głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xd_patti_xd

kolejny raz wyjeżdzasz i wracasz  poznając uczucie jak ogarnia tęsknota .

ogarnijkochanie dodano: 31 lipca 2011

kolejny raz wyjeżdzasz i wracasz, poznając uczucie jak ogarnia tęsknota,.

kolejny raz myślisz co by było gdyby  a to po to  by pozwooolić sobie na odrobine marzeń w Twoim małym świecie. kolejny raz czujesz strach przed jutrem  po to by stawić mu czoła i czekać na jakże banalny wschód słońca i przeczekać do zachodu. kolejny raz obiecujesz sobie : ''mam wyjebane''   by próbować dotrzymać obietnicy  złożonej sobie samej  mimo  że sto razy ją łamiesz nim Ci sie uda. kolejny raz ulegasz zmianom  rozczarowując wszystkich wokół. kolejny raz zadziwiasz sie tym  jak obojętnieje Ci w oczach osoba będąca Ci kiedyś światełkiem. kolejny raz pozwalasz by Twoim życiem zarządzała nadzieja  nie licząc się z konsekwencjami. kolejny raz liczysz na cud  że zapomnisz  dobrze wiedząc  że to tak nie działa bo lekarstwem na wszystko jest czas : . kolejny raz wyjeżdzasz i wracasz  poznając uczucie jak ogarnia tęsknota .

ogarnijkochanie dodano: 31 lipca 2011

kolejny raz myślisz co by było gdyby, a to po to, by pozwooolić sobie na odrobine marzeń w Twoim małym świecie. kolejny raz czujesz strach przed jutrem, po to by stawić mu czoła i czekać na jakże banalny wschód słońca i przeczekać do zachodu. kolejny raz obiecujesz sobie : ''mam wyjebane'' , by próbować dotrzymać obietnicy, złożonej sobie samej, mimo, że sto razy ją łamiesz nim Ci sie uda. kolejny raz ulegasz zmianom, rozczarowując wszystkich wokół. kolejny raz zadziwiasz sie tym, jak obojętnieje Ci w oczach osoba będąca Ci kiedyś światełkiem. kolejny raz pozwalasz by Twoim życiem zarządzała nadzieja, nie licząc się z konsekwencjami. kolejny raz liczysz na cud, że zapomnisz, dobrze wiedząc, że to tak nie działa bo lekarstwem na wszystko jest czas :). kolejny raz wyjeżdzasz i wracasz, poznając uczucie jak ogarnia tęsknota,.

kolejny raz upadasz mała  żeby wstać. kolejny raz tracisz człowieka bliskiego Ci wchuj  być może po to  by sie poprawić i zrozumieć swoje błędy  być może bez szansy już na odzyskanie. kolejny raz wspominasz  by powoli sie uodparniać . kolejny raz żałujesz  że nie potrafisz cofnąć czasu ale to po to  by nad każdą swoją decyzją  słowem które powiesz  i drogą  która wybierzesz sto razy pomyśleć. w życiu przecież robiąc krok w przód  już w tył nie cofniesz  to nie taniec. kolejny raz zamykasz w sobie przeszłość   by poznać granice swojej wytrzymałości. kolejny raz tęsknisz za uśmiechem ludzi  którzy odeszli  by odczuć jak smakuje strata.

ogarnijkochanie dodano: 31 lipca 2011

kolejny raz upadasz mała, żeby wstać. kolejny raz tracisz człowieka bliskiego Ci wchuj, być może po to, by sie poprawić i zrozumieć swoje błędy, być może bez szansy już na odzyskanie. kolejny raz wspominasz, by powoli sie uodparniać . kolejny raz żałujesz, że nie potrafisz cofnąć czasu ale to po to, by nad każdą swoją decyzją, słowem które powiesz, i drogą, która wybierzesz sto razy pomyśleć. w życiu przecież robiąc krok w przód, już w tył nie cofniesz, to nie taniec. kolejny raz zamykasz w sobie przeszłość , by poznać granice swojej wytrzymałości. kolejny raz tęsknisz za uśmiechem ludzi, którzy odeszli, by odczuć jak smakuje strata.

Na stole w swojej czerwonej sukience dla zdjęcia udawałam szczęście

ogarnijkochanie dodano: 31 lipca 2011

Na stole w swojej czerwonej sukience dla zdjęcia udawałam szczęście

Jak Ci się układa? Mam nadzieje że jest git i że w przeciwieństwie do mnie kurwa jakoś w nocy śpisz

ogarnijkochanie dodano: 31 lipca 2011

Jak Ci się układa? Mam nadzieje że jest git i że w przeciwieństwie do mnie kurwa jakoś w nocy śpisz,

Dzisiejsza noc spędzam z Peją. Mówiąc precyzyjniej   z jego płytą. I zaciesz    Kocham moich rodziców :3 Nareszcie mi ją kupili! Reedukacja jest boska!

cassieh dodano: 30 lipca 2011

Dzisiejsza noc spędzam z Peją. Mówiąc precyzyjniej - z jego płytą. I zaciesz ^^ Kocham moich rodziców :3 Nareszcie mi ją kupili! Reedukacja jest boska!

Chodź do mnie  zapomnij o wszystkim  obejmij mnie  pocałuj delikatnie... I wszystko będzie dobrze. Wiem nawet jak by mogło się to skończyć   i jestem gotowa.

cassieh dodano: 30 lipca 2011

Chodź do mnie, zapomnij o wszystkim, obejmij mnie, pocałuj delikatnie... I wszystko będzie dobrze. Wiem nawet jak by mogło się to skończyć - i jestem gotowa.

nie zniosę dalszego gadania o twojej dziuni...

cassieh dodano: 29 lipca 2011

nie zniosę dalszego gadania o twojej dziuni...

Przyjaźń damsko męską nie istnieje  tak? Dobrze wiedzieć  że dla ciebie  ziom  jestem tylko przeciętną koleżanką...

cassieh dodano: 29 lipca 2011

Przyjaźń damsko-męską nie istnieje, tak? Dobrze wiedzieć, że dla ciebie, ziom, jestem tylko przeciętną koleżanką...

podaj mi dłoń jeśli jesteś przy mnie  sam w noce i dnie na dnie bezczynnie  nie mam siły już tak żyć  w objęciach mroku gnić   Peja   Rehab

cassieh dodano: 29 lipca 2011

podaj mi dłoń jeśli jesteś przy mnie sam w noce i dnie na dnie bezczynnie nie mam siły już tak żyć w objęciach mroku gnić / Peja - Rehab

patrze na moich przyjaciół i zastanawiam się   kto im odebrał mózg . ll onajestkurwa :

pantherowa dodano: 29 lipca 2011

patrze na moich przyjaciół i zastanawiam się - kto im odebrał mózg . ll onajestkurwa :**

Kocham zapach benzyny ♥ rozpuszczalnika ♥ lakieru i zmywacza do paznokci ♥ korektora ♥ markera ♥

pantherowa dodano: 29 lipca 2011

Kocham zapach benzyny ♥ rozpuszczalnika ♥ lakieru i zmywacza do paznokci ♥ korektora ♥ markera ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć