głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xfalszywyusmiechx

I szczerze żałuję że tak wyszło między nami Kiedy myślę o tym  zawsze oczy zachodzą mi łzami

tyskaaaaa dodano: 27 września 2013

I szczerze żałuję że tak wyszło między nami Kiedy myślę o tym, zawsze oczy zachodzą mi łzami

To musi być coś więcej niż chemia  która napędza organizm  mamy serca by kochać  uczucia by móc je ranić.

tyskaaaaa dodano: 27 września 2013

To musi być coś więcej niż chemia, która napędza organizm, mamy serca by kochać, uczucia by móc je ranić.

Dlaczego odpuściliśmy? Przecież mieliśmy tak wiele. Tak dużo kosztowało nas zbudowanie tego uczucia. Zapracowaliśmy sobie na nie  a później staraliśmy się  każdego dnia coraz bardziej. Aż w końcu wszystko runęło. Nadszedł dzień  kiedy obudziliśmy się i nie czuliśmy zupełnie nic. Staliśmy się sobie obcy i niepotrzebni. Ale dlaczego nie zawalczyliśmy ponownie? Co stanęło na drodze do naszego szczęścia i jak bardzo było to ważniejsze niż nasze uczucie? Czy jeśli przestaliśmy czuć  to ta miłość nigdy nie była prawdziwa?   yezoo

yezoo dodano: 27 września 2013

Dlaczego odpuściliśmy? Przecież mieliśmy tak wiele. Tak dużo kosztowało nas zbudowanie tego uczucia. Zapracowaliśmy sobie na nie, a później staraliśmy się, każdego dnia coraz bardziej. Aż w końcu wszystko runęło. Nadszedł dzień, kiedy obudziliśmy się i nie czuliśmy zupełnie nic. Staliśmy się sobie obcy i niepotrzebni. Ale dlaczego nie zawalczyliśmy ponownie? Co stanęło na drodze do naszego szczęścia i jak bardzo było to ważniejsze niż nasze uczucie? Czy jeśli przestaliśmy czuć, to ta miłość nigdy nie była prawdziwa? [ yezoo ]

To dziwne. Możemy nie widzieć się przez kilka tygodni  nie rozmawiać wcale ze sobą  a jednak po pewnym czasie to wszystko wraca. Znowu zaczynamy od początku bo coś nas do siebie ciągnie.

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

To dziwne. Możemy nie widzieć się przez kilka tygodni, nie rozmawiać wcale ze sobą, a jednak po pewnym czasie to wszystko wraca. Znowu zaczynamy od początku bo coś nas do siebie ciągnie.

Chcesz wiedzieć co czuje? czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie nasze spacery  samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu  złość kiedy ktoś mówi o Tobie  ból kiedy opowiadają mi o Twojej nowej dziewczynie oraz smutek kiedy widzę jak bardzo dobrze radzisz sobie beze mnie.

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Chcesz wiedzieć co czuje? czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie nasze spacery, samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu, złość kiedy ktoś mówi o Tobie, ból kiedy opowiadają mi o Twojej nowej dziewczynie oraz smutek kiedy widzę jak bardzo dobrze radzisz sobie beze mnie.

Mówią  że jestem bez uczuć. Nie wiedzą  że wszystkie oddałam Tobie.

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Mówią, że jestem bez uczuć. Nie wiedzą, że wszystkie oddałam Tobie.

nie  nie potrafię dokładnie opowiedzieć Ci  co miałam na myśli  mówiąc  że nie będę potrafiła żyć bez Ciebie  może myślałam  o porannym piciu kawy  wspólnym jedzeniu obiadu  o niepotrzebnych  ale tak ważnych telefonach  o buziaku na pożegnanie i na dobranoc może miałam na myśli te ciche wieczory  w które Ty udajesz  że masz dużo pracy  a ja czytam kolejną nudną powieść. Może  ale przecież do tej pory  robiłam to wszystko sama  więc tęsknota  też nie jest mi potrzebna.

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

nie, nie potrafię dokładnie opowiedzieć Ci, co miałam na myśli, mówiąc, że nie będę potrafiła żyć bez Ciebie, może myślałam, o porannym piciu kawy, wspólnym jedzeniu obiadu, o niepotrzebnych, ale tak ważnych telefonach, o buziaku na pożegnanie i na dobranoc może miałam na myśli te ciche wieczory, w które Ty udajesz, że masz dużo pracy, a ja czytam kolejną nudną powieść. Może, ale przecież do tej pory, robiłam to wszystko sama, więc tęsknota, też nie jest mi potrzebna.

Mimo iż ja zdradził oszukał i zamienił na inną mimo iż jej nienawidził i powiedział jej że jest dla niej nikim nie mogła przestać Go kochać gdyż jak był obok wniósł w jej życie tyle radości i uśmiechu jak nikt inny.

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Mimo iż ja zdradził,oszukał i zamienił na inną mimo iż jej nienawidził i powiedział jej,że jest dla niej nikim nie mogła przestać Go kochać,gdyż jak był obok wniósł w jej życie tyle radości i uśmiechu jak nikt inny.

Łatwiej po prostu odejść nie? Prościej odpuścić  machnąć ręką  rzucić przez zęby  że to koniec. To zabawne  że prędzej wyrwiemy sami sobie serce niż pozwolimy na to  aby należało do kogoś innego. Boimy się miłości tak bardzo  że wolimy nie czuć nic. Tak jest łatwiej i bezpieczniej. Każdy ma limit jakiegoś cierpienia  mój został wyczerpany.

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Łatwiej po prostu odejść,nie? Prościej odpuścić, machnąć ręką, rzucić przez zęby, że to koniec. To zabawne, że prędzej wyrwiemy sami sobie serce niż pozwolimy na to, aby należało do kogoś innego. Boimy się miłości tak bardzo, że wolimy nie czuć nic. Tak jest łatwiej i bezpieczniej. Każdy ma limit jakiegoś cierpienia, mój został wyczerpany.

To boli  kiedy wiesz że nie możesz już do niego zadzwonić i powiedzieć mu jak bardzo go kochasz i jak tęsknisz  gdy godzinami myślisz jak się pogodzić z tym że jego już nie ma. Znasz to uczucie? Ja też znam.

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

To boli, kiedy wiesz że nie możesz już do niego zadzwonić i powiedzieć mu jak bardzo go kochasz i jak tęsknisz, gdy godzinami myślisz jak się pogodzić z tym że jego już nie ma. Znasz to uczucie? Ja też znam.

Każdego dnia na przedmieściach rodzą się nowe kłamstwa. Najgorsze to te  które powtarzamy sobie przed snem  szepczemy je w ciemności  powtarzając  że jesteśmy szczęśliwi  że on jest szczęśliwy  że możemy się zmienić albo że on zmieni zdanie. Wmawiamy sobie  że możemy żyć z własnymi grzechami  że możemy żyć bez niego. Każdej nocy przed snem okłamujemy się w rozpaczliwej nadziei  że rano to wszystko okaże się prawdą.

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Każdego dnia na przedmieściach rodzą się nowe kłamstwa. Najgorsze to te, które powtarzamy sobie przed snem, szepczemy je w ciemności, powtarzając, że jesteśmy szczęśliwi, że on jest szczęśliwy, że możemy się zmienić albo że on zmieni zdanie. Wmawiamy sobie, że możemy żyć z własnymi grzechami, że możemy żyć bez niego. Każdej nocy przed snem okłamujemy się w rozpaczliwej nadziei, że rano to wszystko okaże się prawdą.

Zrób dziś coś  czego nie odważyłabyś się zrobić wczoraj.   yezoo

yezoo dodano: 25 września 2013

Zrób dziś coś, czego nie odważyłabyś się zrobić wczoraj. [ yezoo ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć