głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xcofnijmyczasx

 Nawet dziwna miłość jest lepsza od braku miłości.

ciaglebadz dodano: 11 luty 2013

"Nawet dziwna miłość jest lepsza od braku miłości."

„Jeżeli uda się pokochać choć jedną osobę  to życie ma sens. Nawet jeśli nie można być z tym człowiekiem.”

ciaglebadz dodano: 11 luty 2013

„Jeżeli uda się pokochać choć jedną osobę, to życie ma sens. Nawet jeśli nie można być z tym człowiekiem.”

Od samego początku   byłeś złodziejem   ukradłeś mi serce.

ciaglebadz dodano: 11 luty 2013

Od samego początku byłeś złodziejem, ukradłeś mi serce.

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby  kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział  że ona nigdy nie będzie Twoja.

ciaglebadz dodano: 11 luty 2013

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie Twoja.

Prawdziwa miłość oznacza  że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niz na własnym  bez względu na to  przed jak bolesnymi wyborami stajesz.

ciaglebadz dodano: 11 luty 2013

Prawdziwa miłość oznacza, że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niz na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.

Mówisz  że kochasz deszcz  ale rozkładasz parasolkę  gdy pada.  Mówisz  że kochasz słońce  a chowasz się w cień  gdy zaczyna świecić.  Mówisz  że kochasz wiatr  a zamykasz okno  gdy zaczyna wiać.  Właśnie dlatego  boję się  kiedy mówisz  że mnie kochasz.

ciaglebadz dodano: 11 luty 2013

Mówisz, że kochasz deszcz, ale rozkładasz parasolkę, gdy pada. Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cień, gdy zaczyna świecić. Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać. Właśnie dlatego, boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz.

„Bratnia dusza to ktoś  kto rozumie Cię lepiej niż ktokolwiek inny  kocha Cię bardziej niż ktokolwiek inny  będzie przy Tobie zawsze  bez względu na wszystko.”

ciaglebadz dodano: 11 luty 2013

„Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie Cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha Cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy Tobie zawsze, bez względu na wszystko.”

  Warto było Cię spotkać  aby się dowiedzieć  że istnieją takie oczy jak Twoje   Widzeliśmy się tylko raz. Wiesz w ogóle jaki mam kolor oczu?   Nie ważne czy są zielone  niebieskie  czy brązowe. Sa Twoje więc są najpiękniejsze.

ciaglebadz dodano: 11 luty 2013

"-Warto było Cię spotkać, aby się dowiedzieć, że istnieją takie oczy jak Twoje -Widzeliśmy się tylko raz. Wiesz w ogóle jaki mam kolor oczu? -Nie ważne czy są zielone, niebieskie, czy brązowe. Sa Twoje więc są najpiękniejsze."

pewnie boisz się ze mną rozmawiać  bo wiem wszystko i jeszcze Cię zawstydzę ! :D teksty yezoo dodał komentarz: pewnie boisz się ze mną rozmawiać, bo wiem wszystko i jeszcze Cię zawstydzę ! :D do wpisu 11 luty 2013
  Pamiętaj o mnie gdybym ja kiedyś zapomniał.

jachcenajamaice dodano: 11 luty 2013

" Pamiętaj o mnie gdybym ja kiedyś zapomniał. "

Nieważne co dobrego Cię spotka  zawsze doszukasz się powodów żeby być nieszczęśliwym.

jachcenajamaice dodano: 11 luty 2013

Nieważne co dobrego Cię spotka, zawsze doszukasz się powodów żeby być nieszczęśliwym.

Przyjaciół się nie dostaje   nawet nie zawsze się ich wybiera. Przyjaciół się znajduje  jak skarb  jak talizman  jak czterolistną koniczynę. Często myślę  jak to dobrze  że można kochać więcej niż jedną osobę naraz i jak różne są tej miłości piętra i poziomy. Ale trudno jest o tej miłości opowiadać   czasem po prostu się do niej przyznać. Łatwo pamiętać o zmarłych  trudniej o żywych   zbyt często się zmieniają i nie zawsze są tacy  jakimi chcemy ich widzieć. Ale dobrze jest czasem powiedzieć ''dziękuję''. I nie wiadomo  czy im  czy nam bardziej tego potrzeba.  JUSTYNA :

jachcenajamaice dodano: 11 luty 2013

Przyjaciół się nie dostaje - nawet nie zawsze się ich wybiera. Przyjaciół się znajduje, jak skarb, jak talizman, jak czterolistną koniczynę. Często myślę, jak to dobrze, że można kochać więcej niż jedną osobę naraz i jak różne są tej miłości piętra i poziomy. Ale trudno jest o tej miłości opowiadać - czasem po prostu się do niej przyznać. Łatwo pamiętać o zmarłych, trudniej o żywych - zbyt często się zmieniają i nie zawsze są tacy, jakimi chcemy ich widzieć. Ale dobrze jest czasem powiedzieć ''dziękuję''. I nie wiadomo, czy im, czy nam bardziej tego potrzeba. JUSTYNA :*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć