głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xxcyskaxx

umierać powinno się zawsze razem  to samolubna rzecz tak umrzeć samemu pusty pokój zostawić komuś pusty na zawsze bo i jak go wypełnić  egoisto przecież zawsze wszędzie chodziliśmy wspólnie poczekałbyś jeśli nie nawet z miłości to z przyzwoitości chociaż uprzejmości dobrych manier  zawsze razem nigdy samemu no bo jak byś się poczuł? gdyby ci ktoś tak nagle

saysomething dodano: 9 września 2015

umierać powinno się zawsze razem to samolubna rzecz tak umrzeć samemu pusty pokój zostawić komuś pusty na zawsze bo i jak go wypełnić egoisto przecież zawsze wszędzie chodziliśmy wspólnie poczekałbyś jeśli nie nawet z miłości to z przyzwoitości chociaż uprzejmości dobrych manier zawsze razem nigdy samemu no bo jak byś się poczuł? gdyby ci ktoś tak nagle

Wiesz Kochanie ja nie potrzebuję kogoś kto będzie mi powtarzał 'Będzie dobrze'. I mam dość słuchania o tym że zawsze muszę być twarda jak skała. A nawet jeszcze twardsza bo przecież skały też czasem tracą cierpliwość i się rozsypują. Potrzebuję kogoś kto pozwoli mi być słabą bezbronną i zupełnie zagubioną w tych wszystkich uliczkach pokrętnej rzeczywistości. Pozwoli mi wypłakać serce a później podniesie je z podłogi i włoży na miejsce. Kogoś kto pozwoli mi rozpaść się na kawałki i będzie wiedział jak z powrotem ułożyć mnie w całość właściwie to wcale nie piękną ale wiesz taką prawdziwą. Uzna za całkiem ładną tę moją delikatność która tak uparcie przebija się przez bladą skórę. Przyjrzyj się jej uważnie po czym przykryj swoimi ciepłymi ramionami aby nie zamarzła od zimnej obojętności tego świata. Bo świat nie zrozumie że muszę być bardzo silna właśnie dlatego że jestem taka słaba.

saysomething dodano: 9 września 2015

Wiesz Kochanie, ja nie potrzebuję kogoś kto będzie mi powtarzał 'Będzie dobrze'. I mam dość słuchania o tym, że zawsze muszę być twarda jak skała. A nawet jeszcze twardsza bo przecież skały też czasem tracą cierpliwość i się rozsypują. Potrzebuję kogoś kto pozwoli mi być słabą, bezbronną i zupełnie zagubioną w tych wszystkich uliczkach pokrętnej rzeczywistości. Pozwoli mi wypłakać serce a później podniesie je z podłogi i włoży na miejsce. Kogoś, kto pozwoli mi rozpaść się na kawałki i będzie wiedział jak z powrotem ułożyć mnie w całość, właściwie to wcale nie piękną ale wiesz, taką prawdziwą. Uzna za całkiem ładną tę moją delikatność która tak uparcie przebija się przez bladą skórę. Przyjrzyj się jej uważnie po czym przykryj swoimi ciepłymi ramionami, aby nie zamarzła od zimnej obojętności tego świata. Bo świat nie zrozumie, że muszę być bardzo silna, właśnie dlatego, że jestem taka słaba.

Jeśli kochasz jakiegoś mężczyznę to wtedy boisz się że nie jesteś dość dobra dla Niego i że nie starczy Ci życia by się nim nacieszyć. Ale to czujesz tylko wtedy kiedy naprawdę kochasz.

saysomething dodano: 18 sierpnia 2015

Jeśli kochasz jakiegoś mężczyznę, to wtedy boisz się, że nie jesteś dość dobra dla Niego i że nie starczy Ci życia, by się nim nacieszyć. Ale to czujesz tylko wtedy, kiedy naprawdę kochasz.

Jedną z najważniejszych radości jaką daje zakochanie się ze wzajemnością jest poczucie że zostało się wybranym przez najbardziej niezwykłą osobę na świecie.

saysomething dodano: 18 sierpnia 2015

Jedną z najważniejszych radości, jaką daje zakochanie się ze wzajemnością, jest poczucie, że zostało się wybranym przez najbardziej niezwykłą osobę na świecie.

Chemia między ludźmi jest wtedy kiedy dotykasz umysłu i nikt nie wie dlaczego ciało zaczyna płonąć.

saysomething dodano: 18 sierpnia 2015

Chemia między ludźmi jest wtedy, kiedy dotykasz umysłu i nikt nie wie dlaczego ciało zaczyna płonąć.

Kiedy kocha się kogoś nieskończenie nikogo innego nie da się kochać bardziej.

saysomething dodano: 18 sierpnia 2015

Kiedy kocha się kogoś nieskończenie, nikogo innego nie da się kochać bardziej.

Od kiedy Cię znam moje oczy wyglądają zupełnie inaczej.

saysomething dodano: 18 sierpnia 2015

Od kiedy Cię znam, moje oczy wyglądają zupełnie inaczej.

nadszedł ten czas kiedy jestem spokojna bo wiem że On już zawsze przy mnie będzie...   nie szukam nikogo innego nie porównuję  teraz jest najlepiej. i będzie. zawsze.

saysomething dodano: 17 sierpnia 2015

nadszedł ten czas, kiedy jestem spokojna bo wiem, że On już zawsze przy mnie będzie... nie szukam nikogo innego, nie porównuję - teraz jest najlepiej. i będzie. zawsze.

Kaleczą się i dręczą milczeniem i słowami jakby mieli przed sobą jeszcze jedno życie.

saysomething dodano: 17 sierpnia 2015

Kaleczą się i dręczą milczeniem i słowami, jakby mieli przed sobą jeszcze jedno życie.

 Znasz powiedzenie: Miłość jest ślepa .  Uważam że jest nieprawdziwe. Owszem namiętność nieco mąci zmysły ale na krótko. Miłość je wyostrza. Widzisz więcej ostrzej ponieważ więcej czujesz.

saysomething dodano: 17 sierpnia 2015

- Znasz powiedzenie: "Miłość jest ślepa". - Uważam, że jest nieprawdziwe. Owszem, namiętność nieco mąci zmysły, ale na krótko. Miłość je wyostrza. Widzisz więcej, ostrzej, ponieważ więcej czujesz.

Oswój mnie a pokażę Ci całkiem inny świat gdzie każda rzecz będzie Ci przypominać o mnie gdzie żaden uśmiech nie będzie podobny do mojego a cisza między nami będzie lepsza od pieprzenia głupot przez innych.

saysomething dodano: 17 sierpnia 2015

Oswój mnie, a pokażę Ci całkiem inny świat, gdzie każda rzecz będzie Ci przypominać o mnie, gdzie żaden uśmiech nie będzie podobny do mojego, a cisza między nami będzie lepsza od pieprzenia głupot przez innych.

Są trzy etapy miłości. Pierwszy etap polega na Fajnie że jesteś dla mnie  ... drugi etap miłości polega na Dobrze że jesteśmy razem ... i jest trzeci etap miłości który polega na Dobrze że jestem dla Ciebie i to jest prawdziwa miłość.

saysomething dodano: 17 sierpnia 2015

Są trzy etapy miłości. Pierwszy etap polega na "Fajnie że jesteś dla mnie" (...) drugi etap miłości polega na "Dobrze, że jesteśmy razem"(...) i jest trzeci etap miłości, który polega na "Dobrze, że jestem dla Ciebie" i to jest prawdziwa miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV