głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika x_alesana

 Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego kto nie ma żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości najbardziej podstawowa leżąca tak głęboko że wymyka się naszemu wzrokowi  polega na stosunku człowieka do tych którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę: do zwierząt .

jednorazowagra dodano: wczoraj o 22:07

"Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego, kto nie ma żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa (leżąca tak głęboko, że wymyka się naszemu wzrokowi), polega na stosunku człowieka do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę: do zwierząt".

 Cisza była kojąca ale tylko przez kilka pierwszych chwil. Po dłuższym czasie człowiek mógł usłyszeć w niej wszystko przed czym bronił się za dnia.

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

"Cisza była kojąca, ale tylko przez kilka pierwszych chwil. Po dłuższym czasie człowiek mógł usłyszeć w niej wszystko, przed czym bronił się za dnia."

 To nie z tobą spędził życie to nie z tobą chciał mieć dzieci nie dla ciebie zbudował dom. Zapomniałaś już o wszystkich samotnie spędzonych Wigiliach? Szuka ciebie teraz kiedy jest mu źle i chce żebyś dzieliła z nim jego nieszczęście  szczęście podzielił z kimś innym.

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

"To nie z tobą spędził życie, to nie z tobą chciał mieć dzieci, nie dla ciebie zbudował dom. Zapomniałaś już o wszystkich samotnie spędzonych Wigiliach? Szuka ciebie teraz, kiedy jest mu źle i chce, żebyś dzieliła z nim jego nieszczęście - szczęście podzielił z kimś innym."

 Zmarnujesz życie tęskniąc za nim a prawdziwa miłość przejdzie Ci koło nosa i nawet jej nie zauważysz bo będziesz patrzeć nie w tym kierunku.

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

"Zmarnujesz życie tęskniąc za nim, a prawdziwa miłość przejdzie Ci koło nosa i nawet jej nie zauważysz, bo będziesz patrzeć nie w tym kierunku."

Co to jest żeby miasto pełne było jednego człowieka.

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

Co to jest, żeby miasto pełne było jednego człowieka.

Czasem odgrażam się że rzucę to wszystko i ucieknę na wieś. Ale przecież wiem że ta wieś o której marzę naprawdę nie istnieje. Może nie istniała nigdy.

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

Czasem odgrażam się, że rzucę to wszystko i ucieknę na wieś. Ale przecież wiem, że ta wieś, o której marzę, naprawdę nie istnieje. Może nie istniała nigdy.

Jeśli nie ma wyjścia trzeba je stworzyć. Nie można pozwalać by świat po prostu nam się przydarzał.

jednorazowagra dodano: 6 dni temu

Jeśli nie ma wyjścia, trzeba je stworzyć. Nie można pozwalać, by świat po prostu nam się przydarzał.

Wiesz kiedy coś trzeba zmienić ze swoim życiem? Gdy nie masz takiego miejsca gdzie jesteś w stanie się uspokoić. Wyciszyć myśli. Kiedy wszędzie czujesz na sobie bezlitosny oddech stresu.

jednorazowagra dodano: 6 dni temu

Wiesz, kiedy coś trzeba zmienić ze swoim życiem? Gdy nie masz takiego miejsca, gdzie jesteś w stanie się uspokoić. Wyciszyć myśli. Kiedy wszędzie czujesz na sobie bezlitosny oddech stresu.

Czekam aż kiedyś powróci wszystko czego nie przeżyłem.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Czekam, aż kiedyś powróci wszystko, czego nie przeżyłem.

Czuję naraz nic i wszystko i to najgorsze uczucie jakiego kiedykolwiek doznałam.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Czuję naraz nic i wszystko i to najgorsze uczucie, jakiego kiedykolwiek doznałam.

To niesamowite ile możesz się dowiedzieć jeśli siedzisz cicho i udajesz że nic cię nie obchodzi.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

To niesamowite, ile możesz się dowiedzieć, jeśli siedzisz cicho i udajesz, że nic cię nie obchodzi.

Tęsknię.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Tęsknię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV