głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xoxo0123

zaćmienie księżyca   3

ms.inlove dodano: 15 czerwca 2011

zaćmienie księżyca < 3

założyłam dziś dwie różne skarpetki  mama powiedziała że to na szczęście. skoro tak to czemu do tej pory nie napisałeś ?   ms.inlove

ms.inlove dodano: 15 czerwca 2011

założyłam dziś dwie różne skarpetki, mama powiedziała że to na szczęście. skoro tak to czemu do tej pory nie napisałeś ? \ ms.inlove

Podnieśmy szklanki w górę  wypijmy za nieodwzajemnioną miłość  za zranione uczucia  za te puste panny  które odbierały nam facetów  za niespełnione marzenia  za chore ambicje  za wylane łzy  za nieprzespane noce  za każdy rozmazany tusz.

kajmell dodano: 14 czerwca 2011

Podnieśmy szklanki w górę, wypijmy za nieodwzajemnioną miłość, za zranione uczucia, za te puste panny, które odbierały nam facetów, za niespełnione marzenia, za chore ambicje, za wylane łzy, za nieprzespane noce, za każdy rozmazany tusz.

i to dla ciebie leciałam z drugiego końca miasta żeby wręczyć ci żelki. i to dla ciebie urwałam się z tego rodzinnych zakupów bo prosiłeś. i nie mów mi że nie nazwiesz tego hmmm .. miłością ?   ms.inlove

ms.inlove dodano: 14 czerwca 2011

i to dla ciebie leciałam z drugiego końca miasta żeby wręczyć ci żelki. i to dla ciebie urwałam się z tego rodzinnych zakupów bo prosiłeś. i nie mów mi że nie nazwiesz tego hmmm .. miłością ? \ ms.inlove

i wtedy przedstawiłeś mnie kolegom jako ' koleżanka '   ms.inlove

ms.inlove dodano: 14 czerwca 2011

i wtedy przedstawiłeś mnie kolegom jako ' koleżanka ' \ ms.inlove

nawet nie chce mi się płakać. rozczarowana też nie jestem. przecież wiedziałam  że tak będzie..   ms.inlove

ms.inlove dodano: 14 czerwca 2011

nawet nie chce mi się płakać. rozczarowana też nie jestem. przecież wiedziałam, że tak będzie.. \ ms.inlove

 no i dlaczego ryczysz ?   krzykneła do siebie !   ?

ms.inlove dodano: 14 czerwca 2011

-no i dlaczego ryczysz ? - krzykneła do siebie ! \ ?

to głupie serce nadal przyspiesza  słysząc twoje imię..   ms.inlove

ms.inlove dodano: 14 czerwca 2011

to głupie serce nadal przyspiesza, słysząc twoje imię.. \ ms.inlove

oddałabym z tysiąc samotnych chwil za jedną   spędzoną z tobą..   ms.inlove

ms.inlove dodano: 14 czerwca 2011

oddałabym z tysiąc samotnych chwil za jedną , spędzoną z tobą.. \ ms.inlove

może mogłoby być trochę jak dawniej .   pezet    3

ms.inlove dodano: 14 czerwca 2011

może mogłoby być trochę jak dawniej . \ pezet < 3

 uważam ze jesteś zbyt tępy jak dla mnie...sory ja sie wycofuje...  a kochasz mnie?  pffff o tym własnie mówie... :D

fuck4you dodano: 14 czerwca 2011

-uważam ze jesteś zbyt tępy jak dla mnie...sory ja sie wycofuje... -a kochasz mnie? -pffff o tym własnie mówie... :D

Wcale mi nie zależy na tobie... nie tęsknię za dotykiem twoich dłoni  który pobudzał wszystkie moje zmysły  za pocałunkami które doprowadzały mnie do obłędnego szczęścia  za twoja obecnościa... teraz pewnie tak samo bawisz sie jej uczuciami.

fuck4you dodano: 14 czerwca 2011

Wcale mi nie zależy na tobie... nie tęsknię za dotykiem twoich dłoni, który pobudzał wszystkie moje zmysły, za pocałunkami które doprowadzały mnie do obłędnego szczęścia, za twoja obecnościa... teraz pewnie tak samo bawisz sie jej uczuciami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć