 |
|
”Jest moim spokojem. Kiedy mi źle albo nie wiem co robić, myśle po prostu o nim. O tym, że mam swoje ramiona na tym świecie. Może nie tutaj, nie na wyciągnięcie ręki, ale są. I niedługo znów moje bezsilne opadną w nich właśnie. Pewność tego, że mam to miejsce na świecie, do którego wrócić mogę i nienawidzić życie, sprawia, że chce je kochać.”
~ Wiktoria Bledzka
|
|
 |
|
Jesteś dla mnie niebezpieczna ;*
|
|
 |
|
W zyciu mozesz kierowac sie wyrzutami sumienia, strachem albo zdrowym rozsadkiem; mozesz podazac za gniewem albo duma. Ale pewnego dnia, predzej czy pozniej, pozalujesz tego. Jedyny sposob by nie zalowac, to isc za glosem serca. To prawda, moze ci kazac zrobic szalone rzeczy... jak zwiazac sie z osoba, od ktorej zdrowy rozsadek kaze trzymac sie z daleka. Ale jesli jedno spojrzenie, jedno slowo, jeden dotyk tej osoby budza w tobie takie emocje, ze czujesz jakbys miala zaraz umrzec - to ja wybieram wlasnie to. Zycie. Zycie w tym uczuciu.
|
|
 |
|
Lubie twoje potargane jeansy. Białe trampki. Rozwiane włosy. Lubie kiedy przychoooodzić do mnie, a Twoje oczy błyszczą. Mm... zmieniasz mnie na lepsze.
|
|
 |
|
Kiedyś ktoś na końcu nie zapyta Cię,
ile razy płakałeś,
tylko jak przeżyłeś swoje życie.
|
|
 |
|
“Byłem człowiekiem, któremu świetnie służy samotność. Rozkwitałem dzięki niej, a jej brak był dla mnie czymś tak uciążliwym jak dla innych brak wody czy pożywienia. Każdy dzień w którym nie było mi dane jej zaznać, osłabiał mnie. Nie traktowałem tego jako powodu do dumy; raczej jako formę uzależnienia.”
|
|
 |
|
Powiedz mi coś, dziewczyno... Czy jesteś szczęśliwa w tym nowoczesnym świecie? Czy potrzebujesz czegoś więcej? Czy jest gdzieś coś jeszcze, czego poszukujesz? ..... najlepsza! https://www.youtube.com/watch?v=bo_efYhYU2A
|
|
 |
|
Ludzie zapomną co zrobiłeś i powiedziałeś. Jednak na zawsze zapamietają jak się przy Tobie wtedy poczuli ;************!!
|
|
 |
|
W życiu każdego z nas pojawia się TYLKO JEDNA OSOBA przy ktorej caly świat przestaje istnieć. W momencie, gdy pojawia się ona w Twoim życiu nie spieprz tego, bo nie znajdziesz nikogo równie wyjątkowego przez całą reszte życia, a wszystkie próby będą Ci tylko ją przypominać... :)
|
|
 |
|
"lubie jak jesteś taka zawzięta" ;*
|
|
 |
|
Kochankowie w nocy próbujący pisać poeci nie potrafimy rymować.. ;*
|
|
|
|