głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wylaczswiatwlaczmuzyke

 Związek to jednak poważna sprawa. Nie można trzymać kogoś na uboczu  tylko pozwolić mu być częścią tego wszystkiego. Tak ja to widzę.

tancorek dodano: 20 kwietnia 2015

"Związek to jednak poważna sprawa. Nie można trzymać kogoś na uboczu, tylko pozwolić mu być częścią tego wszystkiego. Tak ja to widzę."

 W co zawsze wierzyłem?  Że tak w ogóle  generalnie  jeśli człowiek żył jak należy  nie według tego  co mówią jacyś kapłani  ale według tego  co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe  to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy.

tancorek dodano: 20 kwietnia 2015

"W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

   co?     nic. Po prostu jestem szczęśliwy przy tobie.    pewnego dnia spotkasz kogoś i zrozumiesz  dlaczego z innymi ci nie wychodziło.

tancorek dodano: 20 kwietnia 2015

"- co? - nic. Po prostu jestem szczęśliwy przy tobie." -pewnego dnia spotkasz kogoś i zrozumiesz, dlaczego z innymi ci nie wychodziło.

'Popatrzcie na mnie!   zawołała Panna Migotka.   Jakoś sobie radzę! Bo nic nie myślę  tylko wyczuwam!'

tancorek dodano: 20 kwietnia 2015

'Popatrzcie na mnie! - zawołała Panna Migotka. - Jakoś sobie radzę! Bo nic nie myślę, tylko wyczuwam!'

Co mnie nie zabije  to mnie wzmocni  mówi jeden z najgłupszych sloganów psychologicznej nowomowy  bo to  co mnie nie zabije  może mnie zmienić   na długo albo na zawsze   w żyjącego trupa z wypalonym środkiem i pozorem ruchu.

tancorek dodano: 20 kwietnia 2015

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni, mówi jeden z najgłupszych sloganów psychologicznej nowomowy, bo to, co mnie nie zabije, może mnie zmienić - na długo albo na zawsze - w żyjącego trupa z wypalonym środkiem i pozorem ruchu.

 Czy pan wie  do jakiego stopnia otumanienia może dojść kochająca kobieta?

tancorek dodano: 20 kwietnia 2015

"Czy pan wie, do jakiego stopnia otumanienia może dojść kochająca kobieta?"

 Za dużo myślę  Za bardzo chcę  Za mocno czuję  Za gęsto śnię.

tancorek dodano: 14 kwietnia 2015

"Za dużo myślę Za bardzo chcę Za mocno czuję Za gęsto śnię."

 Nieświadomość wartości swojej egzystencji w życiu drugiego człowieka jest Jego zgubą.

tancorek dodano: 14 kwietnia 2015

"Nieświadomość wartości swojej egzystencji w życiu drugiego człowieka jest Jego zgubą."

naucz się ze mną rozmawiać  naucz się od nowa. od podstaw.

ognistowlosa dodano: 13 kwietnia 2015

naucz się ze mną rozmawiać, naucz się od nowa. od podstaw.

 Ty sam musisz w siebie wierzyć  sam próbować  nie oglądać się ciągle na innych. A że trzeba czasami zacisnąć zęby  no  to takie już jest życie. Samo nic nie przyjdzie  wszystko trzeba zdobywać.

tancorek dodano: 13 kwietnia 2015

"Ty sam musisz w siebie wierzyć, sam próbować, nie oglądać się ciągle na innych. A że trzeba czasami zacisnąć zęby, no, to takie już jest życie. Samo nic nie przyjdzie, wszystko trzeba zdobywać."

'Najcenniejszych przyjaciół spotykamy w najmroczniejszych czasach  bo nie sposób zapomnieć tych  którzy nam pomogli wydobyć się z mroku.'

tancorek dodano: 13 kwietnia 2015

'Najcenniejszych przyjaciół spotykamy w najmroczniejszych czasach, bo nie sposób zapomnieć tych, którzy nam pomogli wydobyć się z mroku.'

  Jesteś największym ryzykiem  jakie kiedykolwiek podjąłem. – Pocałował mnie delikatnie. – I największą wygraną.

tancorek dodano: 13 kwietnia 2015

- Jesteś największym ryzykiem, jakie kiedykolwiek podjąłem. – Pocałował mnie delikatnie. – I największą wygraną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć