 |
Mówisz że bez ciebie nie istnieje , ale spójrz kim ty się stałeś. Może i chodzisz na imprezy ale gdy cię tam widzę to chlejesz piwo z kolegami , a ja skarbie bawię się z ludźmi , bez których na prawdę mnie nie ma a ty byłeś tylko miłym dodatkiem , który sam znaczy tyle co nic. / szatan serduszko.
|
|
 |
WAKACJE - czyli ,, co mnie kurwa obchodzi jaki dziś dzień '' ;D
|
|
 |
Ej , a jak życie się zje.bało , to gdzie się składa reklamację?
|
|
 |
nie krępuj się , rób mi dalej burdel w głowie . po cholerę się przejmować , nie ? -,-
|
|
 |
chyba się popłaczę, bo czuję że wariuje.
|
|
 |
Gdy o tobie myślę czuje niesamowity uścisk w żołądku i zwijam się z bólu. Chyba mój organizm nie toleruje frajerstwa , więc albo się z tego wyleczysz albo nasza znajomość się kończy . / szatan serduszko
|
|
 |
|
- Dziwka. - Ha ! Byłam nazywana gorzej. - Jak ? - Twoją dziewczyną.
|
|
 |
gubić kilogramy równie szybko jak włosy /?
|
|
 |
Podobno, miałeś nie umieć beze mnie żyć.
|
|
 |
dopiero wczoraj dotarło do mnie, że żałuję. żałuję tego, że przestałam z Tobą rozmawiać, pisać. żałuję że tak z dnia na dzień straciłam z Tobą kontakt, że udało mi się o Tobie zapomnieć. bo wczoraj, wczoraj Cię zobaczyłam, i te wszystkie uczucia, wspomnienia, rozmowy sprzed roku - wróciły.
|
|
 |
Po alkoholu mówimy głupoty. Szkoda, że najczęściej te głupoty to szczera prawda... / ?
|
|
|
|