głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika yass55

dlaczego staram się ratować to co mnie niszczy ?

karolkaa95 dodano: 5 marca 2011

dlaczego staram się ratować to co mnie niszczy ?

Będę gonić wiatr  dopóki go nie złapię. Będę pić zimne kakao  dopóki nie poparzę ust. Będę o Ciebie walczyć  dopóki mnie nie pokochasz !

karolkaa95 dodano: 5 marca 2011

Będę gonić wiatr, dopóki go nie złapię. Będę pić zimne kakao, dopóki nie poparzę ust. Będę o Ciebie walczyć, dopóki mnie nie pokochasz !

  Czy można kochać i nienawidzić tę samą osobę? Można. Ale szybko gubisz się między 'wynoś się w cholerę'  a 'błagam  wróć

karolkaa95 dodano: 5 marca 2011

` Czy można kochać i nienawidzić tę samą osobę? Można. Ale szybko gubisz się między 'wynoś się w cholerę' ,a 'błagam, wróć

nigdy więcej już  nigdy więcej już  nigdy więcej już  nigdy więcej już  nigdy więcej już  nigdy więcej już  nigdy więcej już  nigdy więcej już  nigdy więcej już  nigdy więcej już  nigdy więcej już  nigdy więcej już  nigdy więcej już..

karolkaa95 dodano: 5 marca 2011

nigdy więcej już, nigdy więcej już, nigdy więcej już, nigdy więcej już, nigdy więcej już, nigdy więcej już, nigdy więcej już, nigdy więcej już, nigdy więcej już, nigdy więcej już, nigdy więcej już, nigdy więcej już, nigdy więcej już..

była mistrzem w  mam wyjebane  .

karolkaa95 dodano: 5 marca 2011

była mistrzem w "mam wyjebane" .

nie powiem  że Cię kocham. bardziej marzę o tym  by powiedzieć:  ja Ciebie też.  ♥

karolkaa95 dodano: 5 marca 2011

nie powiem, że Cię kocham. bardziej marzę o tym, by powiedzieć: "ja Ciebie też." ♥ ;-**

może kocham Go jeszcze   ale szacunku nie mam..

karolkaa95 dodano: 5 marca 2011

może kocham Go jeszcze , ale szacunku nie mam..

Wolę patrzeć na Ciebie  gdy jestem pijana. Przynajmniej śmiech przychodzi łatwiej niż łzy.   mryk.mryk

karolkaa95 dodano: 5 marca 2011

Wolę patrzeć na Ciebie, gdy jestem pijana. Przynajmniej śmiech przychodzi łatwiej niż łzy. ||mryk.mryk||

      teksty karolkaa95 dodał komentarz: ;-*** do wpisu 5 marca 2011
Głupia .xdd teksty karolkaa95 dodał komentarz: Głupia .xdd do wpisu 5 marca 2011
najgorsze jest gdy odtrącasz na prawdę fajnego faceta  któremu na Tobie zależy tylko dlatego  że w głowie siedzi Ci frajer  który Cię zranił.       maniax3

karolkaa95 dodano: 5 marca 2011

najgorsze jest gdy odtrącasz na prawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił. // maniax3

 .. a On tak nagle bez pożegnania odszedł od niej .. ale ona nadal go kochała ..

karolkaa95 dodano: 5 marca 2011

`.. a On tak nagle bez pożegnania odszedł od niej .. ale ona nadal go kochała ..`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć