 |
Nie wyobrazam sobie miec 20 lat i nie umiec wyglosic slowa sprzeciwu w strone ojca... Nie pozwolilabym sobie na zastraszenie sie przez tate. Nie wyobrazam sobie bac sie sprzeciwic i jeszcze nie postawic na swoim. Nie wyobrazam sobie robic wszytskiego tego na co on ma aktualnie ochote, na wplacenie mu pieniedzy do banku teraz, juz, natychmiast w poznaniu znajdujac sie 20 km od tego ukochanego miasta, gdy on ma do bank 5 minut autem... Istna paranoja. Nie wyobrazam sobie rowniez by moj tata nie rozumial slowa NIE MOGE, NIE MAM CZASU, NIE TERAZ, POZNIEJ, ZALATW SOBIE TO SAM... Czy to takie straszne odmowic cos ojcu?? Dlatego tez nie wyobrazam sobie pracowac u ojca i byc od niego wiecznie zalezna!!!! Wez sie chlopie usamodzielnij!!!! ale do konca zycia bedziesz wyslannikiem tatusia!!!!
|
|
 |
Nie pozwole by moj przyszly maz traktowal mnie jak przedmiot, robil ze mna co chce. nigdy nie bede spelniala jego widzimisiow... Nie bede prywatna taksowka. Nie bede listonoszem co paczki nosi. Nie bede kierowca busa na zawolanie. Nie bede zmieniala planow bo masz taki kaprys , a co lepsza Twoj ojciec ma. Nie bede zadnemu facetowi uslugiwac poza moim synem. Nie bede prywatnym szoferem. Nie bede pokojowka. Nie bede kucharka. Nie bedziesz ribil ze mna tego co Ci sie bd zywnie podobalo. NIEEEE!!!!!!!! Nie jestem z tych ktore za siano, samochod, dom i Bog wie co jeszcze sa w stanie robic wszystko i spelniac kazde rozkazy swego ksiecia. Jestem na to za dumna!!!
|
|
 |
Zbyt dumna na takie traktowanie....
|
|
 |
Prosze Cię, dojdzmy do czegos, podejmijmy jakas decyzje. Zadecydujmy co dalej, czy bedziemy sie codziennie coraz bardziej dobijac, az jedno z nas w koncu odjedzie, czy moze obierzmy zupelnie inne kierunki.Rozstanmy sie, uwolnijmy sie od siebie, od tej toksyny, ktora wdarla sie miedzy nas... Dajmy sobie szanse na szczescie z kims innym... Przeciez ludzie sie rozchodza i jakos zyja. Codziennie rano wstaja, pija kawe, myja zeby, nakladaja maske, wychodza z domu, jada na uczelnie, pisza kola, zaliczaja imprezy, wszystko jest ok! Umieja robic wszystko tak samo jak wczesniej tylko, ze juz nie w duecie... To nie jest wbrew pozorom takie trudne. Łatwiejsze od ciaglego ludzenia sie, ze po kazdej klotni obietnice sie w koncu spelnia. Zdecydujmy co z nami!!
|
|
 |
kolory tęczy znów chwycę bez trudu , bo ŻYCIE to największy ze wszystkich cudów ;)
|
|
 |
Już nie rośnie tętno, wszystko mi jedno, Ty to już przeszłość.
|
|
 |
Wiesz kiedy docenisz, że straciłeś? Kiedy budząc się rano z problemem nie będziesz mógł wykręcić mojego numeru, bo będziesz wiedział, że już nie odbiorę.
|
|
 |
Mówisz przyszłość? Dla mnie przyszłość to priorytet.
Łączy Nas miłość, do lepszego świata bilet.
|
|
 |
jedyne czego pragnę to wyciszyć się choć na chwile
|
|
 |
Nie mam czasu się z kimś zadawać i udawać że mi nastrój poprawia...
|
|
 |
Niegodziwy świat doświadczasz tego sam co dnia gdzie Ty i ja dotykamy zła
|
|
 |
Szanuj to co masz.! Żyj mocno,kochaj mocniej i zachowaj twarz.!
|
|
|
|