głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xnochodztudomniex

Za pieniądze można mieć zegarek ale nie czas. Za pieniądze można mieć budynek ale nie dom. Za pieniądze można mieć seks ale nie miłość. Za pieniadze można mieć lekarstwa ale nie zdrowie. Za pieniadze można mieć posadę ale nie poważanie. Za pieniądze można mieć wladzę ale nie szacunek. Za pieniądze można mieć ubranie ale nie dobry gust. Jednym słowem za pieniądze można mieć… ale nie można być.

wiewioreczka86 dodano: 1 tydzień temu

Za pieniądze można mieć zegarek, ale nie czas. Za pieniądze można mieć budynek, ale nie dom. Za pieniądze można mieć seks, ale nie miłość. Za pieniadze można mieć lekarstwa, ale nie zdrowie. Za pieniadze można mieć posadę, ale nie poważanie. Za pieniądze można mieć wladzę, ale nie szacunek. Za pieniądze można mieć ubranie, ale nie dobry gust. Jednym słowem, za pieniądze można mieć… ale nie można być.

Znajdź kogoś kto nie boi się przyznać że tęskni. Kogoś kto wie że nie jesteś idealny ale traktuje Cię tak jakbyś taki był. Kogoś dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił Kocham Cię i naprawdę miał to na myśli naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze znajdź kogoś kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej...

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Znajdź kogoś, kto nie boi się przyznać, że tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealny, ale traktuje Cię tak, jakbyś taki był. Kogoś, dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś, kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił "Kocham Cię" i naprawdę miał to na myśli, naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze, znajdź kogoś, kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat, zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej..."

Jest taka życiowa zasada. Bezwzględna ale i sprawiedliwa  że trzeba albo dorosnąć i dojrzeć albo dodatkowo zapłacić za to że pozostaje się niedojrzałym.

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Jest taka życiowa zasada. Bezwzględna, ale i sprawiedliwa - że trzeba albo dorosnąć i dojrzeć, albo dodatkowo zapłacić za to, że pozostaje się niedojrzałym.

Nie ma przypadkowych spotkań i ludzie też nie stają na drodze naszego życia ot tak. Każdy człowiek zostaje nam dany po coś aby czymś nas ubogacić dopełnić coś pokazać czy uświadomić. Poprzez ludzi dostajemy od życia tysiące szans na to aby stać się lepszym człowiekiem lub aby temu człowiekowi pokazać coś czego on do tej pory nie dostrzegł.

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Nie ma przypadkowych spotkań i ludzie też nie stają na drodze naszego życia, ot tak. Każdy człowiek zostaje nam dany po coś, aby czymś nas ubogacić, dopełnić, coś pokazać czy uświadomić. Poprzez ludzi dostajemy od życia tysiące szans na to, aby stać się lepszym człowiekiem lub aby temu człowiekowi pokazać coś, czego on do tej pory nie dostrzegł.

“Jeśli masz być to będziesz. Mimo wszystko wierzę w Ciebie wierzę że kiedyś pobiegniesz. Poczekam tyle ile trzeba dwa tygodnie kilka lat całe życie. Tylko się nie spóźnij.

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

“Jeśli masz być, to będziesz. Mimo wszystko wierzę w Ciebie, wierzę że kiedyś pobiegniesz. Poczekam tyle ile trzeba, dwa tygodnie, kilka lat, całe życie. Tylko się nie spóźnij.

I jeśli do czegoś są dwudzieste lata naszego życia to do tego żeby kwestionować status quo. Eksperymentować i nie dać sobie wmówić jaki jest świat i jaka jest twoja przyszłość. Przeżywać całą gamę emocji siadać na plaży z butelką wina skakać podczas koncertów rozmawiać do czwartej w nocy i budować swoją unikalną osobowość zamiast przycinać ją do formy którą zawsze narzuca społeczeństwo.

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

I jeśli do czegoś są dwudzieste lata naszego życia, to do tego, żeby kwestionować status quo. Eksperymentować i nie dać sobie wmówić, jaki jest świat i jaka jest twoja przyszłość. Przeżywać całą gamę emocji, siadać na plaży z butelką wina, skakać podczas koncertów, rozmawiać do czwartej w nocy i budować swoją unikalną osobowość zamiast przycinać ją do formy, którą zawsze narzuca społeczeństwo.

 Jestem teraz innym człowiekiem niż pięć lat temu. I za pięć lat będę również innym człowiekiem. Wykonałem w tym czasie olbrzymią pracę. Mniej się boję. Więcej czuję. Ale jednocześnie więcej rzeczy ignoruję.

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

"Jestem teraz innym człowiekiem niż pięć lat temu. I za pięć lat będę również innym człowiekiem. Wykonałem w tym czasie olbrzymią pracę. Mniej się boję. Więcej czuję. Ale jednocześnie więcej rzeczy ignoruję."

Pokocham gdy będę szła obok Ciebie nie za Tobą. Gdy zakochasz się w moich łzach nie uśmiechu. Gdy zrozumiesz to co we mnie skomplikowane i uwielbisz to co najmroczniejsze. Pokocham gdy będziesz zdobywał mnie po kawałku i nie posiądziesz całkowicie. Pokocham.

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Pokocham, gdy będę szła obok Ciebie, nie za Tobą. Gdy zakochasz się w moich łzach, nie uśmiechu. Gdy zrozumiesz to, co we mnie skomplikowane i uwielbisz to, co najmroczniejsze. Pokocham, gdy będziesz zdobywał mnie po kawałku i nie posiądziesz całkowicie. Pokocham.

 Dostrzegaj różnicę między ludźmi którzy rozmawiają z Tobą w wolnym czasie a tymi którzy poświęcają swój czas na rozmowę z Tobą.

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

"Dostrzegaj różnicę między ludźmi, którzy rozmawiają z Tobą w wolnym czasie, a tymi, którzy poświęcają swój czas na rozmowę z Tobą."

'Piękno które widzisz we mnie jest odbiciem ciebie.'

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

'Piękno, które widzisz we mnie jest odbiciem ciebie.'

Naucz się wykorzystywać w życiu okazje jednocześnie nie wykorzystując ludzi.

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Naucz się wykorzystywać w życiu okazje, jednocześnie nie wykorzystując ludzi.

Przyglądasz mi się uważnie. Komentując niewybrednie wygląd sposób bycia czy rozsądek. Nie rozumiesz kim jestem co w życiu przeszłam i w jaki sposób mnie to ukształtowało. Uparcie szukasz odpowiedzi na pytanie co we mnie fascynuje mężczyzn co przyciąga przyjaciół za co kochają mnie zwierzęta. Moją wrażliwość nazywasz głupotą miłość do życia – szaleństwem a tolerancyjność – ignorancją. Nie rozumiesz że kobiecość nie kryje się jedynie pod obcisłą sukienką kryje się dużo głębiej pod skórą na dnie serca. Możesz założyć pończochy wysokie szpilki i gorset. Możesz upiąć włosy najlepiej jak potrafisz dokleić rzęsy i pomalować na czerwono usta. Możesz dążyć do celu po trupach śmiać się ironicznie i kokietować w każdej nadążającej się okazji ale nie mając w sobie wrażliwości nigdy nie nazwę cię kobiecą. Kobiecość to delikatność wrażliwość i dobro. Kobiecość to elegancja empatia i troska o innych. Nie zrozum mnie źle ale nigdy nie będziesz kobieca nie potrafiąc być dobrym człowiekiem.

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Przyglądasz mi się uważnie. Komentując niewybrednie wygląd, sposób bycia czy rozsądek. Nie rozumiesz kim jestem, co w życiu przeszłam i w jaki sposób mnie to ukształtowało. Uparcie szukasz odpowiedzi na pytanie co we mnie fascynuje mężczyzn, co przyciąga przyjaciół, za co kochają mnie zwierzęta. Moją wrażliwość nazywasz głupotą, miłość do życia – szaleństwem a tolerancyjność – ignorancją. Nie rozumiesz, że kobiecość nie kryje się jedynie pod obcisłą sukienką, kryje się dużo głębiej, pod skórą, na dnie serca. Możesz założyć pończochy, wysokie szpilki i gorset. Możesz upiąć włosy najlepiej jak potrafisz, dokleić rzęsy i pomalować na czerwono usta. Możesz dążyć do celu po trupach, śmiać się ironicznie i kokietować w każdej nadążającej się okazji ale nie mając w sobie wrażliwości, nigdy nie nazwę cię kobiecą. Kobiecość to delikatność, wrażliwość i dobro. Kobiecość to elegancja, empatia i troska o innych. Nie zrozum mnie źle ale nigdy nie będziesz kobieca, nie potrafiąc być dobrym człowiekiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV