głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wyjeebaneee

zdecydowanie przykro mi że jest dla mnie wszystkim przykro mi że życie gotowa jestem oddać za niego przykro mi z powodu ogromnej miłości jaką go darze tak chyba mi przykro  wiem że nie rozumiecie.

mikela dodano: wczoraj o 22:08

zdecydowanie przykro mi, że jest dla mnie wszystkim, przykro mi, że życie gotowa jestem oddać za niego, przykro mi z powodu ogromnej miłości jaką go darze, tak, chyba mi przykro - wiem, że nie rozumiecie.

Nagle zdajesz sobie sprawę z tego że to już koniec naprawdę nie ma drogi powrotnej. Jest Ci żal? Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje o wiele wcześniej... Wtedy zaczynasz rozumieć że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo... Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo..

mikela dodano: wczoraj o 22:05

Nagle zdajesz sobie sprawę z tego, że to już koniec, naprawdę, nie ma drogi powrotnej. Jest Ci żal? Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej... Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo... Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo..

„Boję się mamo  że upadnę i nie będzie nikogo  kto by mnie złapał  że będę lecieć przeraźliwie długo niżej niż na dół Boję się mamo  że zabłądzę na prostej drodze  …  że się pomylę zresztą nie pierwszy raz Boję się mamo  że on zniknie wiesz ten ktoś  kogo kocham całym sercem bladym chociaż  mówią że go już nie mam.”

mikela dodano: wczoraj o 15:30

„Boję się, mamo, że upadnę i nie będzie nikogo, kto by mnie złapał; że będę lecieć przeraźliwie długo niżej niż na dół Boję się, mamo, że zabłądzę na prostej drodze (…) że się pomylę zresztą nie pierwszy raz Boję się, mamo, że on zniknie wiesz, ten ktoś, kogo kocham całym sercem bladym chociaż mówią, że go już nie mam.”

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad tym pytaniem. Czy żyjesz? Siedzisz wieczorem sam sama w pokoju słuchasz dobijających piosenek i myślisz o tym co wydarzyło się w ciągu dnia kilku dni tygodnia lub miesięcy? W dzień chodzisz uśmiechnięty ta  ale tak naprawdę to tylko perfekcyjna gra pozorów? Odliczasz godziny do końca dnia zachodu słońca? Wieczorem ból rozrywa Twoje serce i obolałą duszę? Rozmawiając z kimś w pewnym momencie wydaje Ci się że ta osoba mówi do Ciebie w obcym języku? Tęsknisz za utraconymi szansami ludźmi? Oddychasz i chodzisz ale nie widzisz sensu w tym? Utraciłeś aś to na czym Ci zależało? Rozpaczasz gdy nikt nie widzi? Płaczesz? Czy trafiłam z którymś stwierdzeniem? Tak? To nie żyjesz Ty udajesz osobę żywą.

mikela dodano: wczoraj o 08:27

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad tym pytaniem. Czy żyjesz? Siedzisz wieczorem sam/sama w pokoju, słuchasz dobijających piosenek i myślisz o tym co wydarzyło się w ciągu dnia, kilku dni, tygodnia lub miesięcy? W dzień chodzisz uśmiechnięty/ta , ale tak naprawdę to tylko perfekcyjna gra pozorów? Odliczasz godziny do końca dnia, zachodu słońca? Wieczorem ból rozrywa Twoje serce i obolałą duszę? Rozmawiając z kimś w pewnym momencie wydaje Ci się, że ta osoba mówi do Ciebie w obcym języku? Tęsknisz za utraconymi szansami, ludźmi? Oddychasz i chodzisz, ale nie widzisz sensu w tym? Utraciłeś/aś to na czym Ci zależało? Rozpaczasz, gdy nikt nie widzi? Płaczesz? Czy trafiłam, z którymś stwierdzeniem? Tak? To nie żyjesz, Ty udajesz osobę żywą.

czasem myślę że jak umrzemy to przejdziemy na drugą stronę i tam będzie ktoś na nas czekał albo my poczekamy jakiś czas na kogoś. i to będzie właśnie ta druga osoba. dopiero wtedy zobaczymy kim była i jak daleko albo jak blisko mieliśmy ją na tu ziemi.

mikela dodano: wczoraj o 08:25

czasem myślę, że jak umrzemy, to przejdziemy na drugą stronę i tam będzie ktoś na nas czekał, albo my poczekamy jakiś czas na kogoś. i to będzie właśnie ta druga osoba. dopiero wtedy zobaczymy, kim była i jak daleko, albo jak blisko mieliśmy ją na tu ziemi.

Chce mi się trochę teraz śmiać z samej siebie. Nawet nie wiem dlaczego chyba nigdy się nie zrozumiem. Nie zrozumiem swojego smutku ukrytego za nieskazitelnym uśmiechem. Nie potrafię go pokazać. Boję się. Zdarza mi się że nie śpię bo jestem smutna. I rozmyślam szukam analizuję. Nigdy tak nie robiłam. Kiedyś chowałam smutek do najciemniejszego kąta duszy nie chciałam żeby reszta mnie dowiedziała się że powinna być smutna. A teraz gdy mi źle źle mi na każdy możliwy sposób boli mnie każda możliwa część ciała i duszy. Bolą mnie kości które nie mogą znieść tego jak smutek opanowuje cały organizm jak rozprzestrzenia się przez od serca do krwi i obiega całe ciało. Najbardziej boli gdy zakażona krew trafia do mózgu. Nie mogę wtedy zupełnie spać. Jak zasnąć gdy cierpienie mrozi mózg?

mikela dodano: wczoraj o 08:23

Chce mi się trochę teraz śmiać z samej siebie. Nawet nie wiem dlaczego, chyba nigdy się nie zrozumiem. Nie zrozumiem swojego smutku, ukrytego za nieskazitelnym uśmiechem. Nie potrafię go pokazać. Boję się. Zdarza mi się, że nie śpię, bo jestem smutna. I rozmyślam, szukam, analizuję. Nigdy tak nie robiłam. Kiedyś chowałam smutek do najciemniejszego kąta duszy, nie chciałam, żeby reszta mnie dowiedziała się, że powinna być smutna. A teraz, gdy mi źle, źle mi na każdy możliwy sposób, boli mnie każda możliwa część ciała i duszy. Bolą mnie kości, które nie mogą znieść tego, jak smutek opanowuje cały organizm, jak rozprzestrzenia się przez od serca do krwi i obiega całe ciało. Najbardziej boli, gdy zakażona krew trafia do mózgu. Nie mogę wtedy zupełnie spać. Jak zasnąć, gdy cierpienie mrozi mózg?

Wiesz czasami podejmujemy decyzje wbrew sobie. Próbujemy złamać swoje uczucia myśląc że to coś zmieni że to sprawi że nasze życie nagle będzie prostsze. Wchodzimy w nowe związki nie kończąc w sercu tych starych. Mówimy coś wbrew samym sobie bo tego wymaga od nas świat. Gubimy się jak małe dzieci i szukamy winy wszędzie tylko nie w sobie.

mikela dodano: wczoraj o 08:20

Wiesz, czasami podejmujemy decyzje wbrew sobie. Próbujemy złamać swoje uczucia, myśląc,że to coś zmieni, że to sprawi, że nasze życie nagle będzie prostsze. Wchodzimy w nowe związki, nie kończąc w sercu tych starych. Mówimy coś wbrew samym sobie, bo tego wymaga od nas świat. Gubimy się jak małe dzieci i szukamy winy wszędzie, tylko nie w sobie.

i jeśli ktoś w przyszłości zapyta co wtedy czułam do Ciebie bez wahania powiem że to była miłość czyste uczucie którego nigdy z siebie nie usunę.

mikela dodano: 2 dni temu

i jeśli ktoś w przyszłości zapyta co wtedy czułam do Ciebie, bez wahania powiem że to była miłość, czyste uczucie, którego nigdy z siebie nie usunę.

I nie mogę uwierzyć że zjebał mi się światopogląd.

mikela dodano: 2 dni temu

I nie mogę uwierzyć, że zjebał mi się światopogląd.

Nie liczę już dni bez Ciebie bo jest ich ponad moją matematyką. Tak cholernie tęsknię że już nie potrafię złapać oddechu myśli miażdży mi każda o Tobie ale wiem że ból przypomina mi że istniałeś.

mikela dodano: 2 dni temu

Nie liczę już dni bez Ciebie, bo jest ich ponad moją matematyką. Tak cholernie tęsknię, że już nie potrafię złapać oddechu, myśli miażdży mi każda o Tobie, ale wiem, że ból przypomina mi, że istniałeś.

Obiecałam że będę zawsze dotrzymam słowa.

mikela dodano: 2 dni temu

Obiecałam, że będę zawsze, dotrzymam słowa.

Kiedy ciało jest samotne serce powoli umiera.

mikela dodano: 2 dni temu

Kiedy ciało jest samotne, serce powoli umiera.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV