastanawiam się nad nami i szczerze mówiąc do dziś nie wiem, co z nami będzie. nie wiem, jak my sobie to wszystko wyobrażamy, nie wiem jak wygląda to z Twojego punktu widzenia. żyje w wielkiej niewiadomej.

ten świat jest zbyt chaotyczny.

princescolors dodano: 6 listopada 2016

ten świat jest zbyt chaotyczny.

na pewno jest wiele takich osób jestem jedną z nich!  teksty princescolors dodał komentarz: na pewno jest wiele takich osób, jestem jedną z nich!;) do wpisu 3 listopada 2016
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV